08 אוגוסט 2008 | 19:34 ~ 9 תגובות | תגובות פייסבוק

ימשיכו כבודם

אלה מהרגעים המקסימים האלה: אני יושב בצד בבלוג של עצמי ועוקב אחרי האקשן הרב זירתי בתגובות כאן וכאן וכאן, ותענוג לי לקרוא אתכם. לא אפריע. המשיכו.

נושאים: כללי

9 תגובות ל - “ימשיכו כבודם”

 1. איתן 8 אוגוסט 2008 ב - 20:56 קישור ישיר

  אוף טופיק : איזה מקום נפלא זה האינטרנט. מישהו שהיה בהקרנת נסיון של אחד הסרטים הכי מסקרנים של השנה העלה ביקורת מוקדמת לאויר.
  הנה ביקורת חיובית ראשונה על "המקרה המוזר של בנג'מין באטן" של דיויד פינצ'ר.
  http://www.joblo.com/1st-ben-button-review

  מצד אחד, כנראה שהתסריט, המשחק והצילום (והאפקטים) מצוינים. מצד שני, קצת מדאיג אותי המשפט : זה לא נראה כמו סרט של דיויד פינצ'ר. זה נראה כמו פורסט גאמפ פוגש את סיפורי דגים(טים ברטון) פוגש את "היומן". "היומן" ? ברררר…

 2. אלון רוזנבלום 8 אוגוסט 2008 ב - 22:39 קישור ישיר

  היי, היי, מה רע ביומן? (אולי סרט בנות, אבל אני בכיתי בו כמו….בת 🙂 להוציא הסוף הנוראי חשבתי שהסרט היה ממש לא רע ומאוד אפקטיבי….

 3. אלעד 8 אוגוסט 2008 ב - 23:05 קישור ישיר

  לא כיף הריב הזה…

  מתי מגיע פיינאפל אקספרס לכאן?

 4. ערן אלתר 9 אוגוסט 2008 ב - 4:20 קישור ישיר

  תהנה לקרוא!

 5. assafTV 9 אוגוסט 2008 ב - 14:15 קישור ישיר

  כיוון שאי אפשר להגיב לפוסט החדש אני אגיב כאן – טיפ קטן למי שרוצה למחוק קבוצה בפייסבוק: מנהל/אדמין הקבוצה צריך למחוק את כל החברים בקבוצה ולאחר מחיקתם עליו למחוק את עצמו. הקבוצה תימחק אוטומטית.

 6. עמיצי 9 אוגוסט 2008 ב - 18:22 קישור ישיר

  מישהו בדיון ההוא הזכיר את הסרט העלילתי של גור הלר. גור ליווה את הלימודים שלי בקאמרה אובסקורה והוא איש מקסים. לא ראיתי את הסרט שלו, אבל הבנתי מגורם שהיה בהקרנת הבכורה שהסרט לא נגנז בשל מריבות אלא פשוט כי הוא היה גרוע בצורה מיוחדת. הצילומים בו היו מאוד יפים אבל כל השאר היא די זוועתי.
  מצד שני נשאלת השאלה: ממתי גונזים סרט ישראלי בגלל שהוא גרוע במיוחד?

 7. רותם 9 אוגוסט 2008 ב - 18:52 קישור ישיר

  יש אנשים שעדיין מטפחים רגש של בושה, ומתביישים להוציא משהו שהוא ממש גרוע.
  ולפעמים לא…

 8. אבינתן 9 אוגוסט 2008 ב - 19:27 קישור ישיר

  "מלאכים ברוח" אינו סרט גרוע (וודאי לא באופן מיוחד) ועד כמה שאני זוכר היה מדובר בסכסוך כספי. השחקנים והצוות הטכני(ואני ביניהם) לא קיבלו חלק מהמשכורות שלהם. למרות הכל, זכרון ההפקה הזו מהדהד בי לטובה. היה מרתק לעבוד שם, משהו שאני יכול להגיד על מעט מאוד הפקות. הסרט בהחלט שווה הקרנה באחד הערוצים המסחריים ולאור העובדה שזו תהיה הקרנת בכורה הוא עשוי להביא אי אלו אחוזי רייטינג נאים.

  אם אני צודק, ואכן מדובר רק בסכסוך כספי יכול להיות ששווה לאחת הזכייניות "לפתור" את אותו סכסוך ולרכוש את הסרט להקרנה.

  אוף טופיק: ואיכשהו קשור. אל תטרחו לקרוא את הכתבה על דורון ערן ב"מעריב". האם המעשה שעושה כלבו של המרואיין במראיינת אינו אלא מטאפורה של יחסו של האיש אל אנשי התעשייה?

 9. נ"א 9 אוגוסט 2008 ב - 22:45 קישור ישיר

  מכיוון שאי אפשר להגיב לפוסטים העוסקים באנטרטיקה:
  אני אומרת את זה בלב כואב, כי אני מבינה שהסרט נעשה מתוך קרביו של הבמאי, ובכל זאת נדמה ששכחנו מהעיקר: הסרט הזה רחוק להיות מיצירת מופת ששווה לריב עליה בכלל (וזה בלשון המעטה) התסריט מבולבל, קופץ מסיפור לסיפור, המשחק לא טוב, העלילה מופרכת… בקיצור, רק טוב יכול לצאת מכל הריב הזה, לסרט שבוודאי היה נדחף למגירה כלשהי אחרי הקרנה או שתיים. עכשיו הוא אולי יזכה לעוד כמה צפים שירוצו לראות על מה המהומה.


השאירו תגובה