26 מאי 2014 | 12:21 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

צפו: הקרנת בכורה לסצינה ראשונה מתוך ״סופעולם״

גאיה שליטא כץ ב״סופעולם״

גאיה שליטא כץ ב״סופעולם״

פסטיבל קולנוע דרום ייפתח ביום ראשון, 8.6, ואז תתחיל התחרות השלישית לקולנוע עצמאי, המשובצת בשעת חצות של הפסטיבל ובה התגלו בפעמיים האחרונות כמה מסרטי הפולחן המוצלחים והעצמאיים שהופקו בארץ. מי שתפתח את המסגרת השנה היא ביום שני, 9.6, תציג בוגרת המחזור הראשון, רוני קידר, את הקרנת טרום-הבכורה העולמית לפרויקט המיקרו-עצמאי החדש שלה, ״סופעולם״ (זאת, לפני שהיא קופצת לבריכה של הגדולים והעשירים ועוברת לקופרודוקציה היקרה יותר, ״משפחה״, שתצולם בשנה הקרובה). ועכשיו, שבועיים לפני ההקרנה, הנה הצצה ראשונה לאחת הסצינות מתוך הסרט. לקריאת התקציר – חבורת צעירים עושים חגיגה שחורה בלילה האחרון של העולם – והרקע להפקת הסרט ולאופן הצילום יוצא הדופן שלו, קראו כאן:

השחקנים בסצינה הם ניתאי גבירץ, גאיה שליטא כץ, עדי חלפין ומיטל כרמלי. הצלמים: זיו ברקוביץ (שצילם עכשיו גם את ״בורג״) וגיא רז. המוזיקה היא של דפנה קינן. השחקנים והצלמים והבמאית יהיו בהקרנה בסינמטק שדרות ב-9.6, ב-23:30. הכניסה חינם (הכניסה לכל אירועי פסטיבל דרום חינם, אגב).

 

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “צפו: הקרנת בכורה לסצינה ראשונה מתוך ״סופעולם״”

  1. יניר 27 מאי 2014 ב - 9:20 קישור ישיר

    יכול להיות שישנה טעות בלו"ז שציינת. עד כמה שידוע לי, סרטה של רוני לא "יפתח" את המסגרת. הסרט "מסווג חריג" של בועז ארמוני יוקרן, עד כמה שידוע לי, בשמיני לחודש באותה מסגרת, שזה יום לפני. אנא, בדוק את העובדות.

    ======י
    רוה ליניר: צודק! תיקנתי.


השאירו תגובה