03 אוגוסט 2012 | 18:19 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

וידיאו: מתים על ספורט

תודה לסטיבי שעדכנה אותו בתגובות על הסרט הזה: ארול מוריס יצר לערוץ ESPN סרט קצר ומשעשע ומקברי בן שמונה דקות (או פרומו ארוך) על אנשים שכל כך מעריצים קבוצות ספורט שהם ובני משפחתם החליטו גם להיקבר במותם כמעריצים. כמו “שערי גן עדן” שלו, רק עם בני אדם במקום חיות:

 


 

 

====================

 

ואם אנחנו כבר בענייני סרטים קצרים, אז בוויינט תמצאו את שלושת הסרטים הזוכים בתחרות “48 שעות” של השנה. אבי נשר, נחמן אינגבר וטלי שרון שפטו.

 

נושאים: בשוטף

4 תגובות ל - “וידיאו: מתים על ספורט”

 1. Eran 3 אוגוסט 2012 ב - 20:22 קישור ישיר

  סוף סוף יצא הערת שוליים בבלו-ריי באמריקה ונטפליקס שלחו אלי השבוע. סרט אדיר. משחק משובח. יופי.

  כמה סרטים שראיתי בניו יורק בהקרנות מוקדמות:

  360 – פרננדו מירייס מנסה לעשות גיירמו אריאגה אבל לא כ”כ יוצא לו. פסיפס סיפורים על סקס (זנות, בגידה, נאמנות וכיו”ב). בעוד הסיפורים של מארק איווניר ושומר הראש שלו מקבלים איזשהו סיום, שאר הסיפורים (בהם ג’וד לאו, רייצ’ל וייס ואנטוני הופקינס) מתפוגגים מבלי להשאיר חותם או לעורר עניין. סרט מיותר, וחבל. שווה להזכיר שבמפתיע, גם פה וגם בהערת שוליים סצינה בה צופות הדמויות בהצגה כנר על הגג.

  Seven Psychopaths – לא טוב כמו In Bruge אבל בסדר. קולין פארל מגלם תסריטאי הוליוודי פציפיסט שמתקשה לכתוב תסריט בשם Seven Psychopaths. הדמויות המטורללות שמסביבו יודעות שהם בתוך סרט וכל ההערות השנונות שלהם לגבי התסריט שפארל כותב מתייחסות למעשה לסרט עצמו. המגרעת הבולטת היא הקטעים בהם דמות מתארת סיקוונס ואנו צופים בסצינה כפי שהיא מתרחשת במוחו של המתאר. וכמו שאומר כריס ווקן בסרט dream sequences” are for fags!” (בכלל, המילה fag נאמרת 8 או 9 פעמים לפחות, מענין אם יורידו חלק עד לבכורת הסרט בנובמבר).

  The Campaign – מצחיק בעקביות. שתי הדמויות הראשיות עוברות שינויים משמעותיים לאורך הסרט ולא מסיימות במקום בו התחילו מה שהופך את The Campaign ליותר מסתם עוד קומדיה של וויל פארל. גלפינאקיס נותן הופעה אדירה. משונה שבפרומואים ב-TV מופיעים קטעים רבים שלא היו בסרט עצמו.

  The Watch – (בו צפיתי לפני כשבועיים) – לא מצחיק, דבילי, עלילה דלוחה. בן סטילר איום ונורא אבל וינס ווהן וג’ונה היל מספקים כמה רגעים משעשעים.

  • מיכאל גינזבורג 6 אוגוסט 2012 ב - 14:49 קישור ישיר

   ראית במקרה ‘הסוס מטורינו’ ו’מרתה מרסי מיי מרלין’?
   ותודה על העידכון בנוגע לסרט חדש של פרננדו מיירלס!

 2. יובל 4 אוגוסט 2012 ב - 3:36 קישור ישיר

  הערה שלא יודע אם התייחסו אליה קודם בעבר – שאתה מאמבד מיוטיוב אי אפשר להגדיל את התמונה למסך מלא מתוך האתר הזה, חייבים ללכת לסרטון ביוטיוב.

 3. hamlet 4 אוגוסט 2012 ב - 12:47 קישור ישיר

  Saw the second Seinfeld – with Jervis
  Funnny nonsense
  good for the summer


השאירו תגובה