31 אוגוסט 2009 | 13:00 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

פרסי אופיר: ההצבעה ננעלה

עדכון: ההצבעה הוארכה עד חמישי, 2 בספטמבר. אפרסם את המדגם רק אחרי שההצבעה תינעל סופית.


בשבועות האחרונים פניתי לעשרות חברי אקדמיה כדי לקיים מדגם של ההצבעה לקראת פרסי אופיר. ההיענות היתה מרשימה והגעתי למדגם הרחב ביותר מאז שאני מסקר את התחרות הזאת. רק מה: המירוץ הזה צמוד! מאוד מאוד מאוד צמוד. בפעם האחרונה שהוא היה כזה צמוד, זה נגמר בתיקו בין "אביבה אהובתי" ו"אדמה משוגעת". והפעם זהו תיקו תלת ראשי. הזוכה יקבע על חודו של קול.

לכן אני צריך להרחיב את המדגם ככל האפשר. אם אתם חברי אקדמיה, אנא: הוסיפו כאן בתגובות או אלי למייל (yraveh@cinemascope.co.il) למי הצבעתם בקטגוריית הסרט הטוב ביותר. למרות שהמיילים מזוהים, אני מבטיח לכל מי שמשתתף במדגם הזה שהתוצאות יהיו אנונימיות לחלוטין. בהבטחה.

היום ההצבעה לפרסי אופיר מגיעה לסיומה. את המדגם אפרסם מחר, גג מחרתיים, כך שאל תחששו שהמדגם ישפיע על תוצאות הבחירה. הוא יתפרסם כשההצבעה כבר תהיה סגורה.

אז ספרו לי: למי הצבעתם בפרסי אופיר?

נושאים: בשוטף

3 תגובות ל - “פרסי אופיר: ההצבעה ננעלה”

 1. שם 31 אוגוסט 2009 ב - 15:33 קישור ישיר

  אל תעלב יאיר, אבל המדגם הזה שלך לפי מה שזכור לי לא הצליח לנבא כל כך את התוצאות של טקס פרסי אופיר מהשנים האחרונות. אי אפשר באמת לדעת כי יש כל כך הרבה חברי אקדמיה (400 ומשהו שמצביעים בפועל אם אני לא טועה) ולרוב אתה מצליח לתשאל רק רבע מהם. רבע לא באמת אומר הרבה. לדעתי התוצאות כבר ידועות מראש: "סיפור גדול" יזכה. הוא הרי הסרט הכי "אוסקרי" מהמתמודדים ולגורם הזה, גם אם חברי האקדמיה לא יודו בזה, יש השפעה גדולה על הבחירה שלהם.

 2. סבסטיאן 1 ספטמבר 2009 ב - 17:17 קישור ישיר

  אם השטות הזאת לוקחת על פני עג'מי ולבנון אני לא רואה טעם בטקס הזה. אני אשכרה חושש…

 3. Spartak 2 ספטמבר 2009 ב - 16:09 קישור ישיר

  דבר ראשון,מתי הטקס (כמו שהבנתי אין אפילו תאריך)?
  דבר שני,מה אם תאריכי בכורות,כי נשאר פחות מחודש עד 1 באוקטובר,כזכור לי סרט נבחר צריך לרוץ בקולנוע שבוע (או אפילו שבועיים),עד עכשיו רק סיפור גדול עומד בקריטריון?!
  דבר שלישי,אני לא מבין למה כולם (לפחות הרוב הגדול) אומרים שסיפור גדול הוא סרט "אוסקרי"?
  נ.ב. יאיר,כשתפרסם את התוצאת המדגם,תכתוב אותם,בבקשה, ב"ספוילר"…תודה


השאירו תגובה