02 נובמבר 2008 | 01:20 ~ 6 תגובות | תגובות פייסבוק

שיחת טלפון מפתיעה

sarah palin pranked by canada’s masked avengers

שי ודרור הקנדיים, צמד בשם Masked Avengers מתחנת רדיו במונטריאול, התקשרו לשרה פיילין וגרמו להאמין שהיא מדברת עם ניקולא סרקוזי, שמציע לה – בין השאר – לצאת לצוד אתו. ככה זה נשמע:

pranked.mp3

מרק-אנטואן אודה, שמגלם את סרקוזי בשיחת הטלפון, מספר לסוכנות הידיעות הקנדית, איך הם השיגו את פיילין, אחרי שבעבר כבר מתחו את סרקוזי עצמו, את ז'אק שיראק ואת בריטני ספירס.

נושאים: בשוטף

6 תגובות ל - “שיחת טלפון מפתיעה”

 1. עמיצי 2 נובמבר 2008 ב - 6:32 קישור ישיר

  היא כמו נערת בית ספר צחקקנית!

 2. איתן 2 נובמבר 2008 ב - 7:21 קישור ישיר

  כמו שאני לא אוהב את הטריקים החצופים של שי ודרור, כך גם אני נמנע מדומיהם הקנדים. אבל, ברוח זו, אני רוצה להוסיף שאני שמח שברק אובמה מוביל, ולו רק בגלל העובדה שכל עוד למר אובמה יש עבודה, גם לרורי גילמור יש עבודה (נזיפה למי שלא ראה את הפרק האחרון בסדרה).

 3. אדוה 2 נובמבר 2008 ב - 8:28 קישור ישיר

  LOL

  לדעתי היא לא הבינה חצי ממה שאמרו לה ממילא. בטח חשבה כל הזמן "המבטא הצרפתי הזה, אני לא מבינה כלום".

 4. רז-ש 2 נובמבר 2008 ב - 9:59 קישור ישיר

  האמת, היא עמדה בזה בגבורה. פעם ראשונה שאני שומע את פאלין ולא חש גואל. קריאת האכזבה שלה בסוף למזכירה שלה על כך שהיא נמתחה הייתה כל כך אמיתית ויפה. והם לא לא הצליחו להוציא ממנה שום דבר מצחיק או מביך במיוחד. פוטציאל לא ממומש.

 5. נמרוד 2 נובמבר 2008 ב - 12:05 קישור ישיר

  ועכשיו גם בוואלה – http://news.walla.co.il/?w=/93/1370330
  כולל כתוביות תרגום

 6. עמיצי 2 נובמבר 2008 ב - 18:38 קישור ישיר

  לא מצחיק ולא מביך, רז-ש? אתה בהדחקה. היא כלכך מתרגשת וזה ניכר משיחה עם ראש מדינה באירופה. לא בדיוק ההתנהגות המצופה ממועמדת אפשרית לנשיאות. היא בסוג של הלם טוטאלי, זה שתקף אותה מספר פעמים בראיונות עם קייטי קוריק.
  יש כאן פער ניכר בין הנינוחות של אובאמה וגם ביידן בקרב מנהיגי העולם. אצל אובאמה הסיטואציה בדרך כלל הפוכה. למשל יש סרטון די מביך במספר אתרי חדשות אמריקאיים על כמה פוליטיקאים ישראלים (למשל אהוד ברק) שממש מכרכרים סביבו
  מצד שני מקיין שבר את כל שיאי הווירדואיות בהופעה שלו ב-SNL שבעיקר גררה ממני תגודות של WTF! ועוויתות בלתי רצוניות


השאירו תגובה