08 נובמבר 2013 | 15:22 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

טבלת המבקרים החדשה של ישראל, 7.11.2013

״כוח משיכה״. הסרט הזה פשוט ניתק מכוח הכבידה של טבלת המבקרים ועף אל מחוץ לאטמוספירה. כמו מתעמלת רומניה באולימפיאדות של שנות השבעים הוא מסיים תרגיל עם נחיתה מושלמת ומקבל מכל השופטים ציונים מושלמים. ובקיצור, יש לנו סרט חדש במקום הראשון, עם קונסנזוס מבקרים כמעט מוחלט.

אני אמשיך את פתיח ״רחוב סומסום״ מהשבוע שעבר: הטבלה השבוע מוגשת לכם בחסות הספרה 4. ארבעה סרטים חדשים נכנסו, ארבעה סרטים יצאו, ולמרות שיש לנו שלושה ציונים של חמישה כוכבים, הציון הכי דומיננטי השבוע הוא ארבעה כןכבים פלוס: עשרה ציוני ארבע וארבע וחצי ניתנו לסרטי השבוע. חוץ מ״כוח משיכה״ יש לנו את ״דיברנו מספיק״, סרטה החדש של ניקול הולופסנר (סרטה הקודם והמצוין בכלל לא הופץ בישראל, אבל סרטה החדש הפך לפיתיון מפיצים ציני בזכות העובדה שמופיע בו ג׳יימס גנדולפיני, בסרט שיוצא בסמוך למותו. זה לא סרטו האחרון, אגב). ויש את ״שארקיה״, סרטו של עמי ליבנה על פי תסריט של גיא עופרן, שיוצא השבוע, אחרי שזכה בפסטיבל ירושלים לפני שנה וקצת. אני יצאתי פארש ולא אהבתי את הסרט, עמיתיי אהבו אותו הרבה יותר ממני. ויש את ״יחי ההבדל הקטן״, סרט איטלקי חביבונצ׳יק.

הנה הטבלה:

 

יצאו מהטבלה: ״אנה ערביה״ של עמוס גיתאי; ״אפסטרים קולור״; ״סוף״ (נו, שמישהו יהפוך את הסרט הזה לסרט פולחן המוקרן פעם בחודש בחצות. הוא בוודאי אחד הסרטים הכי מצחיקים שהוקרנו השנה בארץ); ו״לזמן את הרוע״.

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “טבלת המבקרים החדשה של ישראל, 7.11.2013”

 1. איתן 9 נובמבר 2013 ב - 2:26 קישור ישיר

  הציונים שלי:
  "כח משיכה": אכן סרט מרשים, אבל בניגוד להרבה אחרים, אני לא חושב שזהו הסרט הטוב ביותר שיש עכשיו. הסתפקתי ב-4 כוכבים (פוסט עליו יעלה אצלי בבלוג ביום ראשון)
  "יחי ההבדל הקטן": קומדיה איטלקית חביבה אך חסרת שיניים. 3.5 כוכבים
  "שרקיה": ראיתי לפני יותר משנה, בפסטיבל ירושלים. ממה שאני זוכר, סרט יפה, אך גם כזה שנמנע בכוח מסנטימנטליות. וחבל. 3.5 כוכבים.
  "דיברנו מספיק": לא יעזור. אני לא אוהב את סרטיה של ניקול הולופסנר. 3 כוכבים.
  ובסופ"ש האחרון עלה גם סרט צרפתי איום ונורא שנקרא "הבן האחר". כוכב אחד.

  (על "יחי ההבדל הקטן" ועל "דיברנו מספיק" עולים אצלי בבלוג פוסטים במהלך הסופ"ש. וגם על הצרפתי הזוועתי. בניק לינק).

  בשבוע הבא: "פנתר לבן" נדחה בשבוע. אבל "וואג'דה" הסעודי, ש"לב" מריצים בסופ"ש הזה בטרום בכורה, יגיע סוף סוף. מותק של סרט. וגם: "פארקלנד". הטריילר נראה לא רע בכלל (למרות שזאק אפרון הוא לא ממש שחקן), אבל התגובות שאני קולט מארה"ב איומות. מישהו ראה?


השאירו תגובה