17 ינואר 2011 | 00:06 ~ 105 תגובות | תגובות פייסבוק

גלובוס הזהב: לייב בלוג

3:00. בוקר טוב. מתחילים. גלובוס הזהב ה-68, בשידור חי ממלון בוורלי הילטון.


ריקי ג'רווייס:


"ברוכים הבאים לערב של מסיבות ושתייה. או כמו שצ'רלי שין קורא לו: ארוחת בוקר".


"זו היתה שנה גדולה לתלת מימד. "טרון", "צעצוע של סיפור", "גנוב על הירח". נראה שהכל היה בתלת מימד השנה. חוץ מהדמויות ב"התייר". … (פאוזה) אני נורא מצטער על הבדיחה הזאת. לא ראיתי את "התייר". מי כן? אבל הוא בטח סרט טוב כי הוא מועמד הערב. אני רוצה לבטל את השמועה הנלוזה ש'התייר' קיבל מועמדות רק כי אגודת העיתונאים הזרים רוצה להתחכך בג'וני דפ ואנג'לינה ג'ולי. זה לא נכון. הם גם מקבלים שוחד".


כולם קצת מתקפלים במבוכה בכסא. ג'רווייס לא רק מתייחס למשהו שאנשים מדברים עליו בינם ובין עצמם, אלא בהאשמה אמיתית שפורסמה שלשום, כשהיחצן הקודם של אגודת העיתונאים הזרים בהוליווד האשים את חברי האגודה בקבלת טובות הנאה מהאולפנים והסוכנים.


"המגישה הראשונה שלנו היא יפהפיה ומוכשרת. ומתברר שהיא יהודיה. מל גיבסון אמר לי את זה. הוא באובססיה מזה".


3:06:

שחקן משנה.

הזוכה: כריסטיאן בייל, "פייטר"בייל: "תודה ל-HFPA. אף פעם לא ידעתי מי האנשים האלה. הם חבורה משונה של טיפוסים. תמיד בג'אנקים הייתי פשוט יושב שם ום היו מתווכחים ביניהם ואני הייתי אומר להם, "היי, רבותי, אני כאן". ורק עכשיו אני קולט איזה חבורה מבריקה ודקת אבחנה הם. תודה למאק וולברג. אפשר לתת הופעה קולנית כמו שנתתי רק כשיש מולך עוגן שקט כמוהו.3:11: פגי באנדי זוכה במשהו. אה כן: קייטי סגל, שחקנית בדרמת טלוויזיה על "Sons of Anarchy".


הנערה שמגישה את הפרסים למגישים היא ג'יה מנטניה, בתו של ג'ו מנטניה.3:16: ג'וליאן מור וקווין ספייסי עם הפרס לסרט טלוויזיה או מיני סדרה.

הזוכה: "קרלוס".


לא ראיתי את הגרסה הארוכה של "קרלוס", סרטו המונומנטלי של אוליביה אסיאס, אבל הגרסה הקצרה היתה אחד הדברים הטובים שראיתי השנה. קצת מגוחך לדחוף את הסרט הזה לתוך קטגוריית המיני-סדרה, ולא לקטגוריית הסרט הזר, אבל כאלה הם אנשי גלובוס הזהב. לכן נראה לי שהיה די צפוי שאם הם כבר מעניקים לסרט מועמדות זה כדי לתת לו לנצח.


אני קורא דיווח מהאולם שטום הנקס זעם על הבחירה ב"קרלוס" – סרט קולנוע באורך 5 שעות וחצי שפוצל למיני-סדרה, על פני "הפסיפיק" שלו, שהופקה מראש לטלוויזיה (באמריקה, ולא בצרפת).


ריקי ג'רוויס: "אתם מכירים את השחקן הבא מסרטים כמו "הדסון הוק", "תראו מי שמדבר", "צבי הכסף", "מלחמתו של הארט". קבלו את אבא של אשטון קוצ'ר: ברוס וויליס!"


וויליס מציג את "Red", המועמד בקטגוריית הקומדיה. ואני מניח שההקדמה של ג'רווייס היא הומאז' למה שקרה בשבוע שעבר בטקס איגוד המבקרים של ניו יורק, כשראש האיגוד, המבקר ארמונד ווייט, הציג את הזוכים באמצעות הסרטים הכי ישנים וזניחים שלהם כי הוא לא הצליח למצוא אף מילה טובה על הסרטים החדשים שלהם. דבר שהוביל למרמור מצד ריס וויתרספון ודמעות מצד אנט בנינג.

3:24: שחקן משנה בטלוויזיה. הזוכה: כריס קולפר, "Glee"

מה הוא יעשה כשיתחלף לו הקול יום אחד?3:30: מישל פייפר מציגה את "אליס בארץ הפלאות", המועמד בקטגוריית הקומדיה.


ג'רווייס: "עכשיו, לאווה לונגוריה יש את התפקיד המלחיץ של הצגת נשיא איגוד העיתונאים הזרים בהוליווד. אבל זה כלום, כי מקודם אני הייתי צריך לעזור ללכת לשירותים ולהכניס את השיניים התותבות".


3:33: מילה יובוביץ' וקווין בייקון עם שחקן ראשי בדרמת טלוויזיה.

הזוכה: סטיב בושמי, "אימפריית הפשע".

