01 מרץ 2006 | 19:31 ~ 14 תגובות | תגובות פייסבוק

והרי התחזית

ותחילה, התנצלות בפני קוראי "פנאי פלוס": 12 מתוך 130 עמודי הגיליון שיצא לאור היום אני כתבתי. עמכם הסליחה. באחת הכתבות אף השתמשתי במילה "פאוסטיאני". אנא, מחלו לי. את הראיון עם פיליפ סימור הופמן, מי שאני חוזה שיזכה באוסקר ביום ראשון הקרוב, תוכלו לקרוא גם פה. בראיון הזה מתארח גם בנט מילר, המועמד לאוסקר על בימוי "טרומן קפוטה" (אך יפסיד). בעיתון עצמו תמצאו גם ראיון עם הית לדג'ר, המועמד לאוסקר על "הר ברוקבק" (אך יפסיד להופמן), המדבר בכנות משובבת גם על המועמדות של אשתו וזוגתו לסרט, מישל וויליאמס. וגם, סיקור של מסיבת עיתונאים שנונה במיוחד עם ג'ורג' קלוני וסטיבן גייגן. לקלוני יש שלוש מועמדויות השנה: שתיים על "לילה טוב ובהצלחה" ואחת על "סוריאנה". גייגן מועמד על התסריט של "סוריאנה". קלוני, כך אני צופה, אמור לזכות במשהו.

ב"סינמסקופ", המדור המודפס (וגם בוויינט), תמצאו את התחזית שלי לזוכים באוסקר בעשר הקטגוריות המרכזיות. קוראי "פנאי פלוס" ימצאו גם סיפור קטן ומשעשע המפגיש בין אצ'י סטרו, לשעבר המלווה של שלמה ארצי וכיום מפיק סרטים, וצ'ן קאיגה, מבכירי במאי סין וזוכה דקל הזהב על "שלום לפילגש".

 ועוד קצת חומרי קריאה מקוונים:

 גע"ס מציעה בבלוגה אתגר קולנועי מבדר, על שם דיוויד מאמט.

פיליפ ק. דיק הלך לאיבוד. לא הסופר, הוא מת. אלא הרובוט שנבנה לזכרו והנושא את שמו. כן, יש רובוט שאבדו עקבותיו. מפתה לכתוב שהוא הלך לרעות כבשים חשמליות. מהסיפורים המצחיקים שקראתי לאחרונה (באדיבות ע"ק).

אחרי להיטי האינטרנט – הטריילר הקומי ל"הניצוץ" וגרסת "הר ברוקבק" ל"בחזרה לעתיד" – הבינו באולפני יוניברסל שעורכי הטריילרים הכי טובים הם לאו דווקא אלה שעובדים עבורם. אז הם מציעים 25,000 דולר למי שיערוך טריילר טלוויזיוני לסרט האימה הרפטילי שלהם, "Slither". חוקים, תנאים וחומרי הגלם נמצאים כאן. (ויה MCN).

פיטר סטורמר, הפסיכופט החביב על האחים כהן, מגלם את הגרמני המשעשע ביותר מאז דיטריך מ"שפרוטקס" של מייק מאיירס בפרסומת חדשה, ואנטי-אם.טי.וי.אית לפולקסווגן. (גם ויה MCN)

ולבסוף: בליל האוסקרים, בין ראשון לשני, מ-3:00 לפנות בוקר, אעלה כאן עדכון חי (Live Blogging) של טקס האוסקר. לדעתי זה עוד לא נעשה בעברית (לגבי האוסקר. עדכונים חיים ממשחקי כדורגל וכדורסל כבר היו. אבל לא בקצב שאני מתכנן). מי שלא תהיה לו טלוויזיה יכול להתעדכן כאן ממש בזמן אמת מי זוכה, כולל המטב מנאומי הזכיה. מי שיש לו טלוויזיה מוזמן לנצל את הפסקות הפרסומות כדי לכתוב תגובות ולקרוא את הפרשנויות שלי. ומי שסתם רוצה לישון בלילה, יוכל לקרוא על הבוקר מה קרה בזמן שישנתם, כמעט דקה דקה. בואו בהמוניכם, האינטרנט מקום שומם וחשוך מכדי לבלות בו לבד בלילה. 

 

14 תגובות ל - “והרי התחזית”

 1. הפינגווין 1 מרץ 2006 ב - 20:14 קישור ישיר

  מתוך "נתיב התרסקות":

  'מצד שני, הוא גם הימר וטעה ש"מולן רוז'" יגבר על "גלדיאטור".'

  חושב אני כי התכוונת לנפלאות התבונה, לא לגלדיאטור שכבר זכה שנה לפני כן. חוץ מזה, מסכים עם (כמעט) כל מילה.
  אגב, הזכיה של ג'ייק ג'ילנהול ב-BAFTA היא דוגמה מובהקת לנצחון בזכות פיצול קולות. שניים מארבעת המועמדים האחרים בקטגורית שחקן המשנה היו מאותו סרט (התרסקות), בעוד השניים האחרים היו ג'ורג' קלוני.

