22 מרץ 2012 | 18:57 ~ 7 תגובות | תגובות פייסבוק

משחקי מפיצים

אני מבין שמפיצי "משחקי רעב" מצפים שהסרט יהיה הצלחה ענקית. ולראייה: הם מפיצים אותו בתל אביב גם ברב חן באולם הגדול וגם בקולנוע גת. זה די ביג דיל: מאז שקולנוע רב חן בככר דיזנגוף שופץ ושודרג כל הבכורות של סרטי פורום פילם היו אך ורק ברב חן ועברו לגת רק לסיבוב שני. אם סרט עלה בבכורה בגת זה רק אם זה היה סרט של מפיץ אחר ("אשת הברזל" של יונייטד או "דרייב" של שפירא, למשל). אז עצם האמונה שהסרט יעבוד מספיק חזק כדי למלא את שני האולמות הגדולים בתל אביב ועצם העובדה שהם מאפשרים לגת לקבל סוף סוף סרט בבכורה (לראשונה מאז "אליס בארץ הפלאות", כמדומני) אומרת משהו על הציפיות שלהם מהסרט.

 

וכנראה ששאר המפיצים לא ממש מנסים להעז להתחרות נגד "משחקי רעב" בחופשת הפסח הזאת (שמתחילה ביום רביעי). חוץ מ"הלורקס" אין שום סרט אולפנים משמעותי שיוצא נגדו. כל שאר סרטי הילדים הם שאריות ספרדיות, גרמניות וצרפתיות שנשלפו לתפקד כבשר תותחים נגדו.

 

ובינתיים נראה שהמכירות המוקדמות להקרנות הפריים-טיים ברב-חן בתל אביב מתמלאות יפה, אבל בגת ריק.

 

אני מתכנן לראות את הסרט הערב ואולי אבין על מה כל הרעש.

 

===============

 

אני רואה ב"בוקס אופיס מוג'ו" ש"קרוב להפליא ורועש להחריד" הוא כשלון איום בארץ. הסרט הביא עד כה רק 12,000 צופים. איזה באסה. סרט נהדר בעיניי. "קנינו גן חיות" גם לא ממש זז, עם 17,000 צופים אחרי שני סופי שבוע. גם "פרויקט x" לא זז.

 

 

נושאים: בשוטף

7 תגובות ל - “משחקי מפיצים”

 1. Eran 22 מרץ 2012 ב - 19:30 קישור ישיר

  Going to see American Reunion tonight.

 2. The Nard Dawg 22 מרץ 2012 ב - 22:31 קישור ישיר

  לא ראיתי את "קרוב להפליא ורועש להחריד" אבל רוב הביקורות בארץ שחטו אותו.

 3. דני 22 מרץ 2012 ב - 23:45 קישור ישיר

  תגיד לנו איך היה הסרט ערן.

  • Eran 23 מרץ 2012 ב - 17:30 קישור ישיר

   הגעתי לשם כרבע שעה לפני ההקרנה ולא נותר מושב אחד פנוי אז נשלחתי הביתה. נאמר לי שאוזמן להקרנה אחרת.

 4. רותם 22 מרץ 2012 ב - 23:52 קישור ישיר

  האם יש בנמצא בכלל סרט אולפנים שהיו יכולים לשים מולו?

 5. איתן 23 מרץ 2012 ב - 0:15 קישור ישיר

  יש לי סופשבוע קצת עמוס, אבל אני אנסה לדחוס את הצפיה ב"משחקי רעב". בינתיים אני רק רוצה להגיד שאיכשהו בחירת הבמאי נראית לי קצת תמוהה על פניה. "פלזנטוויל" היה נחמד. את "סיביסקיט" לא ראיתי. חשבתי שלפרויקט עם פרופיל כל כך גבוה יביאו במאי קצת יותר…לא יודע, אולי נאמר הפוך – שעושה סרטים קצת פחות נחמדים (כמו שהביאו את אלפונסו קוארון ל"הארי פוטר" ואת דיויד סלייד ל"דמדומים")

 6. רני 23 מרץ 2012 ב - 4:01 קישור ישיר

  את "סיביסקיט" לא ראיתי, אבל "פלזנטוויל" הוא בעיני אחד מהסרטים המשובחים של שנות התשעים, כך שלא הייתי ממהר לזלזל בגארי רוס.


השאירו תגובה