04 אפריל 2012 | 15:04 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

תמונות ראשונות מ"יותר איטי מלב" ו"באני לאב"

גיא לואל ורוני הדר ב"יותר איטי מלב" של ינאי גוז ויוני זיכהולץ

 

 

"יותר איטי מלב" הוא אחד הסרטים היותר מסקרנים שמסתובבים בחדרי העריכה בשנה וקצת האחרונה. זהו סרטם החדש של ינאי גוז ויוני זיכהולץ, שביימו את "אלנבי רומאנס" המקסים. ואתמול התפרסם שהסרט יוקרן בטרום-בכורה בפסטיבל הקולנוע הגאה שייפתח ב-9 ביוני. על הסרטים הישראליים שיוקרנו בו תוכלו לקרוא באייטם הזה. הקרנת הבכורה הרשמית של הסרט תתקיים כמה ימים אחר כך.

 

בינתיים, השגנו קצת פריימים מהסרט עד שהטריילר יהיה מוכן. רוני הדר וגיא לואל משחקים. הצלם הוא שי פלג.

 

 

 

 

==================

 

עוד סרט שאמור להגיע לבכורה עולמית בפסטיבל הגאה של יאיר הוכנר ביוני הוא "באני לאב" סרטה הקצר החדש של רוני קידר, והפרויקט הראשון שלה מאז "ג'ו ובל" (אחת התגליות הגדולות של מסגרת הקולנוע העצמאי בפסטיבל דרום בשנה שעברה; מסגרת שאני כבר שומע על כמה סרטים מסקרנים מאוד שיוצגו בה השנה). על צילומיו דיווחנו כאן בינואר. אלא ש… לקראת סוף עבודת הפוסט על הסרט בן ה-15 דקות נגמר לקידר הכסף. ועכשיו, כנהוג בעת האחרונה, הכדור עובר אליכם: עזרו לה לממן את סוף ההפקה. היא זקוקה ל-27,000 שקל כדי לגמור. רגע, כדי שתדעו במה מדובר הכינה קידר, אשפית הטריילרים, טריילר:

 

 


 

 

תחשבו על זה: כל מה שצריך כדי שרוני קידר תגיע לסוף ההפקה הוא ש-540 מכם יתרמו לה 50 שקלים וכדי ששמכם יופיע ברולר של הסרט (תיקון: הסרט כבר לא יהיה בן 15 דקות עם 540 אנשים ברולר). זו לא משימה בלתי אפשרית. אני מקווה שתושיטו יד. אני נתתי במשרד.

 

אגב, "באני לאב" (או "אהבתה של באני" בעברית) יהיה אחד מ-35 סרטים קצרים שיוקרנו בפסטיבל הגאה ויתחרו על פרס בסך 8,000 שקל. יבול מדהים למדי.

 

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “תמונות ראשונות מ"יותר איטי מלב" ו"באני לאב"”

  1. רמי דמרי 4 אפריל 2012 ב - 16:10 קישור ישיר

    יאיר , למפיקים לא מגיע קרדיטים..?
    בכל מקרה תודה על הפירגון 🙂


השאירו תגובה