20 יולי 2015 | 00:32 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

״מה כבר יכול לקרות?״, טריילר

דובדבני וקובץ׳ ב״מה כבר יכול לקרות?״. מי זה מי?

דובדבני וקובץ׳ ב״מה כבר יכול לקרות?״. מי זה מי?

החיפוש אחר קומדיות קיץ ממשיך. כפי שסיכמנו כאן, מבול של סרטים ישראליים המיועדים לקהל צעיר מופץ השנה בחודשים יולי-אוגוסט. ״איביזה״, למרות הביקורות הרצחניות, דווקא עובד לא רע בקופות. והנה מגיע הטריילר למה שינסה להפוך לשלאגר הישראלי הגדול של הקיץ: ״מה כבר יכול לקרות?״, או בשמו המוכר יותר ״הסרט של דובדבני וקובץ׳״. אופיר לובל, מי שביים העונה ב״ארץ נהדרת״ את מערכוני הקניון המצוינים, הוא הבמאי. ולצד דובדבני וקובץ׳ מופיעים גורי אלפי, רמי הויברגר ועופר שכטר. והיום גם יצא טריילר לסרט, בו מוצאים דובדבני וקובץ׳ פקק משקה קל השווה מיליון שקל, ומסתבכים עם העולם התחתון. נשאלת השאלה: זה נראה לכם מצחיק?

נושאים: בשוטף

4 תגובות ל - “״מה כבר יכול לקרות?״, טריילר”

 1. גל 20 יולי 2015 ב - 10:34 קישור ישיר

  נראה יותר טוב מאיביזה, למרות שגם אם אני אצלם את החתול שלי ישן זה יהיה יותר טוב מאיביזה.

 2. איתן 21 יולי 2015 ב - 19:44 קישור ישיר

  הייתי בהקרנת האקדמיה עכשיו, היה מצחיק ומבדר, הקהל צחק. אופיר עשה עבודה מצויינת. לא צריך לצפות ליותר מדי – מדובר בסרט ברוח שטוטית כמו הסדרה וזה עושה את העבודה ומעביר את הזמן עם חיוך גדול ולפעמים פרצי צחוק גדולים 🙂

 3. אלי 21 יולי 2015 ב - 21:08 קישור ישיר

  גם אני הבית בסינמטק הערב.
  זהו סרט נונסנס ואם יודעים להתייחס אליו כך זה עובד מעולה!
  יש רגעים מבריקים.
  והסוף זה ממש פיפי!
  אני כבר לא ילד ונהניתי. אני חושב שנוער וקצת מעבר מאד יהנה מהסרט.

 4. איתן(המקורי) 21 יולי 2015 ב - 23:36 קישור ישיר

  יכול להיות שהסרט הזה יביא קהל. אבל יכול להיות שאני בכלל לא קהל היעד של הסרט הזה. אני, שלא ראיתי אף פעם את "שר הטבעות", ואני, שלא אהב את "מועדון קרב". אני, שחושב שהסרט הזה הוא אולי חביב, אבל הוא כזה שנשכח ברגע שיצאתי מהאולם.
  "פלאפל אטומי" הצחיק אותי הרבה יותר, ובכלל, יש בסרט של דרור שאול הברקות נפלאות בעיניי. "פלאפל אטומי" הוא קומדיה אדירה בעיניי. "מה כבר יכול לקרות" רחוק מאוד מזה. הוא כמו סרט שצוקר-צוקר אברהמס היו עושים היום, כשהם כבר זקנים ומזמן גמרו את הסוס. מעין מחזור של מה שעשו פעם, רק הרבה פחות טוב. ועדיין, יש בו את הניצוץ הזה שמזכיר למה אהבנו אותם פעם.


השאירו תגובה