 2. תינוק הזפת 1 מרץ 2006 ב - 21:24 קישור ישיר

  "פאוסטיאני". וואו. יש לכם אבן שושן?
  פתגם ישועי ישן אומר שאם תירק לבאר שממנה אתה שותה, סופך לשתות מהבאר שכולם יורקים אליה.
  ובקיצור, אל תזלזל בקהל שלך. הוא לא אידיוט כמו שנדמה לך.

 3. עפ 1 מרץ 2006 ב - 23:07 קישור ישיר

  from the official rules of slither trailer competition:

  Any TV Spot can not directly refer to the following topics: 1) weapons/guns to head; 2) offensive language and/or gestures; 3) reference to drugs and drug paraphernalia; 4) mutilations; 5) offensive depictions of ethnic or minority groups; 6) sacrilege; 7) child abuse; 8) violence towards women; 9) cruelty to animals; 10) bodily functions; 11) assassination; 12) venereal diseases; 13) mutations; 14) physical handicaps; 15) cadavers (abuse); 16) rape and molestations; 17) lavatory or lavatory jokes; 18) people on fire; 19) transformations; 20) people in explosion/ people blown out of explosion; 21) nudity

 4. עידן 2 מרץ 2006 ב - 9:34 קישור ישיר

  אני גם חשבתי שהוגים סטורמייר אבל יש לומר סטורמארי. כמו במשפט" היום אלך להקרנת חינם מוקדמת של סרטו החדש של פיטר סטורמארי".

 5. יאיר רוה 2 מרץ 2006 ב - 13:18 קישור ישיר

  עידן, אתה טועה ומטעה. היום אלך להקרנת חינם מוקדמת של סרטו החדש של ריצ'רד גיר. וזאת אחרי שהחמצתי היום כבר את הקרנת החינם המוקדמת של "V for Vendetta" ואת הקרנת החינם המוקדמת של "הלהב הנסתר" היפני. והכל ביום חמישי אחד. וחינם. ומוקדם. משונה העבודה הזאת.

 6. ניקי 2 מרץ 2006 ב - 16:42 קישור ישיר

  אשתו? למיטב ידיעתי וויליאמס ולדג'ר רק מאורסים… ורק לפני כמה דקות קיבלתי מ-People תואר כבוד של עורכת אחרי שעניתי נכון על שאלון הטריוויה אוסקר שלהם,http://people.aol.com/people/quizzes/questions/0,25094,1156049_1168360,00.html אמנם רק חמש שאלות,
  אך עדיין, People הוא סוג של סמכות צהובונית (: ואם כבר מדברים על וויליאמס, בית הספר הנוצרי בו התחנכה סירב לאפשר לכתב לדון בתחושות התלמידים על הישגי הבוגרת המפורסמת בשל התכנים של "הר ברובק" ו"דוסון קריק"

 7. ניקי 2 מרץ 2006 ב - 17:17 קישור ישיר

  או שאתה מן הסתם התכוונת לאשתו בסרט ואני מיהרתי לתקוף ללא סיבה D:

 8. דורון 2 מרץ 2006 ב - 19:04 קישור ישיר

  אז מה זה פרוסטיאני?

 9. תינוק הזפת 2 מרץ 2006 ב - 21:51 קישור ישיר

  פרוסטיאני – יענו, בסגנונו של פרוסט – האלכימאי שביקש להשיב את הזמן האבוד, עשה עסקה עם השטן ונתקע בדבלין כל חייו. בדיוק יצא תרגום חדש של יצירת המופת הזו של גתה, וכדאי לך לקרוא.

 10. עידן 3 מרץ 2006 ב - 10:09 קישור ישיר

  דורון,איני כועס על אנשים שהולכים לסרט ומשלמים מכספם עבור כרטיס.יש להם זכות גדולה יותר להביע דעה מאשר איזה מבקר הומו ועלוב נפש שחושב את עצמו!

 11. ניר 3 מרץ 2006 ב - 13:18 קישור ישיר

  בזכותך קניתי פנאי פלוס השבוע!

 12. JNH 3 מרץ 2006 ב - 18:36 קישור ישיר

  פאוסטיאני, תינוק הזפת. פרוסט זו החברה לירקות קפואים או משהו כזה

 13. עידן 4 מרץ 2006 ב - 10:09 קישור ישיר

  ההגמוניה האמריקנית של הזוכות בפרס האוסקר בקטגוריית השחקנית הטובה ביותר תימשך כנראה גם השנה. למעט שרליז ת'רון ב 2003, ניקול קידמן ב 2002 ואמה תומפסון ב1992 לא זכתה שחקנית לא אמריקנית באוסקר בקטגוריה זו מאז 1973 כאשר גלנדה ג'קסון זכתה באוסקר השני שלה על A Touch of Class.הזוכות הן גם נשים יפות ביותר,מאז פרנסס מקדורמנד ב 1996 לא זכתה שחקנית שאינה יפהפיה בפרס הנכסף ולפניה הולי האנטר,אמה תומפסון וקאת'י בייטס.

 14. Curtis34Susan 23 יוני 2010 ב - 13:25 קישור ישיר

  I had got a dream to begin my own commerce, however I didn't have enough of cash to do that. Thank God my close colleague told to take the personal loans. So I received the auto loan and realized my dream.


השאירו תגובה