15 נובמבר 2012 | 22:56 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

סופה

סרט בחינם # תראו מי קיבל תואר אבירות # והפיוט והאובדן, שבועיים אחרי הוריקן סנדי.

 

היו שלום "שלגי הקילימנג'רו". אזעקה אחת קטנה ויצא לי כל החשק ללכת לסינמטק לראות סרט צרפתי שכולם אמרו לי שהוא נורא יפה (למרות שאולמות 3 ו-4 התת קרקעיים בסינמטק הם בוודאי מהמקומות הכי בטוחים בתל אביב במקרה של התקפת פג'ארים).

================

תושבי הדרום: אם אתם לא מצליחים לישון הלילה, דעו שרועי ורנר המתוק והמתחשב פתח את "2 בלילה" שלו לצפייה חינם למשך כל הסופשבוע. נראה לי שעכשיו צריך לפתוח את הסרט לצפייה גם לתושבי תל אביב. הסרט כאן.

===============

כדי להסיח את הדעת מהלחימה, בואו ניזכר בדברים מרגיעים יותר. כמו, למשל, הוריקן סנדי. בשבוע שעבר כתבתי כאן על סרטוני פוסט-סנדי ותהיתי לאן נעלם ג'יימי סטוארט, האיש שמתעד את ניו יורק יפה בפסטיבליה ובסופות שלגיה. והנה, באיחור משמעותי, הוא צץ עם סרט פיוטי מאוד המתעד את לונג איילנד (וקוני איילנד) של אחרי ההוריקן, בשעה שפתיתי השלג כבר מתעופפים באוויר. אבל הוריקן סנדי הוא לא האסון היחיד שסטוארט עוסק בו: הוא מקדיש את הסרטון לזכרו של האריס סאבידס, הצלם שהלך לעולמו.

 

ועוד נספח מאוחר להוריקן ההוא: מייק פלמינג, כתב "דדליין הוליווד" בניו יורק ואחד הסקופרים הוותיקים של עולם הקולנוע האמריקאי, חזר אתמול לעבודה שבועיים אחרי שאביו בן ה-80 נהרג במהלך ההוריקן. בפוסט שלו מאתמול אחר שובו לעבודה הוא מספר על אביו ועל הימים שעברו עליו.

 

==================

גם זה קרה השבוע:

מעתה אמרו: סר קנת בראנה, הבמאי של "ת'ור". הדיווח.

 

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “סופה”

  1. איתן 15 נובמבר 2012 ב - 23:27 קישור ישיר

    אני חושב שמזמן לא היה סרט שתזמון יציאתו היה מדויק כל כך כמו "שלגי קילימנג'רו". הסרט מספר על זוג מבוגרים סימפטיים שעוברים תקיפה חמורה. את החצי השני של הסרט הם מבלים בנסיונות חוזרים ונשנים לסלוח לתוקפים ולעזור להם. וישראל תוקפת בעזה, ולא סולחת לחמאס. חצופים (הצרפתים. או הישראלים. אתם תבחרו)

  2. אביגיל 16 נובמבר 2012 ב - 10:47 קישור ישיר

    בתור מישהי שבילתה את האזעקה באולם 4 בסינמטק אני יכולה לאשר שבאמת הרגשתי מאוד בטוחה. לעומת זאת, הצופים בסרט שלהם הפרענו לא כל כך העריכו את נוכחותנו.


השאירו תגובה