30 יוני 2014 | 16:03 ~ 7 תגובות | תגובות פייסבוק

חדשות מתפרצות: ״סינמסקופ״ מצטרף ל״מאקו״

גם ב״וואלה ברנז׳ה״ כתבו (אלא שאני לא זז לשום מקום)

גם ב״וואלה ברנז׳ה״ כתבו (אלא שאני לא זז לשום מקום)

זה אחד מהרגעים המביכים האלה שבהם אני צריך לדווח על עצמי, ואפילו אין לי מושג איך לנסח את הכותרת. ״סינמסקופ״ מצטרף ל״מאקו״? ״מאקו״ פורס חסות על ״סינמסקופ״? לא יודע. כך או כך: יש לי מהשבוע שותף חדש. הם כותבים את שמם mako, באנגלית באותיות קטנות, אני קורא להם, בחיבה, פשוט ״מאקו״. והאמת, זה קצת מרגש ודי הרבה מלחיץ. אני מקווה שנעבור את זה בשלום.

אחרי ארבע שנים תחת חסות אורנג׳ ניסיתי למצוא בשנה וחצי האחרונות שותף חדש שייקח חסות על הבלוג. בזכות איתי ולדמן ואורי רוזן (עורך ״מאקו״ והמנכ״ל, בהתאמה), יצרנו סוג של שיתוף פעולה מעניין מאוד מבחינתי. מה זה אומר מבחינתכם, קוראי הבלוג? נראה לי שכלום, חוץ מזה שאולי יתחילו לבוא לפה עוד אנשים שמעולם לא כאן קודם. תארחו אותם יפה.

זה שיתוף פעולה קצת שונה ממה שהיה לי עם אורנג׳, ומבחינתי הרבה יותר מלהיב. הבלוג נשאר בבעלותי המוחלטת ובניהולי, והמשימה הראשונה שלי היא לעשות כאן כמה עבודות שדרוג תשתית ותחזוקה טכנית. ״מאקו״ מקבלים עליהם את הניהול המסחרי של הבלוג. זה בדיוק השת״פ שהייתי צריך: אני יודע לייצר תוכן ואני לא יודע איך להפוך אותו לעסק. ״מאקו״, עם הגב של קשת, יודעים להפוך את זה לביזנס. אני שנים טוען שאפשר למצוא דרך למנף תוכן בבלוג לפרסום, עכשיו סוף סוף נדע אם צדקתי.

אני צריך להגיד כאן גם כמה מילים אישיות. בחודשיים שחלפו מאז שעזבתי את ״פנאי פלוס״ ניהלתי משא ומתן עם ארבעה גופי תקשורת לעבור אליהם. לא מעט אנשים בלא מעט מערכות עיתונים ראו אותי מסתובב אצלם בחודשיים האחרונים. הביקוש לביקורות ולתכני הבלוג הפתיע ושימח אותי, והיתה לפחות הצעה אחת נוספת שממש התלבטתי לגביה. העניין הוא שבדרך, בעודי מנהל משא ומתן עם עורכים שכלי תקשורת נוספים, גיליתי כמה אנשים מקסימים שממש חשבתי שיהיה מהנה לעבוד איתם, חלקם אנשים שלא הכרתי קודם. ברגע שסגרתי את חוזה השת״פ עם ״מאקו״ בעצם הבנתי שאחרי כמה מפגשים מרתקים עם אנשים חדשים, בעצם כאן הקשר הזה מגיע לסופו. אז תודה לכל אלה שרצו את הביקורות שלי ואת הבלוג ושמו הצעה על השולחן. סליחה שלא באתי. ותודה לאנשי ״מאקו״ שמסכימים לקבל מישהו כמוני למועדון שלהם. מעניין כמה זמן זה יחזיק מעמד.

בחודשיים האחרונים, אחרי שעזבתי את ״פנאי פלוס״ ובתקופה שהסתובבתי בין מערכות עיתונים ועלי תקשורת ודיברתי על העתיד, הורדתי טיפה הילוך בבלוג. מהשבוע הבא, חוזרים לאקשן.

נושאים: בשוטף

7 תגובות ל - “חדשות מתפרצות: ״סינמסקופ״ מצטרף ל״מאקו״”

 1. נעם 30 יוני 2014 ב - 16:14 קישור ישיר

  מברוק!

 2. קמרלינג 30 יוני 2014 ב - 16:18 קישור ישיר

  יופי לשמוע. לא יודע בשביל מי לשמוח יותר, בשבילך על זה שתעבוד מול ולדמן או בשביל ולדמן על זה שיהיה לו את סינמסקופ.

 3. שלו 30 יוני 2014 ב - 18:18 קישור ישיר

  טוב, כמובן שברמה אישית אני מאחל לך בהצלחה. זהו הישג יפה מאוד ואני בטוח שתצליח להמשיך בפועלך כי ביסודו, הבלוג מייצר תוכן מעולה בכל פורמט כך שלא משנה מי בעלי הבית.

  רק שבמקרה הספציפי הזה משנה מאוד מי הם בעלי הבית. צר לי לבשר לך שזה עתה הצטרפת ל Evil Empire . יש כמה כאלו בישראל, הוט למשל היא עוד אחת מהן. הם דורסניים, תחתורתיים, מדכאי יצירה (שים לב למערך התוכניות הטלויזיוני שלהם) ובעלי ידיים ורגליים בכל מקום. החזות היא נחמדה וצבעונית, אבל האמת היא לא נעימה בעליל.

  שוב, הישג אישי יפה מאוד. אתה צריך בית ומצאת אותו. כמו שכתבת, אתה יודע לייצר תוכן ולא לנהל אותו אול תקצב. בשביל זה צריך גב. רק אני מייעץ לך לפקוח שם עיניים כי ברגע שהם לא יהיו מרוצים אתה תהיה בחוץ.

 4. גודי 1 יולי 2014 ב - 0:48 קישור ישיר

  הו הינה התגובת הבחיות מגיעות….

 5. אריק 1 יולי 2014 ב - 9:10 קישור ישיר

  בהצלחה בנתיב החדש.

 6. טל קוגן 1 יולי 2014 ב - 15:54 קישור ישיר

  שיהיה בהצלחה. בתור מישהו שקרא את סינמסקופ עוד בזמן תל אביב, ואחר כך בכל שאר הגלגולים, הבית לא ממש חשוב.. חשוב התוכן.

 7. ולאד 1 יולי 2014 ב - 22:23 קישור ישיר

  השארת קצת מקום לסאבטקסט. חמישה כוכבים לכל סרט ישראלי בתמיכת קשת?


השאירו תגובה