16 דצמבר 2012 | 08:31 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

הסרט החדש של אלמודובר, טיזר

 

לפדרו אלמודובר יש סרט חדש. כשזה מגיע לאלמודובר נראה שהכל כבר מסודר בזמנים ידועים מראש: הוא ייצא בספרד במרץ ודי ברור מאליו שהוא יוצג במאי בקאן – השאלה רק אם בתוך התחרות או מחוצה לה. ובישראל הוא מן הסתם יהיה שייך לקולנוע לב שיציעו אותו לפסטיבל ירושלים כסרט פתיחה, הם יגידו לא, אז הם יוציאו אותו שבוע לפני הפסטיבל בתחילת יולי (הכל ניחושים וספקולמיות שלי, כן? אבל זה מבוסס על הרבה סרטים קודמים של אלמודובר). ואחרי "העור שבו אני חי" הקודר והאלים, נראה שאלמודובר בוחר ללכת לכיוון הקליל והקאמפי – לי הטיזר הזה עשה ההפך מטיזינג, צר לי. זה נראה כמו סרט חדש של ז'אן-פול גוטייה. הסרט נקרא באנגלית "I'm So Excited" (על שם השיר של הפוינטר סיסטרס שמופיע בטיזר הנ"ל), ובספרדית "Los Amantes Pasajeros" ("אהבת הנוסעים"?). אני מניח שבעברית יקראו לזה משהו עם "אהבה" (יש כבר התיישנות על "אהבה בשחקים"?).

נושאים: בשוטף

4 תגובות ל - “הסרט החדש של אלמודובר, טיזר”

 1. יונה 16 דצמבר 2012 ב - 13:16 קישור ישיר

  למה אהבה בשחקים, כשאפשר להפליג למחוזות היצירתיות של "אהבה בטיסה", "טסים על האהבה", "מעופפים מאוהבים" ו"אהבה בגובה מסוכן"?

 2. אביטל 17 פברואר 2013 ב - 7:46 קישור ישיר

  למען הדיוק amntes pasajeros זה מאהבים מתחלפים או מזדמנים. עדיין לא ראיתי את הסרט מצפה להתרגש מחדש. תודה אלמודובר.

 3. יעל 23 מרץ 2013 ב - 12:28 קישור ישיר

  דווקא נראה לי הכיוון החדש/ישן הזה של אלמודובר. הוא חוזר לאווירה הפרועה של הסרטים הראשונים שלו ונוטש את כבדות הראש שעצבנה בסרטים האחרונים, לפחות אותי.
  גם אני מצפה להתרגש מחדש:)
  כמו בימים שבהם סרט של אלמודובר היה אירוע.
  נ.ב: בIMDB אין תאריך הפצה של הסרט בישראל. נראה לי תמוה. אלמודובר מאוד אהוב כאן ולסרטים שלו הייתה תמיד הצלחה כבירה. יכול להיות ששומרים אותו לקיץ?

 4. ישראל וינקלר 12 מאי 2013 ב - 16:26 קישור ישיר

  כן אלמודובר, לא אלמודובר, סרט פשוט גרוע, מותיר תחושה של הונאה. אלמודובר רצה לתת מסר על נפילתה של ספרד והמסר עבר בזכות נפילתו בסרט הזה.לא ברור איך במאי כשרוני כמוהו מרשה לעצמו חלטורה כזו..נחכה לסרט הבא וננסה לשכוח את זה.


השאירו תגובה