זה זמן טוב להזכיר שהסדרה הזאת מתחילה להיות משדרת ביס בעוד שבוע. וצריך לזכור שלמרות שהיא מוצגת כסדרה של מרטין סקורסזי, היא למעשה סדרתו של טרנס ווינטר, מהתסריטאים של "הסופרנוס".


בושמי: "אני צריך לקרוא מהר לפני שהמוזיקה העצובה הזאת תתחיל להתנגן".


3:37: סדרת דרמה בטלוויזיה.

הזוכה: "אימפריית הפשע". טרנס ווינטר מקבל את הפרס. לצידו, מרק וולברג, אחד השותפים להפק. אז הוא בכל זאת זכה במהו הערב. מרטין סקורסזי לא הגיע, הוא בלונדון מצלם את "הוגו קברה".


הו, רגע חמוד: המצלמה קולטת את אנג'לינה ג'ולי מסדרת את עניבתו של בראד פיט.


3:44: אנדרו גרפילד מתקש לקרוא מהפרומפטר ומגמגם את הצגת הסרט המועמד, "הרשת החברתית".ריקי ג'רווייס:

"הוא אלק מ"דה רוק". היא ג'ני מהבלוק. אם הבלוק שאנחנו מדברים עליו זה הבלוק ברודיאו דרייב בין פראדה ל… קבלו את אלק בולדווין וג'ניפר לופז."


3:46: בולדווין ולופז עם פרס השיר מסרט קולנוע.

הזוכה: "You Haven't Seen The Last Of Me" שכתבה דיאן וורן לשר ב"בורלסקה".

וורן מספרת שהיא היתה צריכה להילחם כדי להשאיר את השיר בסרט.

אגב, לאן נעלם הסרט הזה מישראל? הוא כבר היה אמור לצאת מזמן. נגנז?


ועכשיו: פרס הפסקול בסרטים.

הזוכה: טרנט רזנור ואטיקוס רוס, "הרשת החברתית".

טוב, זה די מבטיח את זה ש"הרשת חברתית" יזכה בגלובוס הזהב הערב, אם הפסקול העדין-העדין הזה מנצח את הפסקול הסוחף יותר של אלכסנדר דספלה ל"נאום המלך".

ודי מדהים לראות את הסולן של "ניין אינץ' ניילז" לובש טוקסידו וזוכה בגלובוס הזהב. האוסקר בדרך?3:55 בני ה-16, ג'סטין ביבר והיילי סטיינספלד, מציגים את סרטי האנימציה.

אל תזלזלו בהיילי סטיינספלד, היא עוד עשויה לזכות באוסקר בעוד 40 יום, על תפקידה ב"אומץ אמיתי".

וזו באמת היתה שנה מעולה לאנימציה.

הזוכה: "צעצוע של סיפור 3 ".

טוב, צפוי ומוצדק. אבל "פלונטר", "הדרקון הראשון שלי" ו"גנוב על הירח" גם היו נהדרים. פור דה רקורד.


לי אונקריץ', הבמאי, לביבר וסיינספלד: "וואו, בכלל נולדתם כשהסרט הראשון יצא".לי אונקריץ' מיהר לצלם את ביג בייבי עם הפסלון והעלה לטוויטר שלו:
ריקי ג'רוויס, עכשיו בלי חליפה: "אני מת על המגיש הבא שלנו. אתם בוודאי מכירים אותו מקליניקת הגמילה של בטי פורד ובית הכלא של לוס אנג'לס. קבלו את רוברט דאוני ג'וניור".


רוברט דאוני ג'וניור: "חוץ מהעובדה שהוא נורא מרושע כלפינו, הייתי אומר שהערב עובר לא רע, לא? אני לא יכול להעריך כשרון משחק של שחקנית עד שאני שוכב איתה. (ואז הוא מתחיל לעבור את המועמדויות ולקטר איך הן דחו אותו). הייתי נותן לכל אחת מכן, כאן, על הבמה, מול אשתי, הקהל ומיליוני צופים ברחבי העולם".


4:02: פרס שחקנית ראשית בקומדיה.

הזוכה: אנט בנינג, "הילדים בסדר".

אנט בנינג מודעת למעמד. נאום מדויק ומרגש ומלא הדר עשוי להיות מה שיטה את כף מצביעי האוסקר לכיוונה במאבק שלה מול נטלי פורטמן (בגלובוסים הן לא מתחרות זו בזו). והיא מספקת את הסחורה בנאום מאופק שנותן המון קרדיט לשותפתה לסרט, ג'וליאן מור ונגמר ב"ותודה לזוכה גלובוס הזהב בקטגוריית השחק המבטיח ביותר לשנת 1962, בעלי: וורן בייטי".

מסכנה בנינג, פעמיים היא הפסידה את האוסקר להילרי סוונק. שנה הא תפסיד לנטלי פורטמן?4:10: סילבסטר סטאלון מציג את "פייטר".


ג'פרי ראש וטילדה סווינטון עם הפרס לשחקן בסרט טלוויזיה או מיני-סדרה.

הזוכה: אל פצ'ינו, "You Don't Know Jack" של ברי לווינסון.

HBO היא בינתיים הזוכה הגדולה של הערב. הפרס הזה ושניים ל"אימפריית הפשע".4:15: שחקנית בסרט טלוויזיה או מיני-סדרה.

