28 אוגוסט 2012 | 21:27 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

המירוץ לחצי מיליון

אני מפסיק לרגע את אריזת הבלוג בניילון עם פצפצים לקראת מעבר הדירה הקרוב כדי לעדכן קצת מהנעשה בקופות בארץ בימים האחרונים.

 

– "טד" הוא שובר הקופות של השבועיים האחרונים. הוא עבר כבר לפני שבוע את המאה אלף צופים והאולמות עדיין מלאים.

 

– "מחוברים לחיים" יחגוג השבוע את העובדה שהוא מכר כבר 500,000 כרטיסים בהקרנה חגיגית בסינמטק תל אביב שכל הכנסותיה קודש לבית לווינשטיין. ועכשיו מתחיל הדו-קרב הצמוד של השנה: גם "מדגסקר 3" מתקרב לחצי מיליון צופים

– "המשגיחים" הגיע כבר ל-60,000 כרטיסים. "הדילרים" הגיע ל-30,000.

 

– "רווקה פלוס", מעדכנת ההפקה, מכר בסוף השבוע הראשון שלו 5,000 כרטיסים. זה קרה – כך על פיהם – כשהסרט שובץ באולמות הקטנים גם ביס פלאנט וגם בסינמה סיטי ולכמה מההקרנות כל הכרטיסים נמכרו. בבדיקה שערכתי הערב ראיתי בסינמה סיטי גלילות אכן נרשם ביקוש לסרט, אבל ביס פלאנטים המצב היה די שומם.

 

– מה שמביא אותי לעניין הזה: בכל פעם שאני בודק את מצב הזמנות הכרטיסים און-ליין אני רואה שלא מעט אולמות בשני הסינמה-סיטיאים מלאים למדי, לעיתים לגמרי (נראה אתכם משיגים כרטיסים ל"טד" הערב ברמת השרון או בראשון לציון), וזאת בשעה שהיס פלאנטים די ריקים. זה אומר לי משהו לגבי העובדה שנראה שסינמה סיטי הפכו למעין ברירת מחדל של הצופה הישראלי הממוצע, שהולך קודם אליו ורק אחר כך מעדיף את הפלאנט. מצד שני, אם אתם רוצים מקומות טובים ל"טד" הערב, תמצאו אותם רק ביס פלאנט ובלי להזמין כרטיס מראש.

 

– הנה נתון מעניין: "סטפ אפ 4" מכר עד כה 200,000 כרטיסים: חצי מהם בתלת מימד, חצי מהם בדו מימד. כלומר, כשניתנת להם האופציה לבחור 50 אחוז מהצופים מעדיפים לראות את הסרט בתלת מימד. או ההפך.

 

– ומישהו כאן בתגובות ראה ב"האביר האפל" וב"הנוקמים" מתחרים, אז הנה עדכון: "האביר האפל" עקף בסוף השבוע את "הנוקמים" בישראל.

נושאים: בשוטף

4 תגובות ל - “המירוץ לחצי מיליון”

 1. odeliaa 28 אוגוסט 2012 ב - 21:48 קישור ישיר

  סטפ אפ כל כך גרוע שאין לי מושג למה אנשים הולכים לראות אותו בכלל.

 2. קורא פסיבי 28 אוגוסט 2012 ב - 22:23 קישור ישיר

  סטפ טפ: הרבה בנות ש"רקדו" בעברן (זה קורה לחצי מהבחורות בגוש דן?) אוהבות לראות איך זה נראה, כשעושים את זה מאד ויזואלי. אין לזה ערך קולנועי, אבל זה עדיין כיף למי שמחפש את זה..

  סינמה סיטי: יש שם 1+1 למי שמחזיק ויזה. זו הסיבה שאני, וכל מכריי, הולכים לשם. הנחת יס-פלאנט קשה מאד להשיג (10 אחוז אם אתה נכה צה"ל או שוטר, הבדיחה אומרת). זה השיקול המרכזי, נראה לי.

 3. גיל 28 אוגוסט 2012 ב - 23:35 קישור ישיר

  לכמה צופים הגיע עלייתו של האביר האפל?
  ולכמה הגיע הנוקמים?
  פרט נמק והסבר

 4. יואב 29 אוגוסט 2012 ב - 1:43 קישור ישיר

  בסינמה סיטי'ס תמיד מלא כי יש להם שפע מבצעי 1+1, ואם יס פלאנט לא יצטרפו למסיבת המבצעים הם יהיו בבעיה קשה (למרות שהאולמות שלהם טובים יותר).


השאירו תגובה