30 אפריל 2008 | 12:44 ~ 5 תגובות | תגובות פייסבוק

הכניסו כאן משחק מילים שנון על "מונית הכסף"

וויי, זו כותרת די מדהימה: מיראמקס קנו את זכויות הרימייק ל"החוב", הסרט שביים אסף ברנשטיין על פי תסריט שלו ושל עידו רוזנבלום. מתיו ווהן ("Layer Cake", "סטארדאסט") יפיק, וג'יין גולדמן תכתוב. עוד לא ברור מי יביים. (ודרורית לינקקה ראשונה בתגובות).
("'החוב' הוא חצי סרט מצוין" כתבתי עליו בנובמבר, כשיצא בארץ).
עדכון: עכשיו גם "וראייטי" מדווח. צילומי הסרט, נכתב בדיווח של עלי ג'פאר, יתחילו עוד השנה.
==========

ו-IFC קנו את זכויות ההפצה באמריקה של "זרים", של ארז תדמור וגיא נתיב.

===========

וקני טוראן מ"הלוס אנג'לס טיימס" התלהב מ"מדוזות".

=============

דוד דזאנאשווילי, הבמאי של "מפטיר", סרט שראיתי בפסטיבל חיפה, מעדכן במייל: "מאז פסטיבל חיפה נכנסנו למספר ימי עריכה נוספים ו'מפטיר' קוצץ ב-6 דקות ונערך בצורה מדוייקת יותר, אני חושב שזה שיפר אותו פלאים. בנוסף נעשה לו אונליין HD ואני במגעים כדי לגרום לכך ש'מפטיר' יהיה סרט הקולנוע הישראלי הראשון שיוקרן בארץ בבתי הקולנוע ב-HD מלא".

שתי בשורות מוצלחות. "מפטיר" הוא סרט פשע מעניין ומסוגנן, שסבל קצת מברדק יתר. יכול להיות ששיפצור עריכה הוא מה שהיה חסר לו. אהיה סקרן לראות אותו כעת. ועכשיו שיש מקרני HD בשני בתי קולנוע בארץ (עזריאלי וסינמה סיטי) אני מניח שעשויה להיות תחרות מצד מפיקים ישראלים להיות "סרט ה-HD הראשון תוצרת ישראל".

הנה הטריילר של "מפטיר":

וכך כתבתי על "מפטיר" אחרי שראיתי אותו בפסטיבל חיפה, וגם כאן.

5 תגובות ל - “הכניסו כאן משחק מילים שנון על "מונית הכסף"”

 1. איתן 30 אפריל 2008 ב - 16:22 קישור ישיר

  חוץ מ"על העיוורון", נוספו עוד שני סרטים לתחרות בקאן. אחד מהם הוא סרטו החדש של ג'יימס גריי, "שתי אהבות", וגם בסרט זה,כמו בסרטו הקודם של גריי, ניתן יהיה לראות, בתפקיד משנה, את מוני מושונוב.

 2. איתן 30 אפריל 2008 ב - 16:32 קישור ישיר

  חוץ מזה, יאיר, סיפור "החוב" לא כזה מדהים בעיניי. בינתיים, אני מתייק אותו תחת "פרוייקטים בתכנון". אלהים יודע כמה כאלו יש, ומעולם לא צולמו. מה גם, שהאנשים שבינתיים מעורבים בסיפור לא עושים עלי את הרושם שהם יוכלו להוציא מהסרט ה"חצי מצוין" הזה (מסכים להגדרה, אבל מנימוקים אחרים) רימייק שהוא באמת ראוי. לסיכום, הסיפור הזה מעניין ושווה מעקב בעיניי, אבל נא לצרף מידה לא קטנה של סקפטיות באשר להאם בכלל יופק, ואם כן, האם התוצאה תהיה איכותית.

 3. דרורית 30 אפריל 2008 ב - 19:06 קישור ישיר

  ובניק לינק, גורלו של חזיר ההליום שהופרח תוך כדי
  coachella לא שפר עליו, בדיוק כמו הברווז התל אביבי…

 4. דרורית 1 מאי 2008 ב - 7:51 קישור ישיר

  ראיון עם דויד מאמט.

 5. אבינתן 1 מאי 2008 ב - 19:20 קישור ישיר

  ומרגש לא פחות,(ידיעה בYNET) הסרט הקצר "דרכים" הוא אחד מחמשת המועמדים בקטגורית הסרט הזר הטוב ביותר של האקדמיה האמריקאית לקולנוע.


השאירו תגובה