הזוכה: קלייר דיינס, "טמפל גרנדין".

שוב, HBO. טמפל גרנדין ישבה עם דיינס ליד השולחן.

וסרט נחמד מאוד המבוסס על סרט תיעודי קצר של ארול מוריס על אשה אוטיסטית שמתכננת מכונות שחיטה לבהמות. וקלייר דיינס היתה נהדרת בו. היא זכתה כבר בגלובוס הזהב על "אלה הם חיי".


4:23: זאק אפרון מציג את "הילדים בסדר".וואו, אולי הרגע הארסי ביותר של ג'רוויס הערב:

ריקי ג'רווייס: "היא שחקנית מ'סאטרדיי נייט לייב' ו'רוק 30 '. הוא היה שחקן שהקריירה שלו היתה בירידה, אם נדבר בכנות, עד שאני ליהקתי אותו לגרסה אמריקאית ולסדרה שאני יצרתי. ועכשיו הוא רוצה לעזוב את הסדרה ובכך להרוג את מחלבת המזומן של שנינו! קבלו את טינה פיי ואת סטיב קארל כפוי הטובה!".


4:26: סטיב קארל וטינה פיי עם פרס התסריט.

הזוכה: ארון סורקין, "הרשת החברתית"


משפט מעולה וראוי לציטוט של ארון סורקין: "הפרס הזה מוקדש למפיקי הסרט שמאמינים שאנשים שהולכים לסרטים חכמים לא פחות מהאנשים שעושים סרטים".


4:29: ת'ור וקפטן אמריקה עם פרס שחקנית משנה בטלוויזיה.

הזוכה: ג'יין לינץ, "Glee"

"אני עושה את עצמי ענווה. אני מקדישה את הפרס הזה לאיאן סילבסטר אחד התסריטאים שלנו. הוא כתב כל משפט מעוות ומרושע שסו סילבסטר אומרת. הפרס הזה גם שלך, אבל אני מעדיפ להמשיך ולהחזיק אותו".


ג'רווייס: "הם מציגים את הקטגוריה שלאף אחד באמריק לא אכפת ממנה".

4:36: אוליביה וויילד ורוברט פטיסון עם הפרס לסרט הזר.

הזוכה: "בעולם טוב יותר", דנמרק. במאית: סוזן ביר.

הסרט הפך כרגע למועמד המוביל לזכיה גם באוסקר על הסרט הזר, אחרי שניצח את המועמד המוביל השני בקטגוריה, את "ביוטיפול" המקסיקני.


4:39: הלן מירן מציגה את "נאום המלך".


4:40: שחקנית ראשית, קומדיה בטלוויזיה.

הזוכה: לורה ליני, "The Big C". לורה ליני לא הגיעה לטקס.


אני קורא דיווח שמעדכן שלורה ליני לא הגיעה כי היא באבל על מות אביה.4:46: ג'יין פונדה מציגה את "בורלסקה".

איך הסרט הזה, שאיש לא ראה, מועמד? אולי כי גלובוס הזהב עדיין מתעקש לפצל באופן מגוחך את המועמדויות לקומדיה ולדרמה. אולי כי הם הימרו על הסרט באופן שגוי. ואולי, כמו שריקי ג'רווייס אמר בפתיחה, הם באמת מקבלים שוחד.


4:48: שחקן בקומדיה בטלוויזיה.

הזוכה: ג'ים פרסונס, "המפץ הגדול".


4:50: ג'רמי איירונס עם הפרס לשחקנית משנה בסרט.

הזוכה: מליסה ליאו, "פייטר".

וואו, קטגוריה מאוד-מאוד צמודה ולא צפויה, והיא תהיה כזאת גם באוסקר. ונראה שמליס ליאו עכשיו היא המועמדת הכמעט ודאית לזכייה, אחרי שזכתה גם הערב וגם שלשום בטקס בחירת המבקרים. הלנה בונהם קרטר מבואסת נורא.

כרגע הדרך היחידה שמליסה ליאו תפסיד את האוסקר היא אם הילדה מ"אומץ אמיתי" תגנוב לה את הפרס. זה יכול לקרות.


4:59: מט דיימון מגיש את פרס מפעל חיים על שם ססיל בי. דה מיל לרוברט דה נירו.

דה נירו: "(לדיימון) ואני אהבתי אותך ב'פייטר'. (לקהל) תוך כמה שנים גם מט דיימון יקבל את הפרס ואני אשמח לעניק לו אותו, אם עוד אהיה בחיים. תודה לאיגודת העתונאים הזרים בהוליווד שהתקשרו לבשר לי לפני חודשיים שאקבל את הפרס הזה. לפני שהיתה להם הזדמנות לראות את 'פגושאת הפוקרס הקטנים'. כן, קראתי את הביקורות. זה בסדר, כולנו צריכים להתפרנס. קצת קשה להישאר צנוע אחרי שרואים את הקליפ הזה. אני מביט בו ואומר: 'וואו! עשיתי רק להיטים'".


5:13: מייגן פוקס מציגה את "התייר". מגוחך.


5:14: אנט בנינג עם הפרס לבמאי.

הזוכה: דיוויד פינצ'ר, "הרשת החברתית".

