04 מאי 2008 | 12:06 ~ 20 תגובות | תגובות פייסבוק

סמיואל ל' ג'קסון בתור ניק פיורי בסוף של "איירון מן"

אם לא נשארתם עד סוף הקרדיטים של "איירון מן", זה מה שהחמצתם, סצינה בת 52 שניות. צפו בה מהר כי אולפני פרמאונט קוצרים את כל קטעי הווידיאו האלה מיו-טיוב האחד אחרי השני, אז היא לא תחזיק מעמד עוד הרבה זמן:ואם אתם כבר כאן: הטריילר החדש של "אינדיאנה ג'ונס", בהיי-דפינישן.

עדכון ויה אורון: יש כבר באיכות נאה ביו-טיוב:

20 תגובות ל - “סמיואל ל' ג'קסון בתור ניק פיורי בסוף של "איירון מן"”

 1. רני 4 מאי 2008 ב - 12:47 קישור ישיר

  מעין אוף טופיק: למי שחושש כי הקליפים האהובים עליו יעלמו לפתע מיו-טיוב, הנה אתר חביב המאפשר להוריד את הקליפים הללו אל המחשב האישי:

  http://www.techcrunch.com/get-youtube-movie/

 2. דורון פישלר 4 מאי 2008 ב - 13:24 קישור ישיר

  ספוילרים בכותרת?
  לא הגזמת?

 3. רז-ש 4 מאי 2008 ב - 14:08 קישור ישיר

  והיום הטריילר המדהים! לאביר האפל.
  חודש יולי מעולם לא נראה רחוק יותר…

 4. אביגיל 4 מאי 2008 ב - 14:08 קישור ישיר

  אין להופעתו של ג'קסון לאחר כותרות הסרט אף קשר לעלילתו (וזאת מבלי לדון בשאלה של האם ניתן בכלל לספיילר סרט שעלילתו שבלונית וצפויה כמו זו של איירון מן). כבר שבועות שרצות באינטרנט שמועות על ההבלחה שלו, שרומזת לחסידי קומיקס על האפשרות של סרט סופר-סופרגיבורי, המשלב כמה מהדמויות של מארוול, בדומה למה שקרה בקומיקס. למעשה, עדיף לדעת על הסצנה הזו מבעוד מועד בכדי לזכור להישאר בקולנוע עד סוף הקרדיטים – אני, למשל, שכחתי מזה.

 5. סטיבי 4 מאי 2008 ב - 14:38 קישור ישיר

  יש הבדל בין לדעת על קיומה של הסצנה לבין לדעת מראש מה היא ומה קורה בה. וכן, זה עדיין ספוילר גם אם זה לא קשור לעלילת הסרט, מאחר שזה חושף דמות ושחקן שאמורים להיות הפתעה (נעימה) לצופה. גם אם רצות שמועות כבר מזמן (אישית לא נתקלתי בהן, אבל אני לא עוקבת אחרי אתרי קומיקס).

 6. דורון פישלר 4 מאי 2008 ב - 14:59 קישור ישיר

  מצטער, אבל לספר מה קורה ב-52 השניות האחרונות של סרט – זה ספוילר. בלי אבל ובלי חבל. איך עלילת הסרט – שבלונית או לא – בכלל רלוונטית לכאן? ואם רצו על זה שמועות באינטרנט, איך זה קשור למשהו? ואם רצות שמועות באינטרנט על טיבו של הסוף המפתיע(?) של 'אינדיאנה ג'ונס', זה אומר שאפשר לצעוק מה קורה שם בלי לתת לאנשים אפילו אזהרה או הזדמנות לסתום את האזניים?

 7. דרורית 4 מאי 2008 ב - 15:47 קישור ישיר

  ובפינת "וול-אי" השבועית, וול-אי פוגש הולה הופ.
  (הילדים משתגעים על היצור הזה, מקווה מאוד שהסרט עצמו לא יהיה נפילה אחרי כל הטריילרים).
  http://www.youtube.com/watch?v=k2oH5Epfpek

 8. דן 4 מאי 2008 ב - 16:34 קישור ישיר

  מצטרף למחאה על הספויילרים.
  נראה לי שאתה סתם נהנה להרגיז.

