18 ינואר 2007 | 19:04 ~ 13 תגובות | תגובות פייסבוק

תראו משהו

רוצים לראות סרטים באורך מלא, באיכות טובה ובחינם באינטרנט? תכף תגלו איך. שמעתם ש-Netflix עומדת להשיק שירות הורדת סרטים חוקי בתשלום? אני כבר שנים רוצה Netflix ישראלי והדבר היחיד שאני מקבל זה את Indic, שרות ההשכרה/מכירה של האוזן השלישית, שלא ממש מצליח להיות אותו דבר. אבל מפישפוש קל באתר של Indic מה מצאתי (אם זה כבר חדשות ישנות, סלחו לי, אני נתקלתי בזה רק הרגע): אפשרות לצפייה מלאה ובחינם בארבעה סרטי מופת – "ליל המתים החיים" של ג'ורג' רומרו, "האיש בעל זרוע הזהב" של אוטו פרמינג'ר, "רחוב הארגמן" של פריץ לאנג. וההברקה הגדולה: "הכוכב המופלא", סרט האנימציה הצרפתי הנפלא. הצפייה היא רק באמצעות דפדפן אקספלורר, וההאיכות מספיק טובה כדי לאפשר צפייה נוחה במסך מלא. המטמון נמצא כאן.

================

זאק בראף כותב בבלוג שלו במיי-ספייס על חוויותיו מגלובוס הזהב, על פרק המיוזיקל של "סקראבס" שישודר היום, על לבטיו האם להמשיך לשנה נוספת ב"סקראבס" ומה קורה עם הפרויקטים הקולנועיים שלו.
והוא גם ממליץ על שני קטעים ביו-טיוב:

Have you guys seen the video of the girl shitting in the Jacuzzi on Youtube? I don't know if it's real, but it makes me laugh everytime. Search words: girl, shitting, Jacuzzi. Another favorite is "Worst Criminal Ever" a small hidden camera saga of a guy trying to break into a liquor store. Man, that site is amazing isn't it? I lose hours of my life there.

אם זאק אומר, אני מבצע. את הקטע הראשון אני לא יכול להביא את עצמי לשים כאן. הוא דוחה באופן יוצא דופן. הקטע השני, לעומת זאת, העיף לי את הריאות מהחזה מרוב צחוק:

סליחה, זה היה ממש וולגרי.

===============

לעומת זאת, ריצ'רד קלי, הבמאי של "דוני דארקו", שלח מסר לרשימת התפוצה שלו במיי-ספייס לפני כמה ימים בו הוא ממליץ לצפות בקטע שביים חברו, די רוברטסון, ושמשתתף בתוכנית הריאליטי הקולנועית של סטיבן ספילברג. גם אתם יכולים להעלות סרט לאתר עד פברואר.

====================

לבלוג של שוש הגעתי בזכות אחד הטוקבקיסטים כאן. זה רציני או בצחוק? אני מחבב מה שקורה בכל הקטעים האלה ברקע. הבחור שמחביא את עצמו מאחור בכל קטע מבין מה הוא עושה. אבל הביקורות של שוש הן, נו, בלתי ניתנות לצליחה.

נושאים: סקירת בלוגים

13 תגובות ל - “תראו משהו”

 1. רון 18 ינואר 2007 ב - 20:28 קישור ישיר

  אופרה ווניפרי שוב אמרה השבוע בתוכניתה בעקבות הזכייה בגלובוס הזהב ש"המלך האחרון של סקוטלנד" (שם קצת מפתיע לגבי סרט על אידי אמין , לא?) עשוי להיות המנצח הגדול בתחרות האוסקרים הקרובה. מישהו ראה את הסרט? מתי הוא עולה בארץ?

 2. א"ש 19 ינואר 2007 ב - 1:48 קישור ישיר

  יאיר, קיבלת היום איזכור מחמיא ב"עסק שחור" בגלגל"צ.