זהו, העסק סגור, גמור, נעול. האוסקר, אני מתכוון. פינצ'ר: "כשהציעו לי את התסריט של ארון סורקין אמרתי לעצמי 'וואו, אני ידוע כמי שעושה סרטים על מיזנתרופים או רוצחים סדרתיים, אז למה הם חשבו עלי?". (היי, זה גם מה שאני שאלתי).


5:18: ג'נוארי ג'ונס וג'ימי פאלון עם פרס הקומדיה בטלוויזיה.

הזוכה: "Glee".


5:24: אלישיה קיז מציגה את "ברבור שחור".5:25: האלי ברי עם פרס השחקן בסרט קומי או מיוזיקל.

הזוכה: פול ג'יאמטי, "הסיפור על פי ברני".

הו, שיט. עכשיו אני קולט שלא פרסמתי ניחושים לגלובוס. כי אם כן, כאן הייתי קולע בול. אבל מפספס בכל השאר.


5:32: ג'וזף גורדון לוויט מציג את "התחלה".


5:33: ג'ף ברידג'ס עם פרס השחקנית. נטלי פורטמן תכף יקראו לך.

הזוכה: נטלי פורטמן, "ברבור שחור".

אוקיי, אם מחלקים אוסקרים על סמך נאומי זכיה בגלובוס הזהב, אז אנט בנינג מובילה על נטלי פורטמן כרגע.5:39: טים אלן וטום הנקס עם הפרס לקומדיה/מיוזיקל. הקטגוריה הכי מיותרת ומגוכחת ומיושנת שמשאירה את גלובוס הזהב כמוצג ארכאי ומיותר. אבל איכשהו הם הצדיקו אותה הערב כי הזוכה די צפוי, לא?

הזוכה: "הילדים בסדר".

לפני כמה שנים איחרתי לראיון שלי עם ליסה צ'ולודנקו בלובי של מלון הר-ציון בירושלים. היא הגיעה לפסטיבל ירושלים עם "משולש מצולם".5:46: סנדרה בולוק עם פרס השחקן. קולין, זה אתה.

הזוכה: קולין פירת, "נאום המלך".

לעולם – אבל לעולם – אל תהמרו נגד שחקן בריטי המגלם מלך. המדהים הוא שטום הופר, שמביים כמו בן 70, הוא בעצם בן 38.


תכף נגמר, לא להישבר. כמה דקות.5:54: מייקל דאגלס, שהודיע לפני כמה ימים שהסרטן בגרון הוסר לחלוטין ושהוא החלים ממחלתו עולה להציג את פרס הסרט וזוכה למחיאות כפיים בעמידה. דאגלס מודה ואומר: "חייבת להיות דרך קלה יותר להשיג Standing ovation".

הזוכה: "הרשת החברתית".

עד כאן הלייב בלוג של גלובוס הזהב. ולמעשה, עד כאן גם הלייב בלוג של האוסקרים. הסרט, התסריטאי, הבמאי, השחקן והשחקנית ושחקן המשנה – כל אלה יזכו גם באוסקר. שחקנית משנה עדיין פתוח.

פששש… ארון סורקין וכריסטופר נולן די דומים, לא?


אגב, לואיס ג'יי הורוויץ, במאי הטקס, יהיה גם במאי האוסקרים ב-27 בינואר.


המילה האחרונה היא של ריקי ג'רווייס: "תודה לאלוהים על שברא אותו אתאיסט". אמן.


6:00. בוקר טוב.


===============


ואני מזכיר לכם שהשבוע "סינמסקופ" חוגג יום הולדת חמש. מינואר 2006 עד ינואר 2011, ואני מחלק לכם מתנות.


בואו לראות את "נאום המלך" ביום שישי בחינם. מהר, כל הקודם זוכה.

בואו לקבל השאלות סרטים בחינם מ"האוזן השלישית" בסניפיה בכל הארץ.

בואו לראות און-ליין סרטים צרפתיים.

נושאים: בשוטף

105 תגובות ל - “גלובוס הזהב: לייב בלוג”

 1. דניאל לנואה 17 ינואר 2011 ב - 0:30 קישור ישיר

  ריקי ג'רווייס הוא אנגלי שמן ומגעיל.

 2. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 2:01 קישור ישיר

  ה"ראיון" עם ג'ק ג'ילנהול היה – מטריד – מטריד ביותר 🙂

 3. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 2:06 קישור ישיר

  ניקול קידמן יפהפייה כתמיד, אבל ג'סטין ביבר לא צריך ללכת למיטה או משהו? 🙂

 4. Eran 17 ינואר 2011 ב - 2:51 קישור ישיר

  ללכת למיטה? השעה 5 אחה"צ בלוס אנג'לס

 5. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 2:53 קישור ישיר

  כמו שאמרתי, ללכת למיטה. הוא קטן מדי בשביל זה 🙂

 6. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 2:54 קישור ישיר

  שיישן צהריים 🙂

 7. דני 17 ינואר 2011 ב - 2:59 קישור ישיר

  מישהו יכול להגיד לי מה היה בראיון עם ג'ייק ג'ילנהול. בדרך כלל לא הייתי שואל אבל זה משום מה מעניין אותי.

  אגב, ריקי ג'רוויס קורע. ומאוד אמיץ.

