18 ספטמבר 2007 | 19:45 ~ 8 תגובות | תגובות פייסבוק

פופ

הוספתי לרשימת הבלוגים הראויים לביקור יומי בטור הצד משמאל שני לינקים. לבלוג של אהרון קשלס ולבלוג החדש של דיוויד אדלסטין, מבקר הקולנוע של "ניו יורק מגזין".

========

"הבועה" כנראה לא ישחזר את ההישג של "ללכת על המים" בקופות באמריקה. אחרי שני סופי שבוע בעשרה בתי קולנוע הכניס הסרט 84,251 דולר.

========

לבלוג Vulture של "ניו יורק מגזין" היתה בשורה לפני כמה ימים: הסרט "סקס והעיר הגדולה" שובץ להפצה בבתי הקולנוע ב-30 במאי 2008, בסוף השבוע בו יוצאים גם אינדיאנה ג'ונס הרביעי והסרט החדש של ג'אד אפאטו. "מה שאומר שהסרט יגיע למקום השלישי". אכן.
ובאותה נימה: בעוד חודש יתחילו האחים דארדן לצלם את סרטם החדש, "השתיקה של לורנה". בפסטיבל קאן מחפשים כעת את הסרטים שיסכימו להפסיד לו את דקל הזהב.

=========

הרעיון של NRG היה נחמד: לעשות סקר גולשים לבחירת הסרט הישראלי האהוב מבין הסרטים המועמדים לפרס אופיר מחרתיים ולהוסיף קטגוריה – איזה סרט צריך לייצג את ישראל באוסקר האמריקאי. אלא שכרגיל בנרג' האיש שיודע עברית כנראה עזב היום מוקדם. אז אני קורא את ההקדמה למשאל ולא מבין מה אני אמור לעשות. הסקר, כתוב בפתיח, עוסק "בהימורים שלכם לקראת פרס אופיר", ובהמשך: "אנחנו רוצים לבקש מכם להעלות את ניחושיכם בכל הקשור לזכיות בטקס הקרוב". אוקיי. אבל השאלה המופיעה מעל אופציית הבחירה היא: "הסרט הטוב ביותר שצריך לזכות בפרס אופיר". אז במה לבחור: במי שאני חושב שהכי מגיע לו, או במי שאני מהמר שיזכה. לכו תדעו.

נושאים: כללי

8 תגובות ל - “פופ”

 1. סטיבי 18 ספטמבר 2007 ב - 23:36 קישור ישיר

  עופטופיק: Twelve and Holding יוצא לקולנוע? מה פתאום?

 2. הממ 18 ספטמבר 2007 ב - 23:51 קישור ישיר

  יאיר, עם כל הכבוד לכותבים במעריב, את זה כבר כולם יודעים מזמן: הסיבה שמעריב הולך למות ואין לי ספק, בלי לבדוק, שהמכירות שלו בירידה, היא שהם עוד לא הבינו שעיתון צריך הגהה. הדברים שאפשר למצוא בעמודים הראשיים שם פשוט מזעזעים.

 3. רון 19 ספטמבר 2007 ב - 9:54 קישור ישיר

  כתבה מעניינת של רותי סיני ב"הארץ" על תנאי הניצול והעושק של הסדרנים בסינמטק תל אביב.
  מעניין איך תמיד המוסדות הכי תרבותיים ונאורים, כביכול, מתייחסים לעובדיהם הכי בחזירות.

 4. אורית 19 ספטמבר 2007 ב - 11:32 קישור ישיר

  אני מצטרפת לרון, לגבי הכתבה בהארץ, על תנאי העסקה של עובדי הסינמטק…ואפרופו, ישהו היה אתמול בכנס הקולנוע של הארץ? אשמח לשמוע רשמים..

 5. סטיבי 19 ספטמבר 2007 ב - 17:00 קישור ישיר

  אם מישהו רוצה לאשר את השמועה ש'across the universe' יוקרן בטרום בכורה בפסטיבל חיפה אני אודה לו.

  רוה לסטיבי: הריני לאשר. יום שישי, 28.9, 23:00 באודיטוריום.

 6. ברווז גומי 19 ספטמבר 2007 ב - 18:09 קישור ישיר

  לינק לכתבה של "הארץ".

 7. סטיבי 19 ספטמבר 2007 ב - 19:19 קישור ישיר

  לא יפה, זה מתנגש עם ההקרנה של הסרט על הרבי הנקוק (שאני בספק שהייתי מגיעה אליו, אבל בכל זאת…).
  תודה.

  ועוד שאלה: הדוק' על לינץ', כדאי לראות אותו לפני אינלנד אמפייר?

  רשמתי לפניי 11 סרטים מעניינים, כולל דוקומנטרים שיש סיכוי שארצה לראות אותם בפסטיבל, הנ"ל ו-savages שמוקרן עם תרגום+הפצה (לא שזה מבטיח הפצה). לא חקרתי ביקורות על אף אחד מהם. מדיניות ה'אי אפשר לבטל' תמיד עצבנה אותי.

 8. web analytics 7 דצמבר 2010 ב - 6:15 קישור ישיר

  Buddy this spamming here will drive me insane! Fix it!


השאירו תגובה