26 מאי 2012 | 21:00 ~ 6 תגובות | תגובות פייסבוק

שליחות חלבית

הבאתי לכם ביכורים.

 

שלשום הסתיים הפסטיבל הראשון לסרטים קצרים בקרית שמונה. במוצאי שבת הבאה ייפתח הפסטיבל ה-14 לסרטי סטודנטים. אחד הסרטים הישראליים המעניינים שיוצגו בו הוא "שחקן ספסל" של גיל ויינשטיין, שאפשר לקרוא לו בעצם "עיניים גדולות 2". שבוע אחר כך ייפתחו גם הפסטיבל לקולנוע גאה וגם פסטיבל קולנוע דרום, ובשניהם יוקרן סרטו העלילתי הארוך של ינאי גוז (יחד עם יוני זיכהולץ), "יותר איטי מלב". אז מצאתי סרט לשים כאן שיארוז את כל האירועים האלה יחד: גם סרט קצר, גם סרט סטודנטים שמהווה סוג של פרודיה או ספין-אוף לקאנון הקולנועי הישראלי, וגם ינאי גוז. קבלו את "שליחות קטלנית ברמת גן", סרט הגמר המבדח (והאלים!) של גוז מלפני עשר שנים. אורנה פיטוסי מגלמת את שרה אזולאי, בתו של השוטר אזולאי, שמחסלת אנשים למחייתה. רבקה מיכאלי בתפקיד זהרירה חריפאי. הכותרת בסוף הסרט אומרת: "יוצרי הסרט מבקשים להודות לכל היוצרים המוכשרים שמהם העתיקו. אתם עושים עבודה מצוינת". מאוד משעשע.

 

 


 

 

חג שמח ועם בורקס גבינה.

נושאים: בשוטף

6 תגובות ל - “שליחות חלבית”

 1. יוחנן 27 מאי 2012 ב - 9:21 קישור ישיר

  זה לא קשור לפוסט הזה, אבל קראתי את הביקורת שלך על הנותנת בפנאי פלוס ורציתי להגיב עליה. תפרסם גם פה ?

 2. ח. 27 מאי 2012 ב - 9:22 קישור ישיר

  סרט מקסים, תודה.

 3. לביא 27 מאי 2012 ב - 20:53 קישור ישיר

  הוכרזו הזוכים בקאן: האנקה לקח את דקל הזהב פעם שנייה, וגארונה לקח את הגרנד פרי פעם שנייה. קרלוס רייגדאס לקח את פרס הבמאי, קן לואץ' את פרס חבר השופטים ומונגיו הרומני את פרס התסריט.

  • סטיבי 27 מאי 2012 ב - 20:56 קישור ישיר

   אז נראה שחילקו פרסים לכל ה"מסומנים" (חוץ מהאמריקאי).

 4. סטיבי 27 מאי 2012 ב - 21:00 קישור ישיר

  אם מישהו עדיין רוצה לצפות ב"נוקמים" ולא מתאפשר לו להגיע ליס פלנט, הסרט מוקרן עכשיו בקולנוע גת (ששייך לרב-חן, שם הקרנות יום זולות מהקרנות ערב). התלת-ממד שם בסדר גמור (עדיין מיותר, אבל רואים טוב), אבל הסאונד לא משהו (הרמקולים מכחכחים הרבה). וגם אינה הסצנה המפורסמת מסוף הכתוביות.

 5. שני 27 מאי 2012 ב - 22:21 קישור ישיר

  דיווח מקאן: הזוכה בפרס דקל הזהב הוא אהבה של מיכאל הנקה.


השאירו תגובה