אודות הבלוג

"סינמסקופ", מדור הקולנוע שלי מתפרסם מאז יולי 2004 ב"פנאי פלוס". המדור נוסד ב-17 בינואר 1996 במקומון "זמן תל אביב". בדצמבר 1999 הוא עבר ל"העיר". במקביל לכתיבת המדור שימשתי עורך התרבות של "העיר", סגן עורך "העיר" ולבסוף גם עורך "עכבר העיר" ועורך מוספי הקולנוע הרבעוניים של העיתון. כיום מתפרסמות רשימותי של רוה גם ב"שבעה לילות". וב"עלמה".

בנוסף לעבודתי כעיתונאי אני גם מרצה לקולנוע, ומלמד בימים אלה בבית הספר לקולנוע מעלה, בבית הספר לקולנוע ע"ש סם שפיגל בירושלים.

תסריטים: "ברונו" (סדרת פינות בערוץ 2 עם שלמה בראבא. במאי: אמנון וינר. עונה ראשונה 1994, עונה שניה 1997). "מותה של רקדנית דיסקו" (דרמה לערוץ 3 עם שלמה בראבא. במאי: אמנון וינר. שודר בדצמבר 1997). "נמוך" (סרט תיעודי בבימויו של עידן אלתרמן. הוקרן ביולי 2005 בפסטיבל ירושלים. ישודר בקרוב בערוץ 2).

ועכשיו קצת קרדיטים ותודות, כי בלעדיי האנשים הבאים לא היה קיים האתר הזה.

אהוד קינן, שעזר בהתקנה, בהתאמה ובאילופו של בלוגיסט טירון. לכו לבקר את האתר שלו.

עידו קינן, ששידך ביני ובין אח שלו ובאופן כללי דחף (שנה שלמה) שהאתר הזה כבר יקום. אל תחמיצו גם את האתר שלו.

והקרדיט הכי חשוב והכי אישי: התמונות בראש הבלוג לקוחות מתוך עבודות מרהיבות ביופיין של ורד פלוק (השגתי אותן בזכות פרוטקציה אישית מהאמנית). אני לא רק אסיר תודה עליהן, אלא גם אחוז השתאות מכמה הן מעולות, ומסיחות את הדעת מהטקסט הרדוד שמופיע תחתן. באתר שלה תמצאו גלריה הולכת וגדלה של העבודות המלאות ופרטים מתעדכנים על תערוכות ומכירות. אל תחמיצו!