30 ינואר 2012 | 07:19 ~ 7 תגובות | תגובות פייסבוק

"העזרה" מנצח בפרסי גילדת השחקנים

עכשיו כשהמירוץ לפרס הסרט טוב ביותר כבר הוכרע וברור ש"הארטיסט" יזכה, מגיע טקס הסא"ג, פרסי גילדת השחקנים, ומכניס קצת מתח ואקשן לקטגוריית המשחק.

 

אלה הפרסים שחולקו שם הלילה:

 

פרס האנסמבל – "העזרה"

פרס השחקן – ז'אן דוז'רדן, "הארטיסט"

פרס השחקנית – ויולה דיוויס, "העזרה"

פרס שחקן המשנה – כריסטופר פלאמר, "בגינרס"

פרס שחקנית המשנה – אוקטביה ספנסר, "העזרה"

 

אז האוסקרים לשחקני המשנה חתום ונעול: ספנסר ופלאמר זכו בסא"ג אחרי שכבר זכו גם בגלובוס הזהב ובפרסים נוספים ויזכו ככל הנראה גם באוסקר. אבל מה עם השחקנים הראשיים. הזכייה של דיוויס ושל אנסמבל שחקני "העזרה" הופך את דיוויס למועמדת המובילה לזכייה באוסקר שחקנית הראשית, והמירוץ בינה ובין מריל סטריפ כרגע לא נראה כה צמוד כמו שחשבתי אתמול.

 

והאם לז'אן דוז'רדן יש סיכוי לנצח את ג'ורג' קלוני גם באוסקרים?

 

מכיוון שהסא"ג חופף לאוסקרים כמעט תמיד ב-3 מתוך 4 הפרסים, ההימור המושכל לאוסקר יהיה כעת, לדעתי, קלוני, דיוויס, ספנסר, פלאמר (אחרי שאתמול הייתי בטוח שהאוסקר ילך למריל סטריפ).

נושאים: בשוטף

7 תגובות ל - “"העזרה" מנצח בפרסי גילדת השחקנים”

 1. איתן 30 ינואר 2012 ב - 8:01 קישור ישיר

  מריל סטריפ – עם כל הכבוד, גם שחקנית מצוינת כמוה לא מצילה את "אשת הברזל". זה סרט כל כך איום, שהוא לא יכול לקבל פרס (ראיתי לפני שבוע. עדיין יש לי עור ברווז כשאני חושב עליו. זוועעעה).

  ומצד שני – "העזרה" – אמנם אהוב למדי בארה"ב, אבל המומנטום שלו שכך באחרונה. ולכן, בהיצמד ל-3 מתוך 4 שציינת, ההימור שלי הוא:

  דוז'ארדן, פלאמר, ספנסר, ולפרס השחקנית – מישל וויליאמס (אמנם גם "השבוע שלי עם מרילין" הוא לא מי יודע מה יצירת מופת, אבל מישל וויליאמס מועמדת כבר לא פעם ראשונה, והיא אהובה, ובצדק)

 2. יובל 30 ינואר 2012 ב - 8:25 קישור ישיר

  גם ויולה דייויס מועמדת כבר לא פעם ראשונה

 3. רז-ש 30 ינואר 2012 ב - 10:22 קישור ישיר

  בעצם הסא"ג הוריד את המתח לא הוסיף לו. ויולה דיויס היתה כבר מזמן פיבוריטית לזכיה אבל נדמה היה שמריל סטריפ צוברת מעט מומנטום בזמן האחרון. הסא"ג הראה שלא. אני מהמר שהסא"ג יחפוף את האוסקר ב-4 מתוך 4 הפעם.
  קלוני הוא אכן האופציה הכי טובה בכל זאת לזכות באוקסר, אבל היורשים הראה חולשה מפתיעה במועמדויות לאוסקר ונראה שהעוצמה שלו פחתה משמעותית. חברי האקדמיה מאוד אהבו את הארטיסט, וכנראה שהרבה פחות את היורשים. הם פשוט יסמנו V ליד דוז'רדן בלי לחשוב יותר מידי.

 4. בתיבה 30 ינואר 2012 ב - 13:13 קישור ישיר

  דפני ליף מספרת על הבריחה אל אולם הקולנוע
  http://j14.org.il/articles/15819

 5. לביא 30 ינואר 2012 ב - 19:55 קישור ישיר

  יש לך הבנה לקויה מאוד לכל הקשור לדיון ענייני, מר משה זאבי. דיון מועיל בישראל רצוי שיתקיים בעברית.
  דרך אגב, אני חושב שהרחבת הקשת הפוליטית בקולנוע הישראלי היא דבר נחוץ וחשוב מאוד. אני מאמין שצריכים להיעשות בישראל סרטים שמבטאים עמדות פוליטיות שונות, ולכן אשמח מאוד לצפות בסרט שיצרת "העפיפונים של ארמנד". לא הצלחתי למצוא את הסרט לצפיה ישירה ברשת, ואין לי מנוי לאוזן, לכן אשמח אם תיידע אותי היכן ניתן לצפות בסרט.

 6. משה זאבי 30 ינואר 2012 ב - 20:58 קישור ישיר

  הוא הספיק למחוק את כל הדיון אני לא רוצה להתייחס לגישה ילדותית תצפה בטריילרים באתר סרטים תחת הכותר העפיפונים של ארמנד.מספר הצפיות הגבוה ביותר יחסיתhttp://www.sratim.co.il/view.php?id=191679# ההקרנה הבאה של הסרט תתקיים בהקרנות האקדמיה בקיץ בסינמטק תל אביב הינך מוזמן.אני מצלם את התגובה שאולי הוא ימחוק אותה כי אני הטרול.אם תמחק התגובה אתה מוזמן לצפות בטריילר לגירסה הבין לאומית בדף הפייסבוק שלי Moshe Zeevi

 7. אילן 30 ינואר 2012 ב - 21:34 קישור ישיר

  לומר על העפיפונים של משה זאבי שזה סרט ימני זה בערך כמו לומר שלסרטון הפרופגנדה החדש שלו יש כותרות יפות.


השאירו תגובה