15 דצמבר 2015 | 10:26 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

רגע לפני ״מלחמת הכוכבים״: טריילר ל״סטאר טרק״ החדש; וגם: המועמדויות לטקס פרסי בחירת המבקרים

״סטאר טרק״ הבא

״סטאר טרק״ הבא

לפני שש שנים וחצי ראיינתי את ג׳יי.ג׳יי אברמס לקראת בכורת סרטו ״סטאר טרק״, בו הוא הקים לתחיית את סדרת הטלוויזיה שהפכה לסדרת סרטים והציג לנו מחדש את קפטן קירק, ספוק וצוות האנטרפרייז. אבל כבר בראיון ההוא הוא העדיף להשוות את קפטן קירק ללוק סקייווקר (דבר שעיצבן את מעריצי ״מסע בין כוכבים״). היום, יום אחרי שובם של החיזרים בטריילר החדש לסרט ההמשך של ״היום השלישי״, ויממה וחצי לפני שג׳יי.ג׳יי אברמס חושף מה הוא עשה עם ״מלחמת הכוכבים״, עולה הטריילר לסרט השלישי בסדרה המחודשת של ״סטאר טרק״ (או הסרט ה-13 בסך הכל), שהוא התניע עם שותפו, רוברט אורצ׳י. אורצ׳י, שכתב את התסריט לשני הסרטים הקודמים, היה אמור לביים, פרש, והוחלף על ידי ג׳סטין לין, שביים את סרטי ״מהיר ועצבני״ 3-4-5-6. ובכנות? זה נראה מדאיג. הסרט עולה בעולם ב-22 ביולי 2016. הנה הטריילר:

=======================

בהוליווד הוכרזו המועמדויות לפרסי בחירת המבקרים, המוענקים על ידי אגדות המבקרים של תקשורת האון-ליין באמריקה. כולם מסתכלים על גלובוס הזהב, בחיפוש אחר רמזים לגבי האוסקר, אבל האמת הסודית היא שפרסי בחירת המבקרים (Critics Choice Awards) הפכו בשנים האחרונות לחזאים הכי טובים לאוסקרים. אלה עשרת הסרטים המועמדים לפרס הסרט הטוב ביותר:

״מכונת הכסף״

״גשר המרגלים״

״ברוקלין״

״קרול״

״מקס הזועם, כביש הזעם״

״The Martian״

״האיש שנולד מחדש״

״חדר״

״סיקאריו״

״ספוטלייט״

רוב הסיכויים הם שתשעה מבין עשרת הסרטים האלה יהיו גם המועמדים לאוסקר שיתפרסמו בעוד חודש. ״סיקאריו״ ו״מכונת הכסף״ הם אלה שעשויים להישאר מחוץ לאוסקרים (ולסרטו של רידלי סקוט, ״The Martian״, יש סיכוי להיות מודח על ידי ״מלחמת הכוכבים, הכוח מתעורר״).

״מקס הזועם, כביש הזעם״ הוא הסרט שקיבל הכי הרבה מועמדויות, דבר שבהחלט יכול לחזור על עצמו גם באוסקרים, מהסיבה הפשוטה שהסרט יהיה מועמד גם לפרסים הטכניים – אפקטים, צילום, עריכה, עיצוב, איפור ותלבושות.

נושאים: בשוטף

4 תגובות ל - “רגע לפני ״מלחמת הכוכבים״: טריילר ל״סטאר טרק״ החדש; וגם: המועמדויות לטקס פרסי בחירת המבקרים”

 1. מהנדס 15 דצמבר 2015 ב - 11:16 קישור ישיר

  הטריילר לסטאר טרק נראה פשוט רע. הם החליטו להפוך את זה ל"שומרי הגלקסיה"??

 2. מר קולנוע 15 דצמבר 2015 ב - 13:05 קישור ישיר

  הטריילר הזה נראה בהחלט מעורר דאגה. אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל הייתי כבר מעדיף שג'יי ג'יי אברהמס יביים את סטארטרק הנוכחי, כי להזכירכם סרטי מהיר ועצבני לא היו פסגת העשייה הקולנועית בלשון המעטה

  • אביגיל 15 דצמבר 2015 ב - 14:07 קישור ישיר

   הבעיה אינה בבימוי אלא בתסריט. ברגע שלא זרקו את אורצ'י וקורצמן מכל המדרגות, אפסו סיכוייו של הסרט הזה להיות אפילו סביר. גם מעורבותו של סיימון פג בתהליך הכתיבה כנראה שלא עזרה בגרוש.

 3. מר קולנוע 15 דצמבר 2015 ב - 23:09 קישור ישיר

  אביגיל , אמנם גם לתסריטאים יש מילה בנושא, אבל בסופו של יום הבמאי נותן את הטון. אז נכון, אלכס קורצמן הוא לא תסריטאי טוב – הבחור כתב את סרטי רובוטריקים, למען השם – אבל אני אזכור לו חסד נעורים על כתיבת השומרים של זאק סניידר. אני יודע שלקרוא לו שנוי במחלוקת זה האנדרסטייטמנט של העשור, אבל אני מאלה שאהבו את התוצר הסופי.
  בקשר לבמאי ג'סטין לין- אין לי שום דבר נגדו. הוא בהחלט יודע לביים אקשן טוב. הבעיה היא שזה הדבר הטוב היחיד שאני מצליח לחשוב שאפשר לומר עליו. במילים אחרות, אני חושש שזה הולך להיות סרט נורא מאכזב
  ובקשר לסיימון פג – הוא לא רק שחקן קומי משובח אבל גם תסריטאי נהדר
  הבחור כתב לאדגר רייט את השכתוב הסופי של סוף העולם. אני פשוט בספק שלפג הייתה איזושהי השפעה בעלת משמעות על הטיוטה הסופית של סטארטרק החדש


השאירו תגובה