14 ינואר 2010 | 17:37 ~ 3 תגובות | תגובות פייסבוק

קונן וקונן

הבלאגן באן.בי.סי לפחות מייצר רגעים לא רעים – ודי ארסיים – של קומדיה. קונן אובריאן אמש: "זה היה החלום שלי מאז הילדות להנות את ה'טונייט שואו'. אז ילדים, דעו שגם אתם יכולים להגשים את כל החלומות שלכם… בתנאי שג'יי לנו לא רוצה אותם גם". זה מונולוג פתיחת התוכנית שלו מאמש, כולל הופעת אורח של קנת, מדריך המבקרים מ"רוק 30 ".


ובשביל לטרמן, כמובן, כל זה הוא דז'ה וו אחד גדול לתסבוכת הלייט נייט הקודמת, שגם שם היה מעורב ג'יי לנו. לטרמן ממשיך לעקוב אחרי בלאגני אן.בי.סי, מהרשת המתחרה, ונדמה שהוא לחלוטין בצד של קונן בסיפור הזה.===========ומקונן אובריאן לקונן הברברי: מייקל פלמינג, שעזב את "וראייטי" והצטרף לאתר של ניקי פינק בתור מי שמכסה את החוף המזרחי מדווח על הצילומים המתקרבים לרימייק של "קונן הברברי", שיתחילו בעוד חודשיים בבימויו של מרקוס ניספל (למרות שעוד אין ליהוק לתפקיד הראשי), ועל כך שזו ההפקה הגדולה ביותר בתולדות ניו אימג', החברה של אבי לרנר ודני דימבורט. אבל הוא זורק שמועה באוויר: מלחשים שדימבורט ולרנר רבו ושמאז דצמבר דימבורט לא נראה בשטח. לרנר מכחיש שההם נפרדים.============שני דברים ויה הבלוג של טל לוטן: 1. סרט אנימציה צרפתי לצפייה. 2. התסריט של "אווטאר".=========


ובכן, "מיסטר פוקס הפנטסטי" הפך ל"מר שועל המהולל" והוא אכן נגנז ולא יופץ בארץ. ביזיון. הייתם מצפים שא.ד מטלון ייקחו את כל המיליונים שהם מרוויחים מ"אווטאר" ויחזירו חלק מזה בחזרה לקהל שלהם ויפיצו סרטים שיש להם ערך אמנותי, גם אם מבחינה כלכלית הם נראים לא רווחיים. איזה מבאס זה להיות חובב קולנוע בישראל. רבע נחמה: הקרנה של הסרט על מסך גדול בפילם, כרגע הקרנה חד פעמית, בסינמטק חולון (נקווה שהסינמטקים האחרים יקרינו גם): ביום חמישי, 4.2, ב-20:30. הנה הפרטים.ו"מיסטר פוקס הפנטסטי" זכה בפרס סרט האנימציה של ה-NBR, וכאמור יש כאלה שמהמרים שהוא עשוי לגנוב ל"למעלה" את האוסקר. בכל מקרה, כך נראה נאום התודה של מר ווס אנדרסון השועלי בטקס השבוע.
אנדרסון מודה.

נושאים: מאבק היוצרים

3 תגובות ל - “קונן וקונן”

 1. שחר 14 ינואר 2010 ב - 18:01 קישור ישיר

  לא יצליחו לשחזר את הקסם של קונן הברברי המקורי מ1982, אלא אם יעשו משהו אחר לחלוטין. חבל על הכסף והזמן.

 2. רותם 14 ינואר 2010 ב - 23:46 קישור ישיר

  ותגובתו של היטלר לעניין לא איחרה לבוא:
  http://www.youtube.com/watch?v=LOQvsuJ5wIA

 3. איציק הדרוזי 15 ינואר 2010 ב - 0:24 קישור ישיר

  באמת חבל שהחליטו לגנוז את מר שועל המהולל, סרט חמוד מאוד ואין ספק שהוא יתחרה בקטגוריית האנימציה באוסקר.


השאירו תגובה