23 יולי 2012 | 22:07 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

"עלייתו של האביר האפל": ככה נראה שובר קופות

וורנר, מפיצי "עלייתו של האביר האפל", עדיין לא שיחררו מספרים לגבי כמות מכירות הכרטיסים לסרט, אבל למעשה לא באמת צריך. התמונה באולמות הקולנוע די מדהימה. הכל מלא. ואנחנו נמצאים ביום שני, לא בסוף השבוע. כך נראו בחצי השעה האחרונה האולמות באתרי בתי הקולנוע, להצגות שהתחילו בין 21:50 ל-22:15:

 

איימקס, יס פלאנט ראשון לציון

 

סינמה סיטי ראשון לציון

 

סינמה סיטי גלילות

 

יס פלאנט רמת גן

 

 

יס פלאנט חיפה

 

 

לב דיזנגוף סנטר

 

 

 

המדהים והאירוני (טוב, לא עד כדי כך אירוני) הוא שדווקא ברשת גלובוס מקס, הרשת האחות של חברת הפצת הסרט, כמעט כל ההקרנות של 22:00 היו ריקות (חוץ מבאר שבע ונתניה). אז או ששם לא אוהבים את באטמן (או קולנוע, או את רשת גלובוס מקס), או ששם לא מזמינים באינטרנט כרטיסים מראש וברגעים אלה ממש משתרכים תורים עצומים של צופים מחוץ לקופות כדי להיכנס לסרט.

 

=================

 

מה עוד אני לומד מהשיטוט האינטרנט הזה?

 

1. שנכון לעכשיו, ארבעה ימים אחרי שנפתח יס פלאנט בראשון לציון, נראה שיש מספיק צופים באיזור דרום גוש דן כדי למלא גם את יס פלאנט וגם את סינמה סיטי. יהיה מעניין לראות בהמשך הקיץ, כשכוחו של "האביר האפל" ידעך, איך שני המגה-פלקסים האלה עובדים זה לצד זה. האם האחד יזלול את הקהל של השני, או שיהיו מספיק צופים לשניהם?

 

2. ככה ממנפים להיט. מי שחשב שזו שטות להוציא את "הדילרים" או שאר סרטים ישראליים מול הסרט הכי ענק של השנה, לא חושב כמו בעל בית קולנוע. ב-21:50 בסינמה סיטי גלילות התחילו ארבעה סרטים יחד: "עלייתו של האביר האפל", "הדילרים", "המשגיחים" ו"העולם מצחיק". מרגע ש"האביר האפל" התמלא, כל מי שהגיע לראות אותו ולא השיג כרטיס נכנס במקום זאת לסרט ישראלי. וככה שלושת הסרטים האלה הוצגו במקביל אליו באולמות קטנים יותר, אבל כמעט מלאים לחלוטין.

 

 

 

נושאים: בשוטף

3 תגובות ל - “"עלייתו של האביר האפל": ככה נראה שובר קופות”

 1. איריסע 24 יולי 2012 ב - 7:37 קישור ישיר

  הסרט עשה 160 מיליון דולר בארה"ב, שזו הפתיחה הכי טובה לסרט שאינו תלת מימד.
  ו289 מיליון מחוץ לארה"ב.
  http://www.thewrap.com/movies/article/dark-knight-rises-box-office-wake-shootings-1608m-48906

 2. רני 24 יולי 2012 ב - 11:02 קישור ישיר

  ואכן, כשצפיתי בסרט ביום ראשון, באולם האיימקס של הפלאנט בראשון, התפוסה היתה מלאה לחלוטין, כולל השורות הראשונות שכמעט צמודות למסך.

  ואגב, מצאתי שאני מאד מחבב את הקומפלקס הראשוני של הפלאנט. פלאנט איילון עדיין ימשיך להיות הקולנוע הביתי שלי – ולו מפאת הקירבה היחסית לביתי – אבל האווירה בפלאנט של ראשון, עם מגרש החנייה הענק והחולות מסביב גורמת לו להיראות קצת כמו אי מבודד – בחוץ כלום ובפנים שמחה והילולה. אני עוד עשוי למצוא א עצמי חוזר לשם מדי פעם סתם כך, בשעות שאין בהם פקקים איומים.

 3. עומר ניניו 25 יולי 2012 ב - 11:08 קישור ישיר

  יאיר, בצירוף מקשים שאתה עושה כדי לצלם את המסך תקיש 4 במקום 3 ואז תוכל לצלם רק חלק מהמסך ולא לחשוף את מה שמסביב 🙂


השאירו תגובה