06 אוקטובר 2010 | 15:40 ~ 15 תגובות | תגובות פייסבוק

גיבורי-אל

כבר יצא לי לראות פעמיים בבית הקולנוע את הטריילר ל"Life As We Know It" ואני חייב חהגיד בשיא הכנות שזה אחד הדברים הכי דוחים שראיתי כבר הרבה זמן ושאין לי שום עניין או חשק לראות את הסרט הזה. התקציר שהטריילר חושף נשמע כמו רימייק של סרט ההוא עם קייט הדסון, הלן משהו: זוג שיצא לדייט כושל אחרי שחבריהם המשותפים שידכו ביניהם, ועכשיו הם שונאים אחד את השני, נאלץ להפוך להורים מאמצים של תינוקת אחרי שזוג החברים הזה נהרג בתאונת דרכים. נו, ומה אתם מדמיינים: הם צריכים ללמוד להפוך למשפחה. ובכן, יש סיכוי כמובן שמדובר באחד הסרטים היפים והמרגשים של העשור האחרון. אם זה המצב, הרי שהטריילר שלו מוציא את דיבתו באופן פלילי ממש. אם לא, ואם הוא מייצג את הסרט נאמנה, הרי שרק המחשבה עליו עושה לי צמרמורת עזה (אני רק מקווה, לטובת מי שבכל זאת הולך לסרט, שהטריילר בכל זאת משאיר חלק מהעלילה בגדר הפתעה). וכשחושבים על זה: מישהו כאן אי פעם ראה סרט טוב עם קתרין הייגל?


הבמאי של "Life As We Know It" הוא גרג ברלנטי, שחובבי הקומיקס אמורים להתוודע בקרוב לשמו בתור התסריטאי והמפיק של "גרין לנטרן" (שמביים מרטין קמבל).


ואם אנחנו כבר עם גיבורי על, עוד כמה דיווחי "סופרמן": אחרי שפורסם אתמול שזאק סניידר נבחר לביים את "סופרמן" החדש – שמיועד לצאת למסכים בקיץ 2012 – מקבץ האתר סלאשפילם כמה דיווחים מהיומיים האחרונים שמסגירים עוד קצת מידע על כיוון הסרט.


כזכור, מי שמונה למפקד הראשי של הפרויקט – ומי שיפקח על כל תהליך הכתיב וההפקה – הוא כריסטופר נולן. וכזכור, דיוויד גויר, שעבד עם נולן על התסריטים של סרטי באטמן, עזב את עבודתו ב"פלאש פורוורד" כדי לשבת עם נולן ולפצח את הכיוון שהם רוצים לקחת את סופרמן אליו. גויר צוטט בעבר כמי שאמר שסופרמן לא ממש מעניין אותו, כי הוא גיבור ללא צד אפל. ובכן, נראה שנולן וגויר חיפשו איך להעמיק את הקונפליקטים הפנימיים של קלארק קנט. התקציר ככל הנראה ילך לכיוון כזה: קלארק קנט הוא עיתונאי שזנח כל קשר להיותו סופרמן וכעת עסוק בכיסוי מלחמת בין-שבטית באפריקה. ושם הוא מגלה שעליו לבחור צד ולא להיות נייטרלי ולהשתמש בכוחות העל שלו. המקרה הזה גורם לו לשוב בחזרה לסמולוויל, ולהתמודד עם זהותו האמיתית. הנבל שמולו יתמודד בסרט הוא, ככל הנראה, הגנרל זוד, אותו גילם טרנס סטמפ בשני סרטי הסופרמן הראשונים של ריצ'רד דונר וריצ'רד לסטר.


דיווח נוסף, ופחות מחמיא, מסביר למה הוחלט בוורנר לבחור דווקא בסניידר, למרות שדארן ארונופסקי היה ההעדפה הראשונה שלהם. מתברר שהאולפן חייב לצאת לצילומים בהקדם ולהוציא את הסרט עד 2012 (אז יפוגו הזכויות שבידי האולפן) ומתברר גם שהתסריט של גויר עדיין לא לגמרי פתור. והאולפן חשש שבמאי כמו ארונופסקי יתחיל להתמהמה ארוכות עם דרישות לשכתובים ושיפוצי תסריט, ואילו סניידר נחשב במאי מהיר יותר שפחות מתעסק בגימורי תסריט. לכן, בגלל זריזותו, הוא נבחר.ואל דאגה, דארן ארונופסקי לא יישאר מובטל אחרי "ברבור שחור". הוא ככל הנראה יהיה הבמאי של "וולברין 2 ".


נושאים: בשוטף

15 תגובות ל - “גיבורי-אל”

 1. Eran 6 אוקטובר 2010 ב - 16:03 קישור ישיר

  סרט טוב עם קתרין הייגל?
  Under Siege 2!

 2. קתרין 6 אוקטובר 2010 ב - 16:13 קישור ישיר

  ומה עם הדייט שתקע אותי? שם דוחה, סרט לא רע!

  ========

  רוה לקתרין: נכון.

