01 ינואר 2013 | 18:00 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

הערב: האקדמיה לקליפים


הערב (שלישי) ב-21:00 עידן אלתרמן ואני נרצה יחד על תולדות הווידיאו-קליפ. זה קורה בקפה קלמנטיין בשדרות בן גוריון בתל אביב, בתוך מתחם דיאדה וצמוד לבית הכנסת של חסידות ואסלוי בו תוכלו למצוא אותי כמעט כל שבת בשחרית. הנה דף האירוע בפייסבוק עם עוד פרטים. זה ככל הנראה יהיה חלק א' מתוך שניים, כי אין סיכוי שנצליח לדחוס הכל לערב אחד. את הקליפ הנפלא הנ"ל שביים סטיב בארון לדייר סטרייטס כמחווה ל"כנפי הרעם" נספיק להראות ולדבר עליו? אני מקווה שכן.

כשהייתי נער הייתי מתרוצץ באוטובוסים מראשון לתל אביב בעקבות ערבי הקליפים של יואב קוטנר (אפילו לקולוסיאום הגעתי בגללו). אז אני מקווה ומאחל לנו שהערב שלנו יהיה לפחות מהנה כמו האירועים ההם שגדלתי עליהם, שחיברו אותי למקורות מידע שלא הכרתי (אם כי, אז עוד לא היה אם.טי.וי, ובוודאי שלא היה יו-טיוב – או אינטרנט. אז אם קוטנר לא הראה את זה – או אהוד מנור – מבחינתנו זה לא היה קיים כלל). ובכל זאת, אנחנו מתכננים שזה יהיה מהנה, גם אם כבר כולם יודעים הכל.

הנה קליפ אהוב מאוד על שנינו שבוודאי נדבר עליו (ועל הקשר שלו ל"מסתורי האורגניזם" של דושן מקבייב). מבחינתי זה פשוט סרט קצר נפלא ומרגש מאין כמוהו:


 

 

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “הערב: האקדמיה לקליפים”

  1. רון 3 ינואר 2013 ב - 0:54 קישור ישיר

    יאיר.תשמע את הגרסא של יוטה סיינטס לקלאוד באסטינג -הם גם עשו וידאו קליפ מסומפל


השאירו תגובה