17 ספטמבר 2013 | 09:36 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

פסטיבל חיפה: לאן נעלם הארווי קייטל?

הארווי קייטל ב"כנס העתידנים"

אם כבר אספתם את העותק שלכם של תוכניית פסטיבל חיפה ואם כבר עלעלתם בו בוודאי הבחנתם בבשורה הלא-מעודכנת המופיעה בתחילת החוברת: הארווי קייטל, מדווחת התוכניה, יהיה אורח הפסטיבל, הוא יגיע לערב הפתיחה, להקרנת הבכורה של "כנס העתידנים" של ארי פולמן, שהוא אחד משחקניו. במסגרת האירוע יקבל קייטל אות הוקרה על מפעל חייו בקולנוע.

וכל זה אכן היה אמור לקרות, עד לרגע שבו התוכניה ירדה לדפוס. קייטל כבר הסכים, הכל היה סגור, התוכניה ירדה לדפוס. ואז הכל בוטל. אחרי ההסכמה העקרונית הביקור בוטל מסיבות כספיות, אבל אז כבר היה מאוחר מדי לשנות את התוכניה, שהסגירה את מה שהיה אמור לקרות. העלות של הטסת קייטל – שביקש שכל משפחתו תצטרף אליו – היתה גבוהה מדי עבור הפסטיבל (אגב, זה שידור חוזר מדויק למה שקרה השנה גם עם פסטיבל סרטי הסטודנטים שכבר תיאמו עם קייטל, סגרו איתו הסכמה ותאריכים, אבל לבסוף לא הצליחו לעמוד בעלות הבאתו, שכן קייטל דורש להביא איתו את כל משפחתו על חשבון הפסטיבל). וכך הארווי קייטל לא הגיע לישראל פעמיים השנה.

קייטל כבר היה אורח פסטיבל לפני 12 שנה. ב-2001 הגיע קייטל לחיפה להציג את הסרט "האיזור האפור", סרט השואה שביים טים בלייק נלסון. הסרט נשכח מאז, אבל הביקור ההוא של קייטל זכור היטב כי במהלכו החליטו קייטל וחברתו הישראלית, דפנה קסטנר, לנסוע לירושלים ולהתחתן. ולכן ביקור רשמי של קייטל בישראל הוא מבחינתו גם ביקור משפחתי.

ואני שואל: ולמה לא הזמינו את רובין רייט?

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “פסטיבל חיפה: לאן נעלם הארווי קייטל?”

  1. יונה 17 ספטמבר 2013 ב - 10:01 קישור ישיר

    לא הזמינו את רובין רייט כי היא דרשה ששון פן יגיע על חשבון הפסטיבל וארי פולמן איים, בתגובה, למשוך את הסרט שלו

  2. צור שפי 17 ספטמבר 2013 ב - 12:19 קישור ישיר

    איזו חובבנות. קודם סוגרים את כל הפרטים ורק אז כותבים תוכניה. אשכרה עולם שלישי.


השאירו תגובה