 3. שמואל 6 אוקטובר 2010 ב - 16:26 קישור ישיר

  מזעזע אותי לחשוב שבמאי שפחות מתעסק בגימורים עדיף על אחד שמדקדק. מצב שהולך ומתאקלם גם בארצנו הקטנטונת

  =============

  רוה לשמואל: צריך לזכור שזה דיווח שאי אפשר לדעת מה מידת האמינות שלו. ואפשר אולי למצוא טיעון נוסף: אני מניח שוורנר רוצים את כריסטופר נולן בתור בוס אקטיבי בסרט ובחדר העריכה, ואני מניח שאם ארונופסקי היה נבחר זה היה מוביל להתנגשות אגואים. סניידר מגיע לפרויקט הזה על תקן מי שחייב לוורנר כסף והתנצלות על סרט הינשופים שלו, אז הוא יהיה חייל צייתן ויגיד "כן, בוס" למה שנולן יגיד לו (ועדיין, זה מישהו שיודיע להחזיק סצינות ולהחדיר בהן אנרגיה רבה בזכות עצמו). שזה פחות או יותר מה שריצ'רד דונר היה ב"סופרמן" הראשון. אז זו בחירה הגיונית לדעתי.

 4. סטיבי 6 אוקטובר 2010 ב - 16:34 קישור ישיר

  לא רק "הדייט שתקע אותי" (אוי, לא מספיק שזה שם גרוע, עכשיו זה גם מזכיר לי את השם העברי המחריד של due date) – גם "מלך הגבעה" של סודרברג. מלפני 20 שנה בערך.

 5. ספוילר 6 אוקטובר 2010 ב - 16:58 קישור ישיר

  הגם אתה, דארן?

 6. רודריק ג'יינס ג'וניור 6 אוקטובר 2010 ב - 17:33 קישור ישיר

  ארונופסקי לא יהיה הבמאי של וולברין. אני מוכן לאכול הרבה כובעים אם יתברר שכן. נשמע לי כמו טריק יחצנות של המפיקים.

 7. Eran 6 אוקטובר 2010 ב - 18:07 קישור ישיר

  מת אחיו של ג'וזף גורדון לוויט

  http://www.huffingtonpost.com/2010/10/06/joseph-gordonlevitts-brot_n_752346.html

 8. אורון 6 אוקטובר 2010 ב - 18:13 קישור ישיר

  בדיוק עדכנתי גם אצלי בכל הקשור לסופרמן החדש. לעניות דעתי, סניידר הוא באמת בחירה של האולפן ולא של נולאן (בניגוד לגוייר, שברור שהוא קלף של נולאן). ואיכשהו, פתאום, מעניין אותי לראות את הסופרמן החדש.

  מה שלא עדכנת לגביו, יאיר, הוא הליהוק החדש של ספיידרמן החדש. פרוייקט שכבר יש לו במאי, תסריטאי ושחקן ראשי, הצטייד בשחקנית ראשית שאני לא יכול לדמיין טובה ממנה לסרט הזה – אמה סטון. אלא מה, היא לא תהיה מרי-ג'יין, כי אם גוון סטייסי. בקיצור, כנראה שיש אלוהים.

 9. יעקב 6 אוקטובר 2010 ב - 18:31 קישור ישיר

  נראה דביק, צפוי ומעצבן.
  לפי איזה מקורקריטריון יש סיכוי שזה הסרט המרגש של העשור? זה לא… ויש לו 4 עגבניות רקובות מתוך 8.

 10. דני 6 אוקטובר 2010 ב - 18:50 קישור ישיר

  דווקא נראה שבינתיים הביקורות לסרט הזה חלוקות.

  חוץ מזה, בטח שראיתי סרטים טובים עם הייגל, "הדייט שתקע אותי", כאילו?

  וחוץ מזה, סרטים טובים או גרועים, הבחורה מקסימה, והיא לבדה יכולה לגרום לי לראות סרט שלה (רע או לא).

 11. הש"ג 6 אוקטובר 2010 ב - 23:22 קישור ישיר

  סרט עם קתרין הייגל לא, אבל רוזוול זה קאלט בשבילי

 12. העט המרקד 7 אוקטובר 2010 ב - 20:35 קישור ישיר

  לא יודע, היא לא מריל סטריפ, אבל קתרין הייגל שחקנית מקסימה בעיני. הייתה תקופה שהיא הייתה הסיבה הכי טובה לראות את "האנטומיה של גריי", ו-27 שמלות היה לא רע בכלל. בכלל, הסרט היחיד שבו היא באמת הייתה מעצבנת היה סרט שהתפקיד די דרש את זה – הדייט וכו'. וגם אז היא הייתה מעצבנת חיננית למדי. אלוהים יברך אותה.

 13. תום 8 אוקטובר 2010 ב - 2:18 קישור ישיר

  התובעה שהיא סרט ספיידרמן החדש לא ראוייה לשום אזכור.

 14. דני 8 אוקטובר 2010 ב - 7:46 קישור ישיר

  גם ב"רוזוול" היא הייתה מעצבנת. "הדייט" היה הברקה חד פעמית, אבל זו יכלה להיות כל בלונדה אחרת במקומה (נגיד, בריטני מרפי)

  ואפרופו מרפי: ידעתם שבעלה מת כמה חודשים אחריה? גיליתי את זה עכשיו בויקי. לא הייתי קונה את הדירה הזו.

 15. web analytics 7 דצמבר 2010 ב - 7:23 קישור ישיר

  Mate this spam comments here are driving me spastic! Get rid of it!


השאירו תגובה