23 יוני 2013 | 16:45 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

ג'ון סטיוארט עושה את מצרים

ג'ון סטיוארט, שלשום במצרים

ג'ון סטיוארט יצא להפסקה למשך הקיץ מ"הדיילי שואו" והוא מסתובב עכשיו במזרח התיכון, בעיקר בירדן, שם הוא מצלם את סרט הקולנוע הראשון בבימויו, "Rosewater" ("מי ורדים"). אגב מסעיו באיזור, הוא הגיע השבוע גם לקהיר, שם הוא התארח בתוכנית "התוכנית" ("אל ברנאמז'") שהיא הגרסה המצרית ל"דיילי שואו". מנחה התוכנית הוא באסם יוסף, שמתפרנס ביום-יום ממקצועו האמיתי כמנתח לב, ומאז מרץ 2011 מנחה תוכנית אקטואליה סאטירית שהושפעה באופן מוצהר מהתוכניות של ג'ון סטיוארט וסטיבן קולבר, תוכנית שהתחילה ביו-טיוב ועברה לטלוויזיה. בתוכנית ששודרה שלשום הגיע סטיוארט להתארח אצל באסם יוסף, שם הוא גם סיפר קצת על הסרט שלו, שבו הוא סוגר מעגל: בגלל התוכנית שלו הוא סיבך בצרות את העיתונאי האירני מזיאר באהרי, הביא למאסרו, דבר שגרם לו לכתוב ספר, שגרם לג'ון סטיוארט עכשיו להפוך את הספר לסרט (אולי כפיצוי על כל הבלאגן שהוא עשה לו).

משפט מפתח, על כך שיש מקומות בעולם שבהם בטיריקנים מסתבכים בצרות בגלל הבדיחות שלהם על המשטר: "משטר שלא יודע להתמודד עם בדיחה, איננו משטר".

הנה הביקור של סטיוארט ב"אל ברנאמז'":

 

ויה "אינדי-ווייר"

נושאים: The Daily Show, בשוטף

2 תגובות ל - “ג'ון סטיוארט עושה את מצרים”

  1. vcעכ 23 יוני 2013 ב - 22:42 קישור ישיר

    מה אבי ביטר עושה שם?

  2. שלו 25 יוני 2013 ב - 17:58 קישור ישיר

    דאם אט! אפילו במצרים יש לייט שואו מצחיק!! ולא צריכים לעצור את הראיון כל שנייה כדי לתרגם לערבית את מה שנאמר באנגלית, לא. הם פשוט מבינים אנגלית. וצוחקים מבדיחות באנגלית.


השאירו תגובה