 3. חתום למחיקה 19 ינואר 2007 ב - 3:01 קישור ישיר

  אם תשתחרר מהאינטונאציה המורתית של השוש ואם תשתחרר מהדעה הקדומה של איך שהיא נראית, אולי תבחין בשובבות וברוח היצירתית ואם תקשיב למה שהיא אומרת אולי תבחין שהיא, באופן שלה, אומרת, ברוב הזמן, את מה שאתה אומר ולפעמים אפילו באופן יותר ברור ופחות יומרני.. אבל זו דרישה מוגזמת..

 4. אורון 19 ינואר 2007 ב - 3:44 קישור ישיר

  וואו, אין שעות לבלוג הזה? טוב אז גם אני מצטרף:
  ל-רון:
  "המלך האחרון של סקוטלנד" (שם לא ממש מפתיע – קרא את התקציר) עולה ב-1 בפברואר.
  http://www.mouse.co.il/CM.movies_lobby_soon,516,,,.aspx
  אבל תוכל לתפוס אותו קודם לכן, ביום רביעי ה-24 באפריל, בסינמטק תל-אביב, בשעה 19:00.
  אף אחד בארץ עדיין לא ראה אותו, מכיוון שאפילו הקרנת העיתנואים שלו לא הייתה, אז לצערי אני לא יכול להביע את דעתי עליו, אבל אתה בוודאי מודע למחמאות שקיבל פורסט וויטאקר על התפקיד של אמין.

 5. עידן 19 ינואר 2007 ב - 11:37 קישור ישיר

  אורון, אני מניח שהמתרגמים מקיבוץ אלרום ראו את המלך האחרון של סקוטלנד. פתאום נפל לי האסימון: אני צריך לקנא בהם ולא במבקרי הקולנוע.

 6. ניימן 19 ינואר 2007 ב - 14:45 קישור ישיר

  אם כבר סקרבס – אז השבוע גם התפרסם ראיון עם יוצר הסדרה, שהודיע שהוא חושב על עונה שביעית (עם זאק בראף):

  http://www.tvsquad.com/2007/01/15/scrubs-creator-is-thinking-of-a-seventh-season-with-zach-braf/

 7. יוני 19 ינואר 2007 ב - 16:11 קישור ישיר

  אני מקווה שזאק בראף לא יעזוב את סקרבס אני מת על הסידרה הזאת!

 8. אורון 20 ינואר 2007 ב - 11:32 קישור ישיר

  עידן, כרגיל, לא באמת הבנתי למה אתה מתכוון.
  אתה מדבר על האנשים שעוסקים בהפקת הכתוביות העבריות של סרטים, או באלו שאחראים לשמות העבריים?
  את הראשונים בהחלט תמצא באולפני קיבוץ אל-רום, אבל מהיכרותי עם אחד שעבד שם – אל לך לקנא בהם. נסה לראות סצנה עם טום קרוז בלופ החוזר עשרות פעמים, ותזכה לחוויה דומה…
  בעצם, יש לי אפילו דוגמה ספציפית מהעת הדי אחרונה:
  אתה חושב שכוחך היה עומד לך בהתעסקות עם "בריק", המ-בריק? אבל אל תדאג, הבחור אהב את העבודה שלו, ואוהב מאוד קולנוע, כך שאין תלונות.
  באשר לאנשים המחליטים על השמות:
  אם לשפוט לפי התוצאות, אני לא חושב שהם בכלל רואים את הסרטים…
  כי אם מישהו שם היה באמת רואה, למשל, את "Blood Diamond" הוא היה מוכרח לדחוף את המילה "דם" לכותרת ולא להפכו ל"לגעת ביהלום". השם הזה עוד יגרום להרבה אנשים לצאת מהסרט באמצע, כאלה שבסך הכל באו לראות סרט על יהלומים, בכיכובם של דיקפריו וקונולי…
  ואין לי כוח להסביר לך למה הם לא אותם אנשים, ואני בטוח שגם ליאיר אין – הוא עדיין חולה…

 9. דניאל פאיקוב 20 ינואר 2007 ב - 18:31 קישור ישיר

  ראיתי לאחרונה שוב את "בריק" והתרגום העברי שלו די מאכזב. היה יכול להיות הרבה יותר גרוע, אבל גם הרבה יותר טוב.


השאירו תגובה