22 דצמבר 2011 | 15:03 ~ 5 תגובות | תגובות פייסבוק

אז מה שלום "כנס העתידנים" של ארי פולמן

Ari Folman's The Congress. Hat tip: Ha'aretz

 

בואו נראה אם הבנתי את זה: הלך בועז כהן וכתב כתבה מקיפה על מצב המדע בדיוני בישראל ל"גלריה", ועורכיו הבריקו ושכנעו את ארי פולמן לספק פריימים מתוך "כנס העתידנים" שלו (או "הקונגרס" כפי שהוא יקרא בעולם), וכך בהפניית השער של העיתון הכתב נארזה והוגשה בתור "הצצה לסרט החדש של ארי פולמן". ובכן, שמחתי ורצתי לכתבה כדי להציץ ל"כנס העתידנים" אבל חוץ מהפריים הנ"ל, ועוד פריים לייב אקשן של רובין רייט והארווי קייטל, אין כלום, אפילו לא משפט אחד של מידע חדש על הסרט, אפילו לא בוקסה (ואגב, אני די משוכנע ש"כנס העתידנים" אינו בעברית, בניגוד לפסקת הפתיחה של הכתבה). אז, סחתיין על הפריימים הנהדרים. אבל הטיזר קצת ביאס, וגם האפיל על הכתבה המושקעת של כהן.

 

אז מה המצב עם "כנס העתידנים"? ארי פולמן מדווח מיפו:

 

"אתה תופס אותי בדיוק אחרי שבועיים של הקרנות ראף-קאט, פה ובאירופה. בסרט 70 דקות לייב אקשן, ו-50 דקות אנימציה. הלייב אקשן ערוך סופית (למעט אפקטים) האנימציה בשלב האנימטיק, ורוב העיצובים גמורים. כרגע אנחנו במסע לא שפוי להפקת האנימציה, אנימציה קלאסית ביסודה, פריים ביי פריים, בחמישה סטודיואים שונים: פה ביפו, בפולניה, בגרמניה, בלוקסמבורג ובבלגיה. הצפי שלי זה עוד עשרה חודשי אנימציה ולאחר מכן פוסט. הסרט אמור להיות בעותק סופי בינואר 2013  (והסרט דובר אנגלית כמובן…)".

 

הממ… בכורה עולמית בפסטיבל קאן 2013?

נושאים: בשוטף

5 תגובות ל - “אז מה שלום "כנס העתידנים" של ארי פולמן”

 1. x 22 דצמבר 2011 ב - 16:14 קישור ישיר

  גם הפריים של רובין רייט והארווי קייטל יפהפה. שווה להעלות גם אותו.

 2. מונקולסם 23 דצמבר 2011 ב - 2:42 קישור ישיר

  5 שנים עובדים על סרט שכאילו מיועד לקאן? ניחא.. לא צריך להיות חוכמולוג קולועי כדי לדעת שבסוף נקבל אביר אפל, או אחד מהדומים לו, אבל, סוג ב.. ובאופן אחר.. הרי פולמן לא ייך לסוג א.. מה לעשות?

 3. מונקולסם 23 דצמבר 2011 ב - 2:43 קישור ישיר

  ייך=שייך

 4. מיכאל גינזבורג 23 דצמבר 2011 ב - 3:25 קישור ישיר

  פולמן עשה את קלרה הקדושה ו-ואלס עם באשיר, סרטים לא טובים במיוחד. מקווה שהפעם הוא יוכיח לי שהוא ראוי…


השאירו תגובה