  בשנה שעברה הוא אמר שבטח השנה לא יתנו לו לחזור ובכל זאת הוא חזר, כנראה הוא רוצה לוודא שהפעם הזו באמת תהיה האחרונה.

 8. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 3:03 קישור ישיר

  זכייה ראשונה צפויה… אבל כבר מזמן הגיע לו, על הרבה מהתפקידים שלו עד היום

 9. ליאור 17 ינואר 2011 ב - 3:03 קישור ישיר

  אני בהלם מג'רוויס. נראה שג'וני דפ רצה להחטיף לו באמצע.

 10. ענבל 17 ינואר 2011 ב - 3:05 קישור ישיר

  אני רק שאלה: יש לנטולי טלוויזיה איך לצפות בטקס או שאנחנו אמורים להסתפק בדיווחים הכתובים?

 11. ליאור 17 ינואר 2011 ב - 3:06 קישור ישיר

  כל כך שמח על קייטי סגל שזכתה.
  יפה שהיא ואד אוניל חוזרים לימי התהילה שלהם. מגיע להם.

 12. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 3:09 קישור ישיר

  מישהו עוד עלול להחטיף לג'רוויס באמצע באמת.
  לקייטי סגל ואד או'ניל באמת מגיע.
  יש מצב שיש שידור גם באינטרנט?

 13. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 3:10 קישור ישיר

  לגבי הראיון עם ג'ילנהול אני מפחד לחזור על הכול, אבל זה הגיע לנקודה ששאלו אותו משהו בסגנון – מה דעתו על קריירה של מוכר וויאגרה… מטריד כבר אמרתי 🙂

 14. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 3:11 קישור ישיר

  ג'רבייס השתגע לגמרי
  דרך אגב,הוא לא אמור לעבוד על הטקסט שלו בחזרות עם הבמאי והצלמים?
  זה לא פעם ראשונה שהם שומעים את זה מן הסתם.

 15. דני 17 ינואר 2011 ב - 3:13 קישור ישיר

  גיא – אני בטוח שזה היה אילתור.

  קשה לי להאמין שהם היו מאשרים את זה וג'רוויס הוא טיפוס כזה שעושה מה שבראש שלו

 16. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 3:13 קישור ישיר

  חבל ש"פסיפיק" לא זכה 🙁
  מעניין אם "קרלוס" באמת כזה טוב כמו שמספרים. מישהו ראה?

 17. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 3:13 קישור ישיר

  חחחח ספילברג אכל אותה
  ידעתי שקרלוס ייקח!!!

 18. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 3:14 קישור ישיר

  קרלוס לקח מקום שני בנשיונאל סוסייטי למרות שהוא בכלל טלוויזיוני
  צריך להיות משו משו

 19. ליאור 17 ינואר 2011 ב - 3:15 קישור ישיר

  רק לי יש מחשבות על "מדיין" של הפמליה למראה הקטע מקרלוס?

 20. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 3:15 קישור ישיר

  אני לא יודע מה בינתיים יותר בולט. זה שמשמיעים מוסיקת "עופו מהבמה" עוד לפני שמספיקים לדבר, או זה שזה לא מונע מהזוכים להמשיך לדבר כמה שבא להם.

 21. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 3:17 קישור ישיר

  דווקא את הקטע עם ג'רביס וג'וני דפ פספסתי…

 22. ליאור 17 ינואר 2011 ב - 3:19 קישור ישיר

  Edo- יאיר התייחס אל זה למעלה. הוא ירד שתי דקות על התייר.

 23. ליאור 17 ינואר 2011 ב - 3:21 קישור ישיר

  מי הרגע הציג ליד הבחורה מ Gossip Girl את הפרס?
  מעצבן אותי שאני לא זוכר באיזו סדרה ראיתי אותו…

 24. Edo Buchman 17 ינואר 2011 ב - 3:21 קישור ישיר

  כן, תודה. רק עכשיו זה עלה אצלי על המסך. האינטרנט פה נורא איטי.

 25. דני 17 ינואר 2011 ב - 3:27 קישור ישיר

  ארמונד ווייט, אם לא ידעת יאיר, נחשב למאיר שניצר האמריקאי.

  הוא טרול שבכוונה קוטל סרטים שכולם אוהבים ולהפך וממציא טענות מגוחכות למה הוא שונא אותם.

 26. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:30 קישור ישיר

  סוף סוף נותנים גם לסטיב בושמי כבוד שהגיע לו כבר לפני שנים

 27. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:32 קישור ישיר

  מתערב שדקסטר ייקח

 28. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:35 קישור ישיר

  אופס.
  תמיד אמרתי שעסקי הימורים הם לא בשבילי.
  🙂

 29. ליאור 17 ינואר 2011 ב - 3:35 קישור ישיר

  טוב, פרשתי.
  מזל שיש שם את ריקי להעיר קצת את הקהל.
  זה זורם אבל כיאה לגלובוסים, לא מרגש.

 30. רונן 17 ינואר 2011 ב - 3:36 קישור ישיר

  לליאור, זה גארט משהו שעכשיו מופיע ב״טרון״

 31. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 3:37 קישור ישיר

  לדקסטר לא היה סיכוי
  בעצם לאף סדרה לא היה סיכוי
  מרטין סקורסזה חתום על סדרה,אז איך היא יכולה להפסיד?

