20 יוני 2008 | 22:37 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

רוצים לשמוע את הסינגל החדש של עברי לידר?

עברי לידר החליט להפיץ באינטרנט את הסינגל הראשון שלו, "רק תבקש", מתוך דיסק חדש שייצא בספטמבר. אפשר להוריד אותו כאן. השילוב של ההפצה האינטרנטית עם הסאונד האלקטרוני שכה חביב עלי שיכנע אותי להצטרף לוויראליות. אז יאללה, קבלו:

ivri_lider_rak_tevakesh.mp3
עברי לידר, "רק תבקש"

נושאים: קטעי מוזיקה

3 תגובות ל - “רוצים לשמוע את הסינגל החדש של עברי לידר?”

 1. איתן 21 יוני 2008 ב - 8:45 קישור ישיר

  1. השיר החדש של עברי לידר הוא אחלה.
  2. יוזמה מבורכת של דוד דזאנשוילי. "מפטיר" הוא סרט אולי קצת בוסרי בעיניי, אבל חביב ומומלץ. בהחלט שווה צפייה.
  3. ואני ממשיך לעשות מרתונים :

  במסגרת הרטרוספקטיבה של ג'ון סיילס ראיתי אתמול את "הימור מכור", סרט לא רע בכלל, אבל אם הייתי יודע משהו על בייסבול ועל הימורים הייתי מבין ואוהב יותר את הסרט, ואת "עיר של תקווה", סרט טוב מאוד, שבו כמה סיפורים מצטלבים על אהבה, פוליטיקה וגזענות בארה"ב. סוף הסרט, שבו שוטה הכפר צועק בראש חוצות "Help.We need help here" צובט בלב במיוחד. מצד שני, הרבה פעמים במהלך הסרט הרגשתי שבימוי המצלמה (המרהיב כשלעצמו) מחבר בין הסיפורים השונים בחלקלקות יתרה. לא פעם מתרחשים הסיפורים השונים באותו חלל, והמצלמה משוטטת ביניהם. נתן לי הרגשה שהכל מתוכנן מדי. ולמרות זאת, סרט טוב מאוד.

  בנוסף, ראיתי אתמול את "חופשיה ומאושרת", החדש של מייק לי. לפי טבלת הכוכבים בעכבר, רוב המבקרים אהבו את הסרט (במיוחד גידי אורשר. 5 כוכבים !), ורק יאיר שלנו מסתייג. ובכן, הפעם אני עם יאיר. בראיונות ובביקורות שקראתי באינטרנט הועלתה האפשרות שהדמות הראשית תעצבן אותי מעט. ובכן זה לא היא שעצבנה אותי. זה מייק לי בעצמו. עושה רושם שלפופי, הדמות הראשית, בגילומה התמוה, לטעמי, של סאלי הוקינס, יש אויר בראש במקום מוח. מייק לי ניסה לביים קומדיה אמיתית, אז הוא ביים את הדמות הראשית שלו כדברנית כפייתית (ובדרך כלל אין לה מה לומר), ובנוסף הוא הוסיף מוזיקה מתאימה, כדי שנהיה בטוחים שזו קומדיה. מסצינת הפתיחה המביכה בחנות הספרים הרגשתי שמשהו לא בסדר. גם אחוות הבנות לא סחפה אותי. משהו הרגיש לא נכון. ורק אדי מרסן, בתפקיד מורה הנהיגה, הגיש משחק רב רבדים, עצוב-מצחיק, ובעיקר נוגע ללב. לטעמי, מייק לי נכשל בסרט הזה, ובראיה כללית, הוא כנראה יעדיף למחוק אותו מהרזומה שלו.

 2. עופר ליברגל 21 יוני 2008 ב - 15:28 קישור ישיר

  לגבי "חופשייה ומאושרת":
  לדעתי זה ממש לא נראה כאילו לפופי יש אוויר בראש. כלמור, אולי בהתחלה, אבל מהר מאוד מגלים שהדברנות שלה והרוח השמחה תמיד לא נובעת מטיפשות או תמימות, אלא כדרך התמדדות עם העולם. שיש לאחת מן הדמויות האחרות בעיה היא מזהה אותה ומנסה לפתור אותה תוך דיבור בגובה העיניים לכל הדמויות, כולל לילדים, הומלס הוזה ומורה לנהיגה גזען. אל פניו זה סרט שלא קורה בו כולם, אבל למעשה יש בו הרבה. מייק לי ממשיך להיות מתבונן מעולה בהתנהגות של בני אדם. הסרט מציג ראיה מלאת אהבה לבני אדם כאשר הפעם יש ם מקום לאופטימיות. חוץ מזה, הסרט הצחיק אותי הרבה יותר מאשר "אל תתעסקו עם הזוהן" למרות שהמילה חומוס לא הוזכרה אפילו פעם אחת.

 3. GordonMarquita29 21 יוני 2010 ב - 9:41 קישור ישיר

  It's good that we can receive the home loans moreover, that opens up completely new opportunities.


השאירו תגובה