24 יולי 2008 | 10:26 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

ריקוד המכונה/ריקוד המכולה

עכשיו כשספייק ג'ונז עסוק מעל הראש עם "ארץ יצורי הפרא" שהעלים אותו מעל פני האדמה לכמעט שנתיים (חוץ מאשר ביקורים אצל מישל וויליאמס), נותרנו עם צמד הבמאים דום אנד ניק שייתנו לנו קליפים באווירה ג'ונזית. בקליפ חדש שלהם ל"Midnight Madness" של הכמיקל בראדרס שיצא השבוע (מתוך אלבום האוסף של ההרכב שייצא בספטמבר) הם מתחילים עם שוט רצוף אחד של 1:20 דקות, רק כדי שנשים לב שיש כאן כנראה קצת יותר מסתם גובלין מרקד. אותי הם שיעשעו:


(ויה דדי).

ואז גיליתי את הקליפ הקודם שלהם ל"Believe" של הכמיקל בראדרס מלפני שלוש שנים. קליפ שלא ראיתי קודם. הם כמו כלום יכולים לביים את "רובוטריקים 3":

נושאים: קטעי וידיאו

3 תגובות ל - “ריקוד המכונה/ריקוד המכולה”

 1. okok4 24 יולי 2008 ב - 10:46 קישור ישיר

  המעבר של הגובלין ב01:04 (מאחורי דלת המכונית) לורסיה דיגיטאלית מאוד בולט. אבל סה"כ קליפ נחמד. ואתה צריך לצפות קצת יותר בערוצי מוסיקה: ”Believe” נטחן בלי הפסקה וזכה בתואר קליפ השנה בהמון ערוצים.

  ההקליפ הלוהט כרגע (לא הכי חדש; יצא כבר לפני חודש) הוא ToeJam של פטבוי סלים (שכבר שינה את שמו למשהו אחר, לא שזה חשוב):
  http://www.youtube.com/watch?v=1D-8W4HXFlE

 2. יניב יעקובוביץ 24 יולי 2008 ב - 17:20 קישור ישיר

  הקליפ ירד מYouTube.
  ניתן לראות אותו כאן
  http://creativity-online.com/work/view?seed=88f01463

 3. יואב 25 יולי 2008 ב - 2:38 קישור ישיר

  שמח שגילית את הקליפ של הצמד ל-”Believe”, וידאו טיפה מאכזב ברמת ההבטחה והסיום שלו, אבל מבריק מבחינת עיצוב וקומפוזיטינג (זאתאומרת, ההשתלה של המכונות הנרשעות ברחובות לונדון). ואם כבר קליפים לוהטים, שווה לבדוק גם את החדש של רדיוהד וגם את המייקינג אוף שלו (לשיר "House of Cards"), קליפ שנוצר כולו עם סוג של "סורקים מרחביים" ובלי אף מצלמה אופטית אחת. הסברים במייקינג אוף.

  http://www.youtube.com/user/radiohead


השאירו תגובה