17 יוני 2012 | 00:35 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

צפו: "למה השמש", זוכה פסטיבל הסטודנטים


 

 

"למה השמש" של אפרת קאופמן מבית ספר מעלה זכה לפני שבוע בפרס הראשון בתחרות הישראלית של הפסטיבל לסרטי סטודנטים. זה סרט חביב ומתוק המציג את חוויית הפנימיה הדתית מנקודת מבט משעשעת. אני לא חשבתי שזה סרט יוצא דופן או ייחודי או פורץ דרך, אבל הוא כן סימפטי. עכשיו הוא זמין לצפייה חופשית, אז צפו וחוו דעה.

נושאים: בשוטף

3 תגובות ל - “צפו: "למה השמש", זוכה פסטיבל הסטודנטים”

 1. איתן 17 יוני 2012 ב - 12:16 קישור ישיר

  באמת? זה הסרט שזכה?

  זה לא שהוא רע. הוא לא. הוא בעיקר מצולם מאוד יפה. וזהו, פחות או יותר. זה קולנוע קצת פרימיטיבי בעיניי. הרבה יותר מדי פשוט, ודי פשטני לטעמי.

  והאם זו באמת השפה היומיומית 'שם'? "הקשבנה", "בנות, הורדנה את הזבל בבקשה"? מצחיק אותי שדווקא השפה הנשמעת בשיר, שאמורה להיות גבוהה יותר, היא היומיומית לאוזן שלי, והשפה המדוברת היא הגבוהה והמתנשאת אפילו.

  • יואב 17 יוני 2012 ב - 12:27 קישור ישיר

   נו, ברור שהכוונה לתאר מורה מנוכרת. בגלל זה היא משתמשת בשפה גבוהה ומתנשאת. כיוון שהשיר אמור להיות מזוהה על הדמות בראשית השפה שלו מתאימה. לדעתי זו קומדיה נחמדה.

 2. אלון 18 יוני 2012 ב - 16:28 קישור ישיר

  אמנם מדובר ביצירה מעט בוסרית אבל יש פה קולנוע שזה משהו שלא רואים כל יום בסרטים קצרים ויש פה מבט אישי של בימאית צעירה. מאמין שהפרויקט הבאה שלה יהיה בשל יותר ואז נראה יצירה מלאה ונפלאה, בנתיים פה מדובר בסרט מקסים, קטן בוסרי ומתוק.


השאירו תגובה