12 ספטמבר 2014 | 16:13 ~ תגובה אחת | תגובות פייסבוק

טבלת המבקרים החדשה של ישראל, 12.9.2014

זהו סוף השבוע שבו עלו למסכים גם ״לפני השינה״ וגם ״לפני החורף״. אולי שיתאחדו ל״לפני שינת החורף״ (״שנת החורף״, אגב, הוא סרט טורקי שיעלה בארץ בקרוב). שלושה סרטים חדשים נכנסו השבוע לטבלה: ״לפני השינה״ (ניקול קידמן מפחדת מקולין פירת); ״ג׳ו״ (הילד מ״מאד״, המלחין מ״מאד״, הלוקיישן של ״מאד״, הרעיון של ״מאד״ – נער ופושע מחפשים גאולה – אבל בסרט אחר); ו״עמוק למעלה״, סרט האימה שממשיך את הטרנד המאוס של הקיץ, סרטי found footage (״לפני הסופה״ ו״להציל את אקו״ באו לפניו).

בטבלה שלנו ״ג׳ו״ התמקם מעל ״לוסי״ (לוסי, תכירי את ג׳ו. ג׳ו, תכיר את לוסי). ו״עמוק למעלה״ התייצב מעל ״זינוק בעלייה״. בתקווה שהם ימשכו האחד את השני מעלה-מעלה.

ושימו לב לעוד טרנד שנחשף בטבלה: ״התבגרות״, ״ג׳ו״ ו״עיר החטאים 2״ הם סרטים שמגיעים מתוך סצינת הקולנוע התוססת של טקסס, וצולמו ברובם שם. שני סרטים נוספים הקיץ, ״פרנק״ ו״רובוטריקים 4״, צולמו בטקסס. אני מדבר על זה עם קצת יותר הרחבה בפודקאסט הקולנועי השבועי שלי, בדקה ה-21. כולל שיר.

אוקיי, הנה הטבלה:

יצאו מהטבלה: ״כוכב הקופים: השחר״; ״הזקן בן המאה שיצא מהטבלה ונעלם״; ״הרופא הגרמני״ (לא לבלבל עם ״אדם הגון״); ״המהגרת״ ו״הרקולס״.

לינק לטבלה, לטובת הגולשים ממכשירי טלפון.

נושאים: בשוטף

תגובה אחת ל - “טבלת המבקרים החדשה של ישראל, 12.9.2014”

  1. רן 14 ספטמבר 2014 ב - 13:52 קישור ישיר

    "יצאו מהטבלה: ״כוכב הקופים: השחר״; ״הזקן בן המאה שיצא מהטבלה ונעלם״" – אהבתי…


השאירו תגובה