18 מרץ 2008 | 12:47 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

זאק וריקי עושים את זה

בגרסה הישראלית של "PC Magazine" פורסמה כתבה למתחילים שרוצים להיכנס לענייני הבלוגים. איך, מי, מה. ובבוקסה הם היו נדיבים מספיק כדי להכניס את "סינמסקופ" לרשימת 12 הבלוגים שכדאי לבקר בהם בארץ. חן חן.

=========

פול מקארטני היה אתמול בחדשות בגלל ענייני הגירושים והגרושים – איזה באסה ליפול מלינדה מקארתני האצילית אל התר מילס – אבל הכותרת היותר מעניינת הקשורה במקארטני השבוע היא זאת: מפיקי "ג'יימס בונד: קוואנטום" פנו אליו שילחין את שיר הנושא של הסרט. אבל הוא סרב. הוא כבר עשה את זה פעם ב"חיה ותן למות", וזה הספיק לו. וחוץ מזה, הוא אומר, לסרט קוראים באנגלית Quantum of Solace והוא לא הצליח למצוא שום חרוז ל-Solace, למעט Wallace. מקארטני הציע למפיקים את איימי וויינהאוס במקומו.

========

15,000 איש ראו בסוף השבוע האחרון את "10,000" בבתי הקולנוע בארץ. קיוויתי שזה יהיה 10,000 איש, כדי למצוא איזושהי בדיחה, אבל לא יצא.

=========

בלוגים של במאים המדווחים בזמן אמת (פחות או יותר) על הפקותיהם הופכים נפוצים יותר ויותר, ושל יוצרים פחות ופחות איזוטריים. אני מאוד מחבב את הטרנד הזה. זאק סניידר ("300") הודיע לפני חודש בבלוגו שהסתיימו צילומי "Watchmen", סרטו הבא על פי הרומן הגרפי של אלן מור. והשבוע הוא בישר שנותרה שנה עד בכורת הסרט, ושיתף בתמונות ראשונות מתוכו.

watchmen Rorschach
הקליקו להגדלה

ריקי ג'רווייס ("המשרד") פתח בלוג נורא מצחיק – יש בו בינתיים רק שני פוסטים, קטע אודיו ושלושה קטעי וידיאו – בו הוא מסקר את הפקת סרטו הראשון כבמאי (יחד עם מאט רובינסון), "This Side Of The Truth". בפוסט הראשון הוא מחפש לוקיישנים באיזור בוסטון ומוולווט את הידיעות עליו בעיתון המקומי. בפוסט השני הוא משלים את עסקי הליהוק וכבר מתחיל לפנטז על הבונוסים בדי.וי.די של הסרט.

וב"פובידיליה" מעדכנים שסצינת הסקס בין אפרת בוימולד ועפר שכטר צולמה, אבל שהם לא מעלים תמונות לאתר.

3 תגובות ל - “זאק וריקי עושים את זה”

  1. אבנר 18 מרץ 2008 ב - 15:34 קישור ישיר

    היה שלום אנתוני מינגלה

  2. אסנת 18 מרץ 2008 ב - 17:10 קישור ישיר

    צעיר יחסית

  3. רונה 18 מרץ 2008 ב - 18:15 קישור ישיר

    54 אומרים


השאירו תגובה