 32. ליאור 17 ינואר 2011 ב - 3:42 קישור ישיר

  תודה, רונן, בדיוק מצאתי גם בעצמי.
  לא מאמין שזכרתי אותו. ישנתי רוב הסרט הזה.

  לילה טוב

 33. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:44 קישור ישיר

  יום הולדת שמח ל"סינמסקופ" – לעוד הרבה שנים של קולנוע איכותי

 34. פני 17 ינואר 2011 ב - 3:44 קישור ישיר

  אין את הטקס לייב באינטרנט?

 35. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:49 קישור ישיר

  לא שציפיתי, אבל בכל זאת חבל לי שהשיר מ"נרניה" לא זכה.
  מה שכן, למרות שהזכייה על הפסקול מוצדקת, עדיין היה לטעמי מקום לתת מועמדות גם למארק סטייטנפלד על "רובין הוד" ולדאפט פאנק על "טרון".
  רק דיעה אישית, כמובן.

 36. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 3:50 קישור ישיר

  מדהים שהאתר של סשה סטון קרס מרוב עומס.
  האישה היקרה הזאת מצליחה להביא אלפי אנשים לאתר של ניחוש פרסי קולנוע
  שאפו לה

 37. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:53 קישור ישיר

  "צעצוע של סיפור 3" – הזכייה הכי צפויה והכי מוצדקת.
  אבל "The Illusionist" צריך להיות מדהים. נדמה לי (בבקשה תקנו אותי אם אני טועה) שזה מהיוצרים של סרט האנימציה "שלישיית בלוויל".

 38. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:54 קישור ישיר

  חבל רק לדעתי ש"מגה מוח" הדי מקורי באופן יחסי לא קיבל מועמדות.

 39. L 17 ינואר 2011 ב - 3:56 קישור ישיר

  פספתי את הבדיחה על מרק צוקרבגר, הוא אמר משהו שהוא שווה 7 מיליארד דולר, ואז פספסתי את הפאנצ'. anyone?

 40. EB 17 ינואר 2011 ב - 3:59 קישור ישיר

  מישהו יודע אולי האם יש דרך לעשות שהשם שלי יופיע באותה צורה בכל השדות, כך שלא ייראה כאילו שכתבתי בשני שמות שונים? אני פשוט עוד די חדש בנושא של האינטרנט

 41. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 3:59 קישור ישיר

  הניחושים היו נורא קלים הפעם.
  הכי קלים אוור.
  אולי במקום להמר על הזוכים כדאי להמר האם ריקי ג'רבייס ישרוד את הלילה ללא שריטה

 42. אורי 17 ינואר 2011 ב - 4:01 קישור ישיר

  הפאנץ' הלא מוצלח הוא הת'ר מילס קוראת לו the one that got away.

  וארמונד ווייט הוא לא בדיוק שניצר כי הוא נתן גם ביקורות טובות לסרטים גרועים כאשר המפורסם שבהם הוא רובוטריקים 2. שניצר גם באמת מתכוון למה שהוא כותב מה שהופך אותו להרבה יותר מצחיק ונערץ בעיני.

 43. דני 17 ינואר 2011 ב - 4:02 קישור ישיר

  משום מה קיוותי שללי אונקריץ' יהיה את האומץ להגיד משהו בסגנון של "כל מי שראה את הסרטים הבאים או לפחות אחד מהם: וול-E, אפ, רטטוי, צעצוע של סיפור 3, איזשהו סרט של מיאזאקי, ברצינות ירים את היד" ואז כמה ירימו את היד והוא היה אומר בזעם "ואתם עדיין חושבים שאנימציה זה משהו לילדים שלא צריך לקבל מועמדות גם לקטגוריות כמו בימוי ומשחק? מה לעזאזל לא בסדר איתכם?!"

 44. EB 17 ינואר 2011 ב - 4:03 קישור ישיר

  איך יכול להיות שמישהו נתן ביקורת טובה ל"רובוטריקים 2" ?
  אגב יש אולי דרך לתקן את זה כך שהשם ייראה אחיד בכל השדות?

 45. EB 17 ינואר 2011 ב - 4:06 קישור ישיר

  דני – קבל "לייק" על מה שכתבת בקשר לאנימציה. מסכים איתך לחלוטין

 46. EB 17 ינואר 2011 ב - 4:10 קישור ישיר

  "Pillars of the earth" זו הפקה של רידלי סקוט, לא?

 47. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 4:28 קישור ישיר

  ארון סורקין לא מסוגל אפילו להוציא מהפה משפט נורמלי וסתמי. כל מה שהוא אומר נשמע כאילו הגו עליו יומם וליל

 48. saffron 17 ינואר 2011 ב - 4:39 קישור ישיר

  כ"כ מאכזב שלורה ליני לא הגיעה!!!! וזה כל מה שיש לי להגיד…

 49. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 4:40 קישור ישיר

  תלמה אדמס בינתיים ללא טעויות
  היחידה שהימרה על דנמרק,וגם בין הבודדים שהימרו על רזנור/רוס

 50. טל לוטן 17 ינואר 2011 ב - 4:42 קישור ישיר

  איזו נמלה חרוצה אתה יאירוה. כל הכבוד.

