22 יולי 2013 | 14:13 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

יש פילים זיגזג

הצצה למתרחש בקופות השבוע. "מגודלים 2", סרט שאני לא חושב שאי פעם אצפה בו (אלא אם מישהו יגיד לי שזו הקומדיה הגדולה של השנה) הוא הסרט הכי נצפה השבוע בארץ.

"לצוד פילים" הוא עדיין הסרט השלישי הכי נצפה בסינמה סיטי, והוא הגיע אמש ל-84 אלף צופים. נראה שהיציאה של "יללת הזאבים", בהצגות יומיות בלבד, לא נגעה בביקוש של "פילים".

אם "פילים" ימשיך בקצב הנוכחי, הוא יגיע

(אני מעריך) בעוד כעשרה ימים לקו מאה אלף הצופים, כחודש אחרי בכורתו.

==============י

יש מפיצים באולם? אם כן, שימו לב. בת ה-11, שטעמה הקיץ חופף לחלוטין את טעמה של טבלת שוברי הקופות ("גנוב על המיניונים" בעיקר) חזרה מוקסמת לחלוטין – ונלהבת לגמרי – מ"יש ילדים זיגזג", הגרסה ההולנדית לספרו של דויד גרוסמן. הסרט הוקרן אתמול בסינמטק תל אביב בנוכחות גרוסמן בםסטיבל לסרטי ילדים ונוער (הוא הוקרן שבוע שעבר גם בפסטיבל ירושלים). הוא יוקרן שוב היום ב-18:30. אחרי המלצה כה נלהבת, אני חייב לראות הסרט (אחמיץ אותו גם היום). מה שגרם לי לתהות: איך זה שאף מפיץ לא חטף את הסרט הזה להפצה מקומית? הצלחתו מובטחת, לא?

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “יש פילים זיגזג”

  1. "ילד זיג זג" הוקרן (ויוקרן גם הערב ב-18:30) במסגרת פסטיבל סרטי הילדים והנוער בסינמטק ת"א.
    הפסטיבל יימשך עד רביעי. מזמינים את קוראי הבלוג וילדיהם להתעניין דרך האתר – http://www.cinema.co.il/news/new.aspx?0r9VQ=LF

    ובדף הפייסבוק של הפסטיבל, להתעדכנות על מבצעים והקרנות נוספות – https://www.facebook.com/kids.film.festival

  2. נטע 22 יולי 2013 ב - 23:47 קישור ישיר

    "יש ילדים זיגזג" היה אחת מנקודות האור של פסטיבל ירושלים. הפתעה נהדרת ויצירתית. כתבתי עליו ביקורת נלהבת למדי ל"עכבר אונליין", ואני בהחלט מקווה שיהיה מפיץ שירים את הכפפה הזו:
    http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,392,209,73545,.aspx


השאירו תגובה