23 אוקטובר 2012 | 13:32 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

שידור חי: מסיבת העיתונאים של דפש מוד בפריז

דפש מוד, מסיבת העיתונאים בפריז, היום

דפש מוד הכריזו היום במסיבת עיתונאים בפריז על סיבוב ההופעות האירופאי שלהם שייפתח ב-7 במאי 2013 (כ"ז אייר) בפארק הירקון בתל אביב. לשאלתה של כתבת ישראלית בפתיחת המסיבה למה הם בחרו לפתוח את הסיבוב גם הפעם בתל אביב ענה אנדרו פלטשר שהם הרגישו איום ונורא אחרי שהם נאלצו לבטל את ההופעה בישראל בסיבוב הלפני-אחרון ולכן הם רצו לפצות ולפתוח את הסיבוב הקודם בתל אביב, "זה היה מקום נהדר להתחיל בו את הסיבוב ולהסתובב בו כמה ימים והחלטנו לעשות את זה שוב הפעם".

חוץ מהעובדה שיהיה סיבוב הופעות ופרסום התאריכים, וחוץ מהעובדה שביום שישי האחרון הם סיימו את הקלטת הדיסק החדש שלהם (בהפקת בין הילייר) לא נמסרו יותר מדי פרטים ונראה שהדפשים עצמם עוד לא ממש יודעים: מתי ייצא הדיסק החדש? מה שמו? מה יהיה שם סיבוב ההופעות? מה ילבש מרטין על הבמה? כל זה נותר עלום, ונראה שהם עצמם עוד לא יודעים כלום. כך שמסיבת העיתונאים היא אירוע פרומו מטעם המפיק של הסיבוב, ופחות קשור להשקת האלבום החדש, שנמצא עדיין אי שם באופק.

 

זה הווידיאו בו הועברה מסיבת העיתונאים בלייב. לא ברור אם הם יעלו אותו לצפייה גם בתום האירוע (היא נמשכה 45 דקות, ולא היה שם משהו יוצא דופן).

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “שידור חי: מסיבת העיתונאים של דפש מוד בפריז”

  1. טלד 24 אוקטובר 2012 ב - 8:42 קישור ישיר

    רוב הלהקות שנותנות הופעות גדולות (אצטדיונים) משלבות אותנו כהופעה ראשונה או אחרונה בסיבוב אירופאי. הסיבה לכך היא לוגיסטית – באירופה הציוד משונע מהופעה להופעה במשאיות מרחק של שעות נסיעה ספורות בדר"כ. לכן ניתן להופיע יום אחרי יום באתרים קרובים (או ביום אחד של הפרש). מכיוון שלארץ שינוע הציוד יותר בעייתי דרושים כמה ימים של רווח לפני או אחרי ההופעה, ולכן בהרבה מקרים מעדיפים שזו תהייה ההופעה הראשונה או האחרונה ואז לחסוך שינוע ואת זמן השינוע של אחד הכיוונים.


השאירו תגובה