20 ינואר 2016 | 10:41 ~ 5 תגובות | תגובות פייסבוק

הטריילר ל״יחידת המתאבדים״ עם וויל סמית וג׳ראד לטו, והצצה ראשונה ל״וונדר וומן״

CY8NjzeU0AAwq22

הפוסטר של ״יחידת המתאבדים״, על פי סדרת הקומיקס של די.סי

אחרי טיזר קטן ביולי, עכשיו מגיע הטריילר המלא שמאפשר לנו להבין קצת יותר איך נראה הסרט הזה, ״יחידת המתאבדים״, מאת אולפני וורנר שייצא בעולם באוגוסט. סרטו של דיוויד אייר (״זעם״) מתרחש בעולם הקומיקס של די.סי, ומקבץ לסיפור אחד את כל הנבלים הגדולים של גיבורי העל – בעיקר נבלי העל בהם נלחם באטמן (הג׳וקר, דדשוט, קילר קרוק), אבל גם נבלים נוספים. על פי הטריילר כל הנבלים של גיבורי העל כלואים באותו מקום (ארקהם אסיילם אולי?) עד שהשלטונות מבקשים לשחרר את כולם בתנאי שהם יתאגדו להילחם בצרה גדולה יותר מהם. מכאן, ניהיליזם.

ג׳ארד לטו מגלם את הג׳וקר, וויל סמית הוא דדשוט ועוד ועוד. אבל גיבור העל של הבוקר הוא מי שערך את הטריילר הזה לצלילי ״רפסודיה בוהמית״ של קווין והפך את השיר ואת השוטים מהסרט למופע באככנלי של הרס וטירוף:

====================

הטריילר הזה נחשף בבכורה אמש במהלך תוכנית מיוחדת של רשת CW, בבעלות אולפני וורנר, שעסקה בקידום סרטי הקומיקס הקרבים של האולפן, בראשם ״באטמן נגד סופרמן״. התוכנית, בהנחיית קווין סמית, גם נתנה הצצה ראשונה לשוטים מתוך ״וונדר וומן״, שנמצא עדיין בצילומים בימים אלה וייצא רק ב-2017, עם גל גדות (״קטמנדו״) בתפקיד הראשי. גדות, כריס פיין והבמאית פאטי ג׳נקינס מתראיינים באייטם הקצר, המציג את וונדר וומן כדמות פמיניסטית: טובת לב, אך גם חזקה – ואת מקורות הסיפור שלה, כאמזונה לוחמת, שמחליטה לעזוב את שבטה ולהצטרף למין האנושי כדי להגן עליו.

נושאים: בשוטף

5 תגובות ל - “הטריילר ל״יחידת המתאבדים״ עם וויל סמית וג׳ראד לטו, והצצה ראשונה ל״וונדר וומן״”

 1. מגדלור 20 ינואר 2016 ב - 14:14 קישור ישיר

  נראה טוב,
  הסרט הזה הרגע טיפס לראש רשימת הסרטים שכדאי לראות השנה (יחד עם דדפול)

 2. צליל סיון 20 ינואר 2016 ב - 15:53 קישור ישיר

  וואו. המפיקים של "חבורת המתאבדים" הציבו לעצמם חתיכת אתגר: שהסרט יתעלה על הטריילר הזה. בכלל לא בטוח שזה אפשרי… איזה טריילר גאוני!

 3. . 20 ינואר 2016 ב - 17:36 קישור ישיר

  ברצינות? אפילו את המילה suicide לא מסוגלים לתרגם פה????

  מה יהיה עם המדינה הזו???

 4. דנידין 21 ינואר 2016 ב - 7:48 קישור ישיר

  מעניין אם יהיו עוד אתרים שיהיה כתוב בהם גל גדות (קטמנדו).

 5. חובבן 21 ינואר 2016 ב - 9:14 קישור ישיר

  נראה ש״וונדר וומן" יכול לעבור ישר לווידאו.
  נראה ממש לא מענין.


השאירו תגובה