06 נובמבר 2012 | 09:22 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

הבחירות: מי ייבחר לביים את "מלחמת הכוכבים"? וכריס רוק רוצה שתצביעו למועמד הלבן

הנה זה מתחיל. גלגלי השמועות. השמועה הזאת מספרת שמתיו ווהן נבחר על ידי לוקאספילם ודיסני לביים את "מלחמת הכוכבים 7", וזו הסיבה בגללה נאלץ לפרוש באופן מפתיע מהעבודה על ההמשך ל"אקס מן: ההתחלה" שהיה חביב למדי. אני מניח שבשבוע הקרוב נשמע אישור או הכחשה לשמועה. אם הכחשה, הרי שבחודשים הקרובים זה יחזור על עצמו כריטואל: שמועה על במאי שקיבל את המשימה האימפריאלית: לביים את "מלחמת הכוכבים" הבא.

ואם זה אכן יהיה מתיו ווהן אז… בסדר. הוא בהחלט במאי שמתאים לזה, והוא במאי שהוכיח את עצמו בעולם הקומיקס. אבל… האם הוא יהיה מדהים? האם זה יהיה סרט שהא מעבר למאוד כיפי? אני מזכיר ש"מלחמת הכוכבים" הראשון היה מועמד לאוסקר (והפסיד ל"אנני הול"). הקמתה של הסדרה לתחיה צריכה לבוא עם במאי שחושב יותר גבוה מסתם פופ משובח. מישהו מהליגה שבין ספילברג לזמקיס, אם היו שואלים אותי. הייתי אפילו חושב על בכירי פיקסאר לתפקיד. לי אונקריץ' עשה עבודה מאוד יפה ב"צעצוע של סיפור 3". ובראד בירד הוא סוג של עילוי בעיניי – והוא שילם את מיסיו ההוליוודיים עם "משימה בלתי אפשרית 4" ומוכן ליצירת מופת.

וחוץ מזה: דיסני ולוקאספילם שמרו את המכירה הזאת בסוד למעלה משנה – ותזמנו השקה מרשימה למדי לבשורה הזאת שאיש לא צפה אותה מתקרבת – אז נראה לכם שאת זהותו של הבמאי הבא בסדרה הם יחשפו במעין שמועה מקרית? לא הגיוני.

 

=================

היום הבחירות לנשיאות ארצות הברית, ורגע לפני פתיחת הקלפיות פונה כריס רוק למצביעים האמריקאים הלבנים ומבקש מהם לבחור בעד המועמד הכי לבן מבין השניים:


נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “הבחירות: מי ייבחר לביים את "מלחמת הכוכבים"? וכריס רוק רוצה שתצביעו למועמד הלבן”

  1. אור 9 נובמבר 2012 ב - 17:51 קישור ישיר

    יאיר, אמנם לא לי אונקריץ', אבל מספיק קרוב…

    http://www.totalfilm.com/news/michael-arndt-to-work-on-script-for-star-wars-episode-vii


השאירו תגובה