09 דצמבר 2015 | 22:02 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

טריילר ראשון ל״העי״ג״, סרטו הבא של סטיבן ספילברג

״העי״ג״ של דאהל/דיסני/ספילברג

״העי״ג״ של דאהל/דיסני/ספילברג

וואו, רימייק של ספילברג ל״אבוללה״? ובכן, לא ממש. בשעה שסרטו הנוכחי, ״גשר המרגלים״, עושה חיל בקופות בישראל, סטיבן ספילברג כבר סיים את העבודה על סרטו הבא (ומתחיל בקרוב לצלם את סרטו הבא הבא, ״Ready Player One״). בעוד ״גשר המרגלים״ הוא סרט כבד שפונה לקהל מבוגר, הסרט הבא, שייצא ב-1 ביולי 2016, הוא סרט קיץ לכל המשפחה: ״העי״ג״ (ענק ידידותי גדול), עיבוד לספרו של רואלד דאהל (הסופר של ״צ׳רלי והשוקולד״ ו״ג׳יימס והאפרסק הענק״ ו״דני אלוף העולם״ ועוד). דיסני החצופים מחקו את ספילברג ואת דאבל משם הסרט ומיתגו אותו בתור ״העי״ג״ של דיסני. ניכוס. מצד שני, רצון לומר לעולם: זה סרט דיסני, מתאים לכל הגילאים.

הסרט הוא פגישת מחזור מסקרנת מאוד של יוצרי ״אי.טי״ (ספרו של דאהל יצא באותה שנה של ״אי.טי״, 1982): את התסריט כתבה מליסה מתיסון, שכתבה את ״אי.טי״, ושהלכה לעולמה לפני כמה שבועות; מפיקת הסרט היא קתלין קנדי, שהפיקה את ״אי.טי״, ניהלה את חברת ההפקות של ספילברג, וכעת מנהלת את לוקאספילם וחתומה על הפקת ״מלחמת הכוכבים״ החדש.

את הענק מגלם מארק ריילאנס, שיהיה מועמד לאוסקר על תפקידו בתור המרגל ב״גשר המרגלים״, ואת הילדה מגלמת רובי ברנהיל בת ה-10, שבדיוק לפני שנה סיפרנו לכם עליה.

ועכשיו מגיעה ההצצה הראשונה לסרט. מה דעתכם?

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “טריילר ראשון ל״העי״ג״, סרטו הבא של סטיבן ספילברג”

  1. מהנדס 10 דצמבר 2015 ב - 7:14 קישור ישיר

    נראה באמת כמו שעטנז של הוק ואי טי. אני חושב שצריכים להגיע להבנה והשלמה עם זה שספילברג כמו שהכרנו אותו כבר סיים את תפקידו בדברי ימי הקולנוע. ספילברג הנוכחי מרגיש עייף, ממוחזר מדי פעם, שמרני מאוד וכבד. כך היה בלינקולן, בסוס מלחמה וודאי. עדיין, כמו שיאיר תמיד אומר, גם סרט לא טוב של ספילברג עדיף עשרות מונים על פני מאמצי מאמצים של עשרות בימאים צעירים לדגדג את האצבעות של מה שהוא עשה כשהיה בגילם. והוא עשה הרבה. עדיין יש פה ושם את ההברקות, את הסצינות המהודקות שרק הוא יודע לחתוך. עדיין הוא לוקח איתו צוות מפואר וקבוע (בעיקר צלם, עורך ומלחין). והוא עדיין ספילברג. אז ההתלבטות לגבי הסרטים החדשים שלו מעניינת ואני מאוד מקווה שגם בפאזה הנוכחית שלו הוא ימשיך להראות את הדרך לכל השאר.

  2. מהנדס 10 דצמבר 2015 ב - 7:15 קישור ישיר

    נראה באמת כמו שעטנז של הוק ואי טי. אני חושב שצריכים להגיע להבנה והשלמה עם זה שספילברג כמו שהכרנו אותו כבר סיים את תפקידו בדברי ימי הקולנוע. ספילברג הנוכחי מרגיש עייף, ממוחזר מדי פעם, שמרני מאוד וכבד. כך היה בלינקולן, בסוס מלחמה וודאי. עדיין, כמו שיאיר תמיד אומר, גם סרט לא טוב של ספילברג עדיף עשרות מונים על פני מאמצי מאמצים של עשרות בימאים צעירים לדגדג את האצבעות של מה שהוא עשה כשהיה בגילם. והוא עשה הרבה. עדיין יש פה ושם את ההברקות, את הסצינות המהודקות שרק הוא יודע לחתוך. עדיין הוא לוקח איתו צוות מפואר וקבוע (בעיקר צלם, עורך ומלחין). והוא עדיין ספילברג. אז ההתלבטות לגבי הסרטים החדשים שלו מעניינת ואני מאוד מקווה שגם בפאזה הנוכחית שלו הוא ימשיך להראות את הדרך לכל השאר..


השאירו תגובה