 9. ליאור 4 מאי 2008 ב - 17:12 קישור ישיר

  זה לא קשור לעלילה, אבל זה מעין ספוילר לגלות את זה, לדעתי. זה אמור להיות הפתעה.

  אני לא רוצה להישמע כמו דודה פולניה, אבל קרדיטים הם חלק מהסרט ותמיד מומלץ להישאר עד הסוף. כי סרט לא נגמר עד שהוא נגמר.

 10. כפירם 4 מאי 2008 ב - 20:19 קישור ישיר

  תגיד יאיר יקירי, אתה אשכרה עושה את זה בכוונה?
  מה, אנחנו צריכים להסביר לך שכל המהות של הסצינה הזו נעוצה במימד ההפתעה? שאם סיפרת לנו בכותרת, הרסת את כל הקטע? כ"כ חשוב לך הסקופ (ואפשר לחשוב איזה סקופ…) שאתה מצפצף על הקוראים שלך?

  אידיוט אתה לא. אתה יודע טוב מאוד שזה מעצבן. אתה יודע לצפות מראש שאנשים יקפצו עם צעקות ה"ספוילר". אז למה לעזאזל? בשביל האקשן?

 11. עדן 4 מאי 2008 ב - 20:42 קישור ישיר

  אני לא נשארתי עד סוף הכתוביות ושמחתי מאד לראות כאן את הסצינה. היא לא מהווה ספויילר משום סוג שהוא.

 12. איתן 4 מאי 2008 ב - 21:37 קישור ישיר

  1. באיחור של יום ראיתי את "כשהיא מצאה אותי".

  מסכים לחלוטין עם יאיר. סרט חביב, אבל פגום, בעיקר בגלל שהלן האנט ליהקה את עצמה לתפקיד הראשי. התסריט נהדר, הדיאלוגים מצוינים ומהירים, והמשחק של כולם טוב מאוד (בעיקר הרשימה אותי בט מידלר, שמיתנה קצת את הבוטות האגריסיוית שלה, ויצרה דמות קולנועית מצחיקה ונוגעת ללב, וכמובן סלמאן רושדי, בהופעת אורח משעשעת) – חוץ מהשחקנית הראשית, שנמצאת כאילו בעולם אחר. האנרגיה שלה פשוט אחרת. יש לציין גם שימוש לא חכם במוזיקה, שבא לפרש את הרגש הנכון לסצינה, למרות שהתסריט המשחק והצילום עשויים טוב מספיק – אבל זו "מחלה" ידועה בקרב במאים שמביימים לראשונה, וזה נסלח.

  ג'וליה רוברטס בתפקיד הראשי היתה יכולה להפוך את הסרט הזה לנהדר. כמו שהוא, הוא חביב, אבל פגום.

  2. "איירון מן" לא מעניין אותי, אבל מצחיק אותי הדיון על הספוילרים. דיבור על "הסצינות על הכותרות" בסרט של "הסימפסונים" בשנה שעברה גם נראה לכם כספוילר ?

  3. נכנסתי היום לאתר של "סרטי שפירא". שמחתי לראות שסרטו האחרון (אני לא אומר חדש, כי הוא לא) של חוליו מדם, במאי שמאוד אהוב עלי, עולה בחודש הבא. מדם לא עושה הנחות לצופים. הסרטים שלו דורשים ריכוז. דרך הנרטיב שלהם סבוכה, אבל מרתקת. ויש להם מה להגיד. מלבד "סקס ולוסיה", שני הסרטים האחרים שלו שראיתי הצטיינו גם בויזואליה מרשימה.

  4. לסטיבי – "אף אחד" – התכוונתי כאן באתר.
  5. לאביגיל – אין לי "יס", ולא ראיתי את הסדרה שהזכרת. לי פייס, בעיניי, גילם את הבעייה של הסרט כולו. הוא כמו קלייב אואן, כלומר, הסרט נראה כמו קומדיה רומנטית, אבל הוא חסר את האנרגיה, הכישרון, כלומר, ברוב המקרים, הסרט פשוט לא עובד.

