22 יולי 2008 | 13:13 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

היצ'קוק/טריפו, פרק 21

תכל'ס, זה הסרט של היצ'קוק שאני הכי אוהב/מעריץ: "ורטיגו".

ht21.mp3

(ויה Tom Sutpen)

הפרקים הקודמים.

נושאים: היצ'קוק/טריפו

4 תגובות ל - “היצ'קוק/טריפו, פרק 21”

 1. Shai 22 יולי 2008 ב - 21:51 קישור ישיר

  I like listening to these recording(so thank you and keep uploading them).Hitchcock proves to be someone who knew what he was doing and was familiar in any aspect of making films, from script writing to casting and even to the technical side of shooting.

  But sometime the recordings seem to be cut in the middle and it sounds like they sometime start a subject not really finishing discussing it and the recording stop.And when the next recording start, they talk about something else.

  This time they were starting to talk about Kim Novak first appearance, with the red hair, in Vertigo , and Truffau says she looks like an animal.Hitchcock begins to comment on that and than the recording stops.

 2. indie 23 יולי 2008 ב - 2:12 קישור ישיר

  למי שההקלטות האלה גורמות לו לרצות לראות שוב את הסרטים: בצירוף מקרים ראוי לציון "ורטיגו" מוקרן מחר (יום רביעי) במסגרת "לילות קיסריה"

 3. ניר4819 23 יולי 2008 ב - 8:48 קישור ישיר

  זה גם הסרט האהוב עלי מבין סרטיו של היצ'קוק. איזו יצירת מופת. זה גם התפקיד של ג'יימס סטיוארט שאני הכי אוהב – קודר, אפל ומורכב, רחוק כל כך מתדמית ה"ילד הטוב" שלו. המשחק שלו בחלק האחרון של הסרט, כשג'ודי נכנסת לחייו, פשוט מושלם – כל כך אובססיבי, כל כך מלא עוצמה ופגיעות וכאב. פשוט נהדר.

  סיפור שמראה קצת על עוצמת הסרט: לפני כמה שנים (נראה לי אולי 10) הראתי את הסרט לבן דודי, שלא ראה אותו מעולם. ואז היה הטוויס המפורסם, ובן דודי יושב ומסתכל בפה פעור, כשהוא מנסה לעקל מה הוא ראה השניה ואיך היצ'קוק הצליח לעבוד עליו ככה. ואז הוא אומר לי – אני רוצה לראות שוב רק את הקטע של הטוויסט. ראינו אותו שוב איזה פעמיים-שלוש. אני חושב שגם היום, זה הקטע שהוא הכי אוהב בהיצ'קוק – ההפתעה המוחלטת והלא צפויה הזו, ששום דבר לא מכין את הצופה לקראתה (להפך – כל מה שמתרחש עד אז נועד ממש להרחיק את הצופה מהטוויסט הזה, שלא ינחש אותו אפילו בערך).

 4. Temeka Svare 4 פברואר 2011 ב - 3:50 קישור ישיר

  I like the helpful information you provide in your articles. I’ll bookmark your blog and check again here regularly. I am quite certain I’ll learn lots of new stuff right here! Good luck for the next!


השאירו תגובה