20 מאי 2012 | 08:12 ~ 2 תגובות | תגובות פייסבוק

הכרטיסים של יוסי

במהלך סוף השבוע תיעד גל אוחובסקי בפייסבוק את מצב מכירות הכרטיסים לסרט של איתן פוקס, בן זוגו, "הסיפור של יוסי". על פי הדיווח שלו נראה שבגלילות, ראשון לציון ובדיזנגוף סנטר האולמות היו מלאים.

 

למשל:

 

 

או, למשל:

 

 

 

אז כמה כרטיסים מכר "הסיפור של יוסי" בסוף השבוע? אנסה לברר ולעדכן בדיווח הקופות השבועי שיעלה בהמשך היום.

 

ואני מניח שכל מי שיצא מהסרט מזמזם לעצמו את השיר היפה הזה של קרן-אן מלפני חמש שנים, שמתנגן על כותרות הסיום:

 

 


 

 

===============

 

אגב, מי שעוקב אחרי הטוויטר/פייסבוק שלי כבר קרא: אני מאוד אהבתי את "הסיפור של יוסי". הסרט היפה הזה ריגש אותי (הרבה יותר מ"יוסי וג'אגר", שאף פעם לא ממש התחברתי אליו, אולי בגלל הצבאיות שלו). המשחק של אוהד קנולר היה נפלא, ואני מציב אותו כעת כמועמד מוביל לפרסי אופיר בקטגוריית השחקן. ביקורת נרחבת יותר אני כותב כעת ל"פנאי פלוס". היא תעלה כאן בסוף השבוע הבא.

נושאים: בשוטף

2 תגובות ל - “הכרטיסים של יוסי”

 1. אנטילופה 20 מאי 2012 ב - 9:09 קישור ישיר

  הסיפור של יוסי הוא סרט מאוד חלש בעיניי. יש בו כמה דברים נחמדים, המשחק של קנולר משכנע יחסית, אבל רוב המרכיבים בסרט לא מתרוממים – ובעיקר לא הסיפור, לא הדמויות ובוודאי שלא הדרמה. הכל נותר שטחי, רדוד ומלאכותי. לכל היותר דרמת טלוויזיה קטנה שמזפזפים מפה לשם. לדעתי הסרט הטוב ביותר של פוקס הוא "אפטר", ומשם הוא רק איבד את דרך האמת.

  גם לא הבנתי מה הקטע של לצלם אולמות של 100 מושבים ולכתוב שהם מלאים. נכון שזה עדיף מאולם ריק שאף אחד לא בא, אבל האם מכירה של 70 כרטיסים מעידה על הצלחתו הסוחפת של סרט קולנוע?! אשרי המאמין.

 2. איתן 20 מאי 2012 ב - 10:44 קישור ישיר

  אבל

  ממה שאני שומע, רוב מי שיוצא מהסרט, יוצא מאוכזב.

  ומכיוון שסרטים ישראלים מתנהגים אחרת מסרטים אמריקאים מבחינת מכירת כרטיסים, כלומר: אם ה-Word of mouth חיובי, אז המכירות בשבוע השני יתגברו, ואם לא אז לא, אז זה אולי מעודד מה שקרה ל"סיפור של יוסי" בסוף השבוע הנוכחי, אבל המבחן האמיתי יהיה בסוף השבוע הבא.

  וגם אני מאוד אהבתי את "הסיפור של יוסי". לטעמי הסרט הטוב ביותר של פוקס בכל הקריירה שלו.


השאירו תגובה