  6. מכבי נגד צסק"א עוד חצי שעה. אני הולך.

 13. סטיבי 4 מאי 2008 ב - 22:43 קישור ישיר

  הבעיה היא עם ההכרזה על תוכן הסצנה בכותרת, לא עם העובדה שיאיר ציין את קיומה ושם קישור אליה. ולא, זה לא אותו דבר כמו דיבור על הסצנות בסימפסון. זה כן היה אותו דבר אם היו מדברים בסימפסון על סצנה נוספת עם כוכב גדול, שהיתה אמורה להיות לא רק עוד חומר אלא גם פרס והפתעה לצופים (שלא לדבר על קשר לסרט המשך שכבר מתכננים לאיירון מן).

  לגבי מדם, אכתוב את דעתי עוד יומיים-שלושה 🙂

 14. איתן 5 מאי 2008 ב - 9:12 קישור ישיר

  שני דברים שרציתי להוסיף אתמול, אבל מיהרתי :

  * לפני "כשהיא מצאה אותי", ראיתי אתמול את הטריילר ל"מה שקרה בווגאס", והוא אכן מפתיע לטובה. אולי בכל זאת יש בה משהו.

  * יאיר, אני מגיש בזאת מחאה רשמית. בעמוד האחורי של "גלריה" מתפרסם היום סיפורה של אן מארי ג'אסיר, הבמאית הפלשתינית, שסרטה יוקרן בפסטיבל קאן הקרוב, אבל השלטונות הישראלים מנעו את הגעתה לרמאללה, להקרנה החגיגית שתוכננה. על הסיפור הזה אני קראתי לראשונה אצלך, בבלוג החו"לי שלך (אגב, בכתבה ב"גלריה" אין לך קרדיט על פרסום ראשון).

  הסיפור מעניין וחשוב, ואין לי בעיה עם עצם פרסומו. יש לי בעיה עם העובדה שבחרת לפרסם אותו בבלוג החו"לי שלך בלבד. הדבר שווה ערך בעיניי לאותם יהודים אנגלים שיחרימו את חגיגות העצמאות הישראלית בעוד כמה ימים בגלל הכיבוש. הצורך הזה להגיד לעולם כמה אנחנו לא בסדר לא מובן לי. הסרט "מחסומים", לדוגמא, הוצג בארץ ועורר פולמוס, ובמקביל החל לצבור גם פרסים ולעורר דיונים ברחבי העולם. זה מקובל עלי. לא מקובלת עלי הגישה שלך, של "בואו נאוורר את הכביסה המלוכלכת שלנו בחוץ. בבית הרי אף אחד לא מקשיב".

 15. חעכ 5 מאי 2008 ב - 9:19 קישור ישיר

  ראיתי בהוט וי. או. די. סרט מעולה ומאוד מקורי שזכה בפסטיבל קאן. שם הסרט xxy. חובה לראות.

 16. חעכ 5 מאי 2008 ב - 9:20 קישור ישיר

  תוספת קטנה – זה היה ב – הוט וי. או. די. של האוזן השלישית.

 17. דרורית 5 מאי 2008 ב - 11:23 קישור ישיר

  בניק לינק, מאמר נחמד על הופעות אורח של במאים ידועים בסרטים (לאו דווקא שלהם).

 18. דרורית 5 מאי 2008 ב - 12:06 קישור ישיר

  ותמונות מתוך הסרט החדש של הכהנים. (שוב בניק לינק).

 19. ניר4819 5 מאי 2008 ב - 12:19 קישור ישיר

  בראד פיט וג'ורג' קלוני וג'ון מלקוביץ' אצל האחים כהן? כל מה שאני יכול להגיד זה וואו… אין לי מילים. לא אהבתי את ארץ קשוחה, אבל אני בדרך כלל מאד אוהב את האחים, וכאן – לפחות מבחינת הקאסט והסיפור – עושה רושם שיש למה לחכות.

  ותודה על הלינק דרורית.

 20. home furniture 28 ינואר 2011 ב - 7:47 קישור ישיר

  Not a dangerous post at all!


השאירו תגובה