20 אוקטובר 2015 | 06:39 ~ 4 תגובות | תגובות פייסבוק

״מלחמת הכוכבים 7, הכוח מתעורר״, הטריילר השני

forceawakens-finalposter-highres

אוקיי. ההתרגשות מתחילה להתגבר. זה קרה לפני כשבועיים, כשהלכתי לראות באיימקס בראשל״צ את ״על חבל דק״ אבל אז הופיע לפני הסרט הטריילר המלא הראשון ל״מלחמת הכוכבים, הכוח מתעורר״ – באיימקס, ובתלת מימד. ראיתי את הטריילר כמה וכמה פעמים ביו-טיוב, אבל הצפייה באיימקס… ובכן, וואו.

אז היה לנו טיזר ראשון בנובמבר, ואז הטריילר המלא הראשון באפריל. ועכשיו, חודשיים לפני שהסרט מופץ מגיע הטריילר השני וכנראה האחרון שמספק עוד קצת גירויים, לפרק השביעי של ״מלחמת הכוכבים״, הפעם בבימויו של ג׳יי.ג׳יי אברמס:

 

ביום ראשון פורסם הפוסטר לסרט החדש (ראו בראש הפוסט) שגרם למעריצי הסדרה להחמיץ פעימה: איפה לוק סקייווקר? מצד אחד, שמו של מארק האמיל מופע בקרדיטים בתחתית הפוסטר, מצד שני פניו אינם מופיעים על הכרזה. פיטר סירטה מ״סלאשפילם״ עידכן שאכן, דיסני נמנמעת מחשיפת פניו של לוק סקייווקר לפני עליית הסרט. שמענו את קולו וראינו את ידו בטריילרים הקודמים, אבל לא פנים. האם יש כאן עניין של ספוילר עלילתי או סיבה אחרת? בשלב זה, לא ברור.

הפוסטר והטריילר הנוכחי כבר מחדדים לנו מי נגד מי בסרט החדש. הגיבורה, אנחנו מבינים, היא ריי (בגילומה של דייזי רידלי). אם אני מחבר את הטריילר הזה לטריילר הקודם, אני יכול להסיק שהיא קשורה איכשהו לשושלת של לוק סקייווקר. בתו אולי? מולה ניצב קיילו רן (בגילומו של אדם דרייבר), שאני יכול להסיק שהוא אחיה (התאום?), שפנה אל הצד האפל, ורוצה להמשיך את מה שהתחיל דארת ויידר, כלומר להקים מחדש את האימפריה (שימו לב למעין-כוכב המוות החדש שנמצא ברקע בפוסטר, אחרי ששני כוכבי מוות, אחד שרק זה הושק והשני שהיה בבנייה, הושמדו בפרקים 4 ו-6). לצידה של ריי במסעה לאנשהו יעמדו הדמויות בגילומם של אוסקר אייזק (טייס אקס-פייטר מטעם מי שהיו פעם המורדים) וג׳ון בויגה (סטורם-טרופר חוזר בתשובה). לפי הטריילר החדש, ריי – בחיפוש העצמי שלה – מגיעה להאן סולו ולצ׳ובקה, אולי כדי שיעזור לה למצוא את לוק סקייווקר (לכן הוא לא מופיע בפוסטר ובטריילר?). בקיצור, אלה קווי המתאר שאני מסיק מהטריילר הזה, שממנו אני מבין שאפשר היה לקרוא לסרט החדש ״שובה של הג׳דאית״ (כלומר, בטריילר המתורגם לעברית המצורף בפוסט, משפט הסיום שאומרת הנסיכה ליאה צריך להיות ״תני לו להיכנס״, מן הסתם).

עכשיו, רק הבו לנו סרט.

הנה פריים אחד מתוכו:

האן סולו (הריסון פורד) וליה סקייווקר (קארי פישר) מתוך הטריילר החדש ל״מלחמת הכוכבים, הכוח מתעורר״

האן סולו (הריסון פורד) וליה סקייווקר (קארי פישר) מתוך הטריילר החדש ל״מלחמת הכוכבים, הכוח מתעורר״

מכירת הכרטיסים ל״מלחמת כוכבים, הכוח מתעורר״ החלה אמש ברשת יס פלאנט ורב חן. הסרט עולה ב-17.12 בתלת מימד ובדו מימד. הקרנת החצות של יום רביעי בלילה באיימקס כבר כמעט סולד-אאוט, שאר ההקרנות למחרות עדיין ריקות. יש עוד חודשיים.

והנה הטיזר שליווה אותנו במהלך אתמול, עד לעליית הטריילר החדש:

 

נושאים: בשוטף

4 תגובות ל - “״מלחמת הכוכבים 7, הכוח מתעורר״, הטריילר השני”

 1. עמית איצקר 20 אוקטובר 2015 ב - 7:00 קישור ישיר

  מעניין שבטריילר המתורגם עשו הבחנות בין זכר לנקבה לגבי אל מי מדברים, זה כנראה ספויילר, למרות שלפי דעתי הם לא תירגמו נכון. אבל אי אפשר באמת לדעת
  ================
  רוה לעמית: זו בוודאי טעות. אנחנו מבינים היטב שדמותה של דייזי רידלי היא זו שמגלה שהכוח חזק אצלה והיא נצר לשושלת אבירי ג׳דיי, לא? ככה אני מפרש את כל מה שראנו עד כה. אני מעריך שהסרט ינוע בין מלחמתה באדם דרייבר (אחיה?) ובין חיפושה אחר לוק סקייווקר (אביה?) כך שמשפט הסיום של הטריילר הוא של דודה ליה לאחיינית שלה.

 2. צליל סיון 20 אוקטובר 2015 ב - 8:41 קישור ישיר

  אז מסתבר שאברמס וחבורתו שמים את כל הז'יטונים שלהם על שחקנית אלמונית בשם דייזי רידלי והיא זו שתוביל את הטרילוגיה החדשה. כבוד… לפחות לפי הטריילר – היא בהחלט נראית ראויה לתפקיד

 3. ערן 22 אוקטובר 2015 ב - 8:07 קישור ישיר

  סטורם-טרופר חוזר בשאלה אם כבר.

 4. שמחה 28 נובמבר 2015 ב - 20:30 קישור ישיר

  מישהו כאן יודע איזה קולנוע הכי קרוב לצפת שאפשר לראות את זה?
  יש בכרמיאל או טבריה? או חייבים ללכת עד חייפה?


השאירו תגובה