24 אוגוסט 2014 | 11:31 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

״את לי לילה״, טריילר

מתוך הטריילר ל״את לי לילה״

מתוך הטריילר ל״את לי לילה״

״את לי לילה״, היצירה המשותפת של בני הזוג אסף קורמן (במאי) ולירון בן-שלוש (שחקנית ותסריטאית), שכבר הוצגה בבכורה בפסטיבל קאן, הוא אחת ההפתעות הגדולות של עונת פרסי אופיר הנוכחית. הסרט הוא חומר נפץ רגשי ואמיץ, המספר את חוויתה האישית של בן-שלוש כאחות לבחורה עם מגבלה שכלית-התפתחותית. בן-שלוש בתפקיד הראשי ודאנה איבגי בתפקיד המשנה כאחות המוגבלת קורעות את המסך מרוב עוצמה. השאלה בפרסי אופיר הקרובים לא תהיה האם דאנה איבגי תזכה בפרס, אלא בכמה פרסים היא תזכה (היא מועמדת גם על ״אפס ביחסי אנוש״). הסרט מועמד לתשעה פרסים, כולל שניים לקורמן (בימוי ועריכה) ושניים לבן שלוש (שחקנית ותסריט).

הסרט ייצא לבתי הקולנוע ככל הנראה באיזור אוקטובר ולמיטב ידיעתי הוא יוקרן בבכורה ישראלית בפסטיבל חיפה (בהנחה שאתם לא קוראים לאף אחת משלל הקרנות האקדמיה ״בכורה״).

ועכשיו יש גם טריילר ראשון לסרט, ועוד לסרט שלא קל לתקצר אותו. יצר את הטריילר, יונתן גורפינקל. צפו ודווחו מה דעתכם בתגובות:

נושאים: בשוטף

4 תגובות ל - “״את לי לילה״, טריילר”

 1. איתן 24 אוגוסט 2014 ב - 15:57 קישור ישיר

  נתחיל מהסוף – ראיתי את הסרט ואהבתי.

  אבל נתחיל גם לשאול: למה הטריילר עלה היום, בתזמון הספיציפי הזה? הרי אין בו ציון לתאריך מוגדר לעלייתו של הסרט למסכים. למי הוא מכוון? האם מפיצי הסרט מאמינים שהוא יכול לזכות בפרס הסרט בטקס האופיר? אולי הם רוצים לדחוף את הסרט במירוץ. (אם כך, מדוע אין תאריך הפצה, הרי אם הוא יזכה הוא צריך לצאת לפני ה-30 בספטמבר); או אולי מפיצי הסרט ויתרו על פרס הסרט, ומנסים לדחוף את הסרט לפרסי המשחק (אני מאמין שגם ללירון בן שלוש יש סיכוי טוב לזכות. ואולי גם יעקב זאדה דניאל יכול להפתיע, אם כי בקטגוריית שחקן המשנה נדמה לי שהפרס סגור על שמו של ששון גבאי, על "גט").

  נראה לי משונה שמפיץ מעלה טריילר בפלטפורמה פומבית שכזו, ומכוון אותה לקבוצה מצומצמת של כמה מאות מצביעי אקדמיה. הוא עוד עלול לפספס את קבוצת האנשים העיקרית שלשמה נוצר טריילר – הקהל הרחב.

 2. edit 24 אוגוסט 2014 ב - 23:27 קישור ישיר

  את הטריילר ביים יונתן גורפינקל

 3. ניר 25 אוגוסט 2014 ב - 11:33 קישור ישיר

  אני קורא לכולם לא להגיע לסרטו החדש של קן לואץ' "המועדון של ג'ימי" שיוצא שבוע הבא בארץ. קן לואץ' הוא אנטישמי, שונא ישראל אמיתי. האיש כבר שנים רבות משמיץ את ישראל מעל כל במה אפשרית ורק השבוע קרא להחרמת יוצרים ישראלים, הוא דמגוג חשוך ומסוכן. אני מתפלא על המפיצים הישראלים שרוכשים את סרטיו. הוא קורא להחרמת יוצרים ישראלים, בואו נדבר בשפה שלו ונחרים את סרטו של המנוול הזה.

 4. גבי 25 אוגוסט 2014 ב - 18:42 קישור ישיר

  1.אני מצטרף לקריאה להחרים את סרטו של לואץ, שונא ישראל מובהק ,וקורא
  להפגין מול בתי הקולנוע בהם יוקרן .
  2. ראיתי את הסרט " את לי לילה " – מצטרף לביקורת ומציין את רמת המשחק
  המשובחת של שתי השחקניות .
  לכו לראות את הסרט לכשיוקרן .


השאירו תגובה