 51. EB 17 ינואר 2011 ב - 4:46 קישור ישיר

  ג'רמי איירונס הוא אחד מאותם שחקנים שגם אם הם יצטרכו להקריא רשימת מכולת, הם יעשו את זה בצורה ממגנטת, וואו!

 52. EB 17 ינואר 2011 ב - 4:47 קישור ישיר

  מעניין האם ההתבטאות שלה על בית המלון הייתה מכוונת או סתם פליטת פה 🙂

 53. EB 17 ינואר 2011 ב - 4:50 קישור ישיר

  מברוק לתלמה אדמס על הקליעה עם דנמרק, אבל דווקא על רזנוס/רוס נראה לי שזה היה די צפוי

 54. EB 17 ינואר 2011 ב - 4:51 קישור ישיר

  רזנור/רוס זאת אומרת כמובן

 55. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 4:53 קישור ישיר

  אמרו עכשיו "טרו גריט".
  בפעם הראשונה והאחרונה הערב

 56. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:04 קישור ישיר

  נהדר, עכשיו אני בטעות מופיע פה גם בתור Edo Buchman וגם בתור EB ולא יודע איך לתקן את זה 🙁

 57. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:06 קישור ישיר

  אולי תלמה אדמס השיגה הדלפה
  זה לא כל כך קשה,כשאתה עובד בעיתון הכי נחשב של תעשית הבידור ואתה צריך לראיין רק כמה עשרות אנשים כדי לדעת מי קיבל את מירב הקולות.
  ואם היא אכן קיבלה הדלפה אז סושיאל נטוורק יזכה בסרט+במאי,וג'וני דפ יזכה גם.

 58. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:09 קישור ישיר

  כמעט בכל טקסי הפרסים האחרים שהיו עד עכשיו באמת זכה "הרשת החברתית", כך שזה לא יהיה מפתיע אם הוא יזכה. למרות שאני באופן אישי הייתי מעדיף לראות את "התחלה" זוכה.

 59. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:14 קישור ישיר

  אם אני אגיד שעוד לא ראיתי אפילו פרק אחד של "Glee" אז האם יזרקו עלי משהו?

 60. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:15 קישור ישיר

  סדרה דיי גאונית וטוב שזכתה

 61. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:17 קישור ישיר

  אז מה כל כך מגוחך בתייר?
  ראיתי כבר הרבה סרטים גרועים בחיים שלי.
  חלק מהם גם היו מועמדים לגלוב.

 62. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:18 קישור ישיר

  לקחתי לתשומת הלב, אנסה לצפות בה

 63. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:20 קישור ישיר

  כמה כיף הכבוד שנטלי פורטמן מביאה לנו

 64. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:21 קישור ישיר

  הזכייה של פול ג'יאמאנטי הכי מוצדקת שיכולה להיות! כל כך הגיע לו!

 65. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:21 קישור ישיר

  מבלי לזלזל במתחרים כמובן

 66. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:23 קישור ישיר

  עכשיו כדי לא לסיים לפני 06:00 הם יעשו פרסומת אחרי כל פרס

 67. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:24 קישור ישיר

  חבל שלא ציינו שהסרט שעליו פול ג'יאמאנטי זכה, מבוסס על ספר שכתב סופר קנדי יהודי מצליח

 68. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:26 קישור ישיר

  עכשיו כבר לא נשאר הרבה מתח:הילדים בסדר,הרשת החברתית,קולין פירת' ופורטמן

 69. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:26 קישור ישיר

  כלומר יהיו לי רק 3 טעויות
  נראה לי שזה הכי טוב שהיה לי איי פעם

 70. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:27 קישור ישיר

  מסתבר שגם מריחת זמן היא סוג של אומנות 🙂

 71. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:28 קישור ישיר

  הייתי מפטר את אלה שכותבים את הטקסט שהמציגים צריכים להקריא 🙂

 72. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:28 קישור ישיר

  טרו גריט פעם שניה!!!

 73. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:30 קישור ישיר

  כל הכבוד לנטלי, מה הלאה? לפוליטיקה? 🙂

 74. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:31 קישור ישיר

  וברכות למהמרים היותר מוצלחים ממני שביניכם 🙂

 75. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:31 קישור ישיר

  הם שותים שמפניה "מואט"(או איך שלא מבטאים את זה) כמו שמחלקים בסינמטק בזמן פסטיבל הקולנוע הצרפתי

 76. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:34 קישור ישיר

  האמת גם "הילדים בסדר" היה צפוי אבל מוצדק … אני חושב

 77. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:37 קישור ישיר

  עם הזוועות האחרות שהיו שם,לא הייתה לו ברירה אלא לזכות.

 78. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:38 קישור ישיר

  סרט השנה שלי בינתיים הוא טוי סטורי 3,דרך אגב.

 79. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:38 קישור ישיר

  פרס + פרסומות, פרס + פרסומות, פרס + פרסומות = פְּרַסומות. ועד כאן הניסיון שלי לפתח קריירה בקומדיה…

 80. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:40 קישור ישיר

  דווקא מוצלח
  אני עדיין מנסה להבין איך הם יצליחו למרוח עוד 15 דקות…

 81. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:40 קישור ישיר

  אולי הם יקראו לבייל ויתחננו שידבר עוד קצת

 82. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:41 קישור ישיר

  גיא, אני יכול בינתיים רק להסכים עם הבחירות שלך. למרות שבכל זאת – תנו צ'אנס גם ל"התחלה"

 83. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:42 קישור ישיר

  גם קולין פירת' היה צפוי – אבל אני מנחש שמוצדק, למרות שעדיין לא ראיתי את הסרט

 84. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:43 קישור ישיר

  שכחתי האם בשנה שעברה הוא בסוף זכה על "A Single Man" או לא

 85. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:46 קישור ישיר

  הממ,זה היה הסרט השני שהכי אהבתי השנה.
  ואני מאמין שיהיה קשה למצוא מישהו יאהב אותו.
  מה שמביא אותי לחשוב שבשיטה של הצבעה משוקללת הוא אולי יכול להפתיע באוסקרים.
  או שלא…

 86. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:46 קישור ישיר

  אחרי הלילה הזה, אין לי יותר זכות להתלונן אף פעם על כמות הפרסומות בערוצים 10 ו- 22 🙂

 87. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:46 קישור ישיר

  ג'ף ברידג'ס זכה
  האמת שלפירת הגיע גם לפני שנה

 88. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:47 קישור ישיר

  התכוונתי למצוא מישהו שלא יאהב אותו
  הוא גם סנטימנטלי וגם מאוד אינטיליגנטי

 89. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:50 קישור ישיר

  למה הוא לא אמר the?
  הייתי מרוויח עוד 2 עשיריות שניה של מתח מדומה

 90. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:50 קישור ישיר

  כל כך צפוי… כל כך צפוי… הם שמרנים מדי מכדי לתת צ'אנס לסרט מדע בידיוני אינטליגנטי. אבל מילא, גם בחירה לגיטימית.

 91. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:51 קישור ישיר

  נאום זכייה פרסומאי – זה חידוש 😀

 92. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:51 קישור ישיר

  "אני רוצה להודות לכולם בפייסבוק" 😀

 93. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:54 קישור ישיר

  כן,גם אני חושב שרק שחקנית משנה עדיין פתוח.
  חוץ מכמה "קטגוריות טכניות" שעדיין פתוחות (ואין הרבה כאלה,כיוון שהרוב יפלו ביידי אינספשן ואליסה)

 94. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:55 קישור ישיר

  תודה לכולם על הסבלנות… גם אליי וגם אל הטקס 🙂
  היה כיף אתכם! אחרת הייתי נרדם משעמום…
  חבל רק שנתקעתי פה עם שני שמות שונים בלי יכולת לתקן 🙂
  אגב, אם כבר בפייסבוק עסקינן, גיא – יש לך פייסבוק?

 95. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:55 קישור ישיר

  כן
  guy urbaniak

 96. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:56 קישור ישיר

  מה היה הניק השני שלך?

 97. EB 17 ינואר 2011 ב - 5:57 קישור ישיר

  נתקעתי פה כמו שאתם יכולים לראות, בטעות, בגלל חוסר ניסיון באינטרנט, גם עם Edo Buchman ואח"כ עם EB. בטעות. מצטער על זה. לא בכוונה.

 98. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 5:59 קישור ישיר

  אם כבר בענייני גיל,אז בדיוק חשבתי שממוצע גיל הבמאים השנה נראה כמו 25.
  דווקא פינצ'ר שנראה בן 70 תמיד נתפס אצלי בתודעה כבמאי הדור הצעיר ומוזר לי לראות אותו מקריח עם שיער לבן כל כך.

 99. גיא אורבניאק 17 ינואר 2011 ב - 6:00 קישור ישיר

  יאללה,מחר מכריזים על המועמדים לבאפטה.
  אולי הם יפתיעו.
  אולי הם סתם יתנו הרבה מועמדויות לסרטים בריטיים שאנחנו לא מכירים

 100. סטארי נייט 17 ינואר 2011 ב - 6:06 קישור ישיר

  בוקר טוב מוויטנאם

 101. נטלי 17 ינואר 2011 ב - 9:24 קישור ישיר

  אוף, איך אני שונאת את גלובוס הזהב.
  איך הטקס הלא רלוונטי הזה של שונאי טלוויזיה עדיין מתקיים?
  לא עדיף לתת לריקי תוכנית אירוח תלת-חודשית? (שיהיה לו גם זמן לעשות אומנות וזה).

 102. סטיבי 17 ינואר 2011 ב - 12:06 קישור ישיר

  מצחיק לראות את הביקורות הבוקר – אלה שאומרים שג'רבייס היה עוקצני ומעולה (ושהוא לא ינחה שוב בארה"ב, בטח לא את הגלובוס) ואלה שאומרים שהוא הגזים.

 103. רני 17 ינואר 2011 ב - 12:11 קישור ישיר

  ג'רבייס היה נהדר! העובדה שאני חושב את זה די סותמת את הגולל על כך שהוא ינחה את הטקס בעתיד.

  הטקס היה צפוי. ואם "התחלה" לא זכה, לפחות זה היה "הרשת החברתית".

 104. Ferry pour la Grece 28 ינואר 2011 ב - 0:20 קישור ישיר

  Thanks a lot. That was special reading

 105. hampton bay ceiling 28 ינואר 2011 ב - 7:48 קישור ישיר

  Sensible stuff, I anticipate reading more.


השאירו תגובה