06 דצמבר 2014 | 21:56 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

תמונות מהסט של ״אבינו שבשמיים״, סרטו השני של מני יעיש

לפני שבוע החלו הצילומים של ״אבינו שבשמים״, סרטו השני של מני יעיש, אחרי ההפתעה הגדולה של ״המשגיחים״, סרט הביכורים שלו (שזיכה את רועי אסף בפרס אופיר לשחקן). ואם ״המשגיחים״ היה עירוב מקורי בין דרמה רוחנית/אמונית ובין סרט מכות, עושה רושם שהסרט השני ייתן יותר מהתמהיל הייחודי הזה. הסרט נקרא באנגלית ״The Bouncer״, והוא מספר על בריון עם רישיון, שומר מועדונים גברתן ואלים, שצריך להפוך לאיש עדין כשהוא רוצה להפוך לאבא. מוריס כהן מגלם את המאבטח, ואשתו בחיים, רותם זיסמן-כהן (שגם שיחקה ב״המשגיחים״), תגלם את אשתו בסרט.

דף הפייסבוק של צלם הסרט, רם שוויקי (״קירות״, ״אחת אפס אפס״, ״אליפים״), הפך למעין בלוג הפקה מאחורי הקלעים אד-הוק, אליו הוא מעלה ישירות מהסט צילומים מהמוניטור, וגם סרטונים. כך, למשל, נראית סצינת מכות אחת שצולמה השבוע:

 

״המשגיחים״ הוקרן בבכורה בפסטיבל קאן, כך שאני מניח שהכוונה היא לגמור את העבודה על הסרט עד מאי, בתקווה שהוא יתקבל גם הוא לאחת המסגרות בקאן.

הנה עוד צילומים מהסט:

מתוך צילומי ״אבינו שבשמים״ של מני יעיש, השבוע

 

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “תמונות מהסט של ״אבינו שבשמיים״, סרטו השני של מני יעיש”

  1. איתן 6 דצמבר 2014 ב - 22:23 קישור ישיר

    וואו, זה נראה מדהים.

    ראית מה המצלמה עושה? 360 מעלות מרשים מסביב לסצינת אקשן. אני ממש רוצה לראות איך השוט נראה בסרט עצמו.

    וגם: מוריס כהן הוא אחד מאותם שחקנים מצוינים שמקבלים רק פירורים. תפקידי משנה טובים, אבל לעולם הוא לא הכוכב. מני יעיש שיחק אותה כאן בליהוק המושלם: גם שחקן מעולה, גם אחד שיש לו מסת גוף מאיימת, וגם שחקן רגיש שיודע להפגין רגשות. מועמדות לאופיר נראית לי מובטחת.

    אבל גם: לאט לך, יאיר. סרטים כמו של יעיש (ואני מניח שהמצב היה דומה גם עם "המשגיחים") צריכים את הזמן שלהם בחדר עריכה. החיפזון מהשטן. להיכנס ללחץ כדי להספיק בזמן לקאן נראה לי משהו שיפגע בסרט. תן לו לסגור את העריכה בנחת. ונציה נראה לי הימור יותר הגיוני.


השאירו תגובה