08 ספטמבר 2008 | 13:15 ~ 7 תגובות | תגובות פייסבוק

סמאק-דאון או נוק-אאוט?

זו מהטעויות האלה שקל לראות איך הן קורות, לאפסוס רגעי של ריכוז ומילים שכמעט יותר מדי דומות זו לזו: ב"גלריה" דיווחו הבוקר על זכייתו של הסרט של דארן ארונופסקי בפסטיבל ונציה. בכותרת מופיע הצירוף "נוק אאוט", ובטקסט נקרא הסרט "המתאגרף". אלא שזה "The Wrestler", שזה "המתאבק". ולא היאבקות בסגנון יעל ארד, אלא היאבקות בנוסח WWE.

======

מה המשותף ל"המתאבק", ל"לאהוב אותך מאז" ("I've Loved You For So Long") ו"Slumdog Millionaire" של דני בויל? שלושתם הוקרנו בעשרת הימים האחרונים או בוונציה, או בטלורייד או בטורונטו וקיבלו ביקורות מופלאות. "המתאבק" זכה בוונציה ו"מיליונר" נחטף להיות סרט הנעילה של פסטיבל לונדון. ומה עוד? שלושתם יופצו בארץ בקולנוע לב. "לאהוב אותך מאז" כבר בסוף ספטמבר, השניים האחרים בהמשך 2008.

נושאים: בקרוב, פסטיבלים

7 תגובות ל - “סמאק-דאון או נוק-אאוט?”

 1. גל-Z 8 ספטמבר 2008 ב - 13:19 קישור ישיר

  מה שבאמת מוזר בגלריה זה שהם כתבו בכתבה שמדובר במתאבק ועדיין תרגמו את השם לא נכון

 2. סטיבי 8 ספטמבר 2008 ב - 19:24 קישור ישיר

  אני חייבת לתהות… אם "לאהוב אותך מאז" זוכה לביקורות כה טובות ועומד לצאת במהירות בארץ, למה הקרנת העיתונאים שלו נדחקה למשבצת של ה"אנחנו מוציאים אותו אבל לא מעוניינים שיותר מדי ישימו לב אליו"? או שפירשתי לא נכון את ההקרנה בשעת בוקר באולם קטן.

 3. ליאור 9 ספטמבר 2008 ב - 4:38 קישור ישיר

  צפיתי בסרטה החדש של קת'רין ביגלו, The Hurt Locker בפסטיבל בטורונטו.

  זה כל מה שג'ארהד רצה להיות אבל לא כל כך הצליח.

  סרט מלחמה אינטנסיבי שמתרחש בעירק אבל כמעט חף מפוליטיקה ומתרכז בעיקר בשלושה חיילים שמהווים צוות לפירוק פצצות. ביגלו מרתקת אותי. במאית שעושה סרטי אקשן. נקודה. אני לא יודע אם יש עוד משהו שדומה לזה לא רק בהוליווד, אלא בעולם. והסרט החדש שלה הוא מצ'ואיסטי ורגיש בעת ובעונה אחת. הוא עוסק יותר בטבע האדם ובמלחמת גרילה בשטח מאוכלס ותוצאותיה. הוא לא מגלה את אמריקה, אבל את מה שיש לו להגיד הוא אומר בצורה ברורה ועוצמתית. שוב, עירק משמשת יותר כרקע. אף מילה על בוש או על צ'ייני או על נפט. רק על החייל בשטח וההתמודדות שלו עם מה שמסביב. שחקנים לא מוכרים אבל פגזים אחד אחד.

 4. סטיבי 9 ספטמבר 2008 ב - 8:51 קישור ישיר

  סוג של אוף טופיק:
  עסקו כאן כבר בזה?
  http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,636,209,27242,.aspx

 5. אורון (בעבודה) 9 ספטמבר 2008 ב - 11:52 קישור ישיר

  ליאור – שתי מילים:
  Point Break

 6. בילוי 12 ספטמבר 2008 ב - 10:52 קישור ישיר

  באמת שהזכייה של ארנופסקי ורורק בונציה זה אחד הדברים היותר נפלאים שקרו לאחרונהף,. איזה יופי ששני האנשים המוכשרים האלה סוף סוף זוכים להכרה. כל מי שראה את rumble fish יודע כמה רורק מוכשר, וארנופסקי הוא פשוט גאון שהגיע הזמן שיכירו בו.

 7. Ferry pour la Grece 28 ינואר 2011 ב - 1:09 קישור ישיר

  Thanks man. That was fun reading


השאירו תגובה