24 אפריל 2013 | 23:14 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

הטריילר לסרט המתח הישראלי שמעולם לא צולם

ראיתם את זה? טריילר ל"שתיקת הגברים", סרטו החדש של רועי ורנר ("2 בלילה"), דרמת מתח על סוכן מוסד. הנה הוא:

 

הטריילר מסתובב כבר כמה ימים ביו-טיוב ומוקרן בסינמה סיטי. אבל אף אחד לא יודע מאיפה פתאום צץ הסרט הזה, בכיכובם של זוהר ליבה ושרון אלכסנדר. אז במה מדובר? הנה הפרטים.

מתברר שזה טריילר פיקטיבי לסרט שלא היה ולא נברא – למרות הדמיון ל"מפטיר" – שרועי ורנר ביים ביוזמת המגמה לתקשורת במכללה למנהל. הם ביקשו להעלות את המודעות לכך שגם גברים מותקפים מינית – הנתון הוא שאחד מכל ששה גברים חווה תקיפה מינית במהלך חייו – ושגם לגברים יש מרכז תמיכה לנפגעי תקיפה מינית. האשליה כללה לא רק יצירת טריילר אלא גם אתר די משכנע שכולל גם את "שיר" "הנושא" של "הסרט", גרסת כיסוי של שירה גבריאלוב ל"הצל ואני" של יהודה פוליקר. רק השם, "שתיקת הגברים", קצת קלקל את האשליה.

אומר ורנר: "הם (אנשי המכללה למנהל) החליטו לעשות טריילר לסרט בשביל להשתמש בו לקמפיין, פנו אלי והרגשתי שאם ביכולתי לעזור אז למה לא. נתנו לי חופש יצירתי והעמידו הפקה מכובדת ביותר בה כולם באו בהתנדבות, כולל הציוד. כמובן שהכניסו את אדרי בסוד הדברים וקיבלנו ממנו תמיכה נפלאה. הטריילר ימשיך לרוץ בסינמה סיטי בזמן הקרוב (גם בראשון לציון) עם כתוביות הסיום שנחשפות היום ומפנות למרכז".

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “הטריילר לסרט המתח הישראלי שמעולם לא צולם”

  1. דוד 24 אפריל 2013 ב - 23:21 קישור ישיר

    רודריגו הוא ליהוק מבריק.

  2. שירלי 25 אפריל 2013 ב - 11:59 קישור ישיר

    את מפטיר ביים דוד דזאנשוילי


השאירו תגובה