09 ינואר 2006 | 09:19 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

אנג לי, קלוני

המירוץ לאוסקר מתחמם. או בעצם מתקרר, תלוי מאיזה כיוון אתם מסתכלים. פרסום המועמדויות לפרסי האיגודים המקצועיים השונים די ממקד את אלומת האור ב"הר ברוקבק" של אנג לי. אם עד לפני שבועיים לא היה מוביל ברור במירוץ לאוסקרים, הרי שעכשיו כבר יש. "הר ברוקבק" הוא המועמד המוביל ושאר הסרטים צריכים לנסות להדביק אותו.

אבל יש שניים בלתי צפויים שנושפים בעורפו: "לילה טוב ובהצלחה" של ג'ורג' קלוני ו"התרסקות" של פול האגיס. "התרסקות", שזכה להתעלמות מצד איגודי המבקרים, קם לתחייה במועמדויות לגילדות השונות.

עוד מוקדם להתחיל לנבא (אני מחכה לגלובוס הזהב כדי לפצוח בספקולציות מאסיביות), אבל בינתיים זה מסתמן ככה: "הר ברוקבק" לוקח אוסקר לסרט. המלחמה האמיתית הצמודה בין קלוני והאגיס תהיה על קטגוריית התסריט המקורי. קלוני ייזכה.

"הר ברוקבק" יציג בארץ בעוד עשרה ימים, ב-19 בינואר. "התרסקות" כבר יצא בדי.וי.די. "לילה טוב ובהצלחה" יגיע מתישהו בפברואר-מרץ.

נושאים: אוסקר 2005

4 תגובות ל - “אנג לי, קלוני”

 1. michaly 9 ינואר 2006 ב - 13:38 קישור ישיר

  ההעהעיקר שסופסוף יש מנחה.

  ומזל טוב וזה. אני אעביר לאנשים המתאימים את רשימת הבאגים.

 2. יאיר רוה 9 ינואר 2006 ב - 16:22 קישור ישיר

  נכון. הייתי צריך להוסיף את זה, הא? ג'ון סטיוארט ינחה את הטקס. בחירה שנונה ואלגנטית.

 3. אוליביה אסייאס 9 ינואר 2006 ב - 17:10 קישור ישיר

  אוהוהקרב על הבימוי, זה לא מעניין? האם הוליווד תפתתפרגן לאנג לי גם בקטגוריה זו, או שתעדיף מישהו משלמשלה (כפי שקרה בקרב בין וורן ביטי ויו הדסון, למשאני חוזה שקלוני יקח את הבימוי, מה שיאפשר להגלאגיס לקחת את התסריט. אבל היי, בשנה שעברה הוההוכח שהאקדמי נוטה ליצור סוויפים, ולא לחלק את העוהעוגה שווה בשווה. לך תדע מה יקרה

 4. אהוד 10 ינואר 2006 ב - 1:39 קישור ישיר

  טינה פיי ב-SNL קראה להר ברוקבק:
  The 1st western where the good guys get it in the end.

  היא סיפרה שזו בדיחה של אביה.


השאירו תגובה