06 ספטמבר 2012 | 17:55 ~ 5 תגובות | תגובות פייסבוק

פרסי אופיר 2012: למי הצבעתם

כמה כותרות בקשר לפרסי אופיר:

א. הטקס יתקיים ביום שישי, 21.9, בצהריים בחיפה. השידור הטלוויזיוני יתקיים באותו יום בערב. כמו בשנה שעברה, אז היה יוסף סידר מועמד, גם הפעם האקדמיה היתה צריכה להתחשב בכך שיש מועמדים שומרי שבת, ולכן הם יצטרכו לקיים את הטקס לפני כניסת השבת.

ב. ההצבעה לפרסי אופיר ננעלה לפני כמה שעות.כבר קיבלתי מיילים מחברי אקדמיה שאמרו לי "אופס! שכחתי להצביע".

ג. בימים האחרונים פניתי לכמה וכמה חברי אקדמיה כדי לשאול אותם לאיזה סרט הם הצביעו כדי לערוך מדגם משלי, כפי שאני עושה בכל שנה. להבין מי מוביל במירוץ. את היום הזה אני מעביר בספירה וחישובים. המצב מאוד מאוד (מאוד) צמוד.

אם אתם חברי אקדמיה, אם הצבעתם, ואם לא פניתי אליכם ואתם רוצים שאספור גם את הקול שלכם, עדיין אפשר. שלחו לי במייל (נמצא תחת "צרו קשר" בראש הדף). אני לא מקבל תגובות אנונימיות, אבל אני מבטיח (כפי שעשיתי בשבע השנים האחרונות) לשמור בסודיות מוחלטת את זהות כל מי שמשתתף בסקר שלי.

 

נושאים: בשוטף

5 תגובות ל - “פרסי אופיר 2012: למי הצבעתם”

 1. איתן 6 ספטמבר 2012 ב - 18:26 קישור ישיר

  אני מעריך שזה "העולם מצחיק" נגד "למלא את החלל" נגד "המשגיחים". צמוד ומרתק. אם האקדמיה תתרצה (וסביר להניח שכך יקרה) ותעניק ארכה נוספת לאלו ששכחו להצביע, אני צופה פתיחת פער לכיוון "למלא את החלל" (שהוא הסרט החם של השבוע. אני רואה את זה גם בסטטיסטיקה של הבלוג שלי).

 2. איתן 6 ספטמבר 2012 ב - 19:11 קישור ישיר

  ובאותו עניין:

  אוליבר ליטלטון כותב ב"אינדיוויר" על הסרטים שהוצגו בונציה השבוע, ושלדעתו ימשיכו הלאה עד למועמדות לאוסקר. על "למלא את החלל" הוא כותב:

  In smaller categories, Israeli pic "Fill The Void" is one of five that's vying to be the country's foreign language entry this year, and while we weren't especially enamored of it, it's one of the serious contenders for the Golden Lion, which would certainly help its chances. It's the kind of picture that the Foreign Language branch eat up, and if it beats out its compatriots, we can absolutely see it ending up among the five nominees

  • ערן 7 ספטמבר 2012 ב - 15:27 קישור ישיר

   בווראייטי (שכן אהבו את הסרט) כתבו שבהקרנת המבקרים של "למלא את החלל" היו קריאות בוז.

 3. Spartak 6 ספטמבר 2012 ב - 22:56 קישור ישיר

  אני חושב שסיכויי "המשגיחים" קלושים (לאמרות שאני מעדיף אותו על-פני "עולם מצחיק",כשאת "למלא את החלל" אראה,רק בשבוע הבא)…
  דרך אגב,יאיר,בקשה,כשתפרסם את התוצאות,אל תעשה את זה בכותרת…תודה.

 4. עדן 7 ספטמבר 2012 ב - 10:19 קישור ישיר

  איתן – לא, לא, לא ועוד פעם – לא. לא אכפת לי מה סיכוייו של סרט באוסקר האמריקאי ולאף אחד אחר לא צריך להיות אכפת. פרסי אופיר זו התחרות שלנו לבחירת הסרט הטוב ביותר וזהו. שהאמריקאים יתעסקו בתחרות שלהם.


השאירו תגובה