04 אוגוסט 2010 | 10:00 ~ 5 תגובות | תגובות פייסבוק

בויל הנה

רק אתמול דיוותי כאן על מותו של טום מנקייביץ', במאי הסרט "דראגנט". והנה מתברר שלמחרת הלך לעולמו מעצב התפאורה של אותו סרט, רוברט בויל. בויל, שהיה בן מאה, היה אחראי גם לסטים של "מזימות בינלאומיות", "מרני", "הציפורים", "כנר על הגג" ו"טוראית בנג'מין".==============


האם ארקייד פייר נחושים להיות הלהקה הכי קולית בעולם השבוע? בהחלט יתכן. מחר הם יעבירו שידור חי ביו-טיוב של ההופעה שלהם במדיסון סקוור גרדן, שמבחחם טרי גיליאם (אבל זה רק נדמה לי, או שצופי יו-טיוב בישראל לא יוכלו לראות את ההופעה?), ועכשיו מתברר שהם עובדים עם ספייק ג'ונז על סרט מדע בדיוני קצר.
וכאן תוכלו להאזין לכל האלבום החדש של ארקייד פייר, "הפרברים", שיצא אתמול.


==============


ואני חייב להודות: דף היו-טיוב הערמומי הזה, לקידום "בלתי נשכחים" של סילבסטר סטאלון, משעשע לאללה. זה ככל הנראה הסרט הכי צ'יזי של השנה, אבל מישהו שם עושה לו עבודת שיווק די מרשימה. זה אחד הסרטים שהכי הרבה אנשים שואלים אותי מתי הוא כבר יוצא.


================


ובול בזמן לקראת מלחמת לבנון השלישית, "הניו יורק טיימס" מדווחים על "לבנון" ומראיינים את שמוליק מעוז, לקראת יציאת הסרט בניו יורק.

נושאים: בשוטף

5 תגובות ל - “בויל הנה”

 1. עמית איצקר 4 אוגוסט 2010 ב - 10:28 קישור ישיר

  שכחת להוסיף את הפייר אחרי ארקייד.

 2. חם ויפת 4 אוגוסט 2010 ב - 11:05 קישור ישיר

  תיקון: קוראים ללהקה ארקייד פייר

 3. איתן 4 אוגוסט 2010 ב - 11:18 קישור ישיר

  מהנעשה בסינמטקים:

  מיני-רטרוספקטיבה אלן רנה

  אתמול הוקרן בסינמטק תל אביב: "הדוד מאמריקה". נדמה שרנה מיד נהנה לשחק בשפה הקולנועית, אבל נדמה גם שבהיותו צעיר הסרטים שלו היו הרבה יותר "כבדים", רציניים, נסחבים, ומעייפים. דווקא בסרטיו האחרונים ("לא על הפה", "לבבות", וגם "עשבים שוטים" היפה-אך-בעייתי)ניכרת קלילות בעשייה. "הדוד מאמריקה", למרות כמה רעיונות מעניינים (פילוסופיים, וקולנועיים), בעיקר עייף אותי.

  פסטיבל קולנוע ברזילאי

  "הדיירים"

  מה יהיה עם הקולנוע הברזילאי? סרט שני שאני רואה במסגרת הפסטיבל הזה. זה לא שהם רעים. אבל הם מאוד לא מעניינים. "הדיירים" מספר על שכנים חדשים ורעשניים במיוחד שעוברים לגור ליד גיבור הסרט (נשוי+2 ). הוא מפחד להגיד להם מילה, כי בברזיל, כל אחד יכול לשלוף סכין/אקדח. אז כל הסרט הוא מסתובב סביב עצמו – ולא עושה כלום. הסיטואציה מעניינית – הסרט לא.

  ולמה האישה לא עושה כלום מלבד לחכות לבעלה שיגיע הביתה (ולעשן. היא כל הזמן מעשנת). מה, לא שמעו בברזיל על נשים קרייריסטיות?

 4. זמפאנו 4 אוגוסט 2010 ב - 14:00 קישור ישיר

  האם לשחקנית/עיתונאית הקנדית שירה לזר שמראיינת את סטאלון בטריילר המעולה יש עבר ישראלי?

 5. עופר (הירוק) 4 אוגוסט 2010 ב - 16:39 קישור ישיר

  אני מקשיב לארקייד פייר, לדיסק החדש. השיר שלהם HALF LIGHT II נשמע בדיוק כמו אמריקה של פורטיסחרוף